dowolna

Domy Bydgoszcz Osiedle Flisy

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

620 000 zł191 m² 3 246,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler nieruchomości poleca dom wolnostojący w Bydgoszczy w dzielnicy Flisy, o powierzchni 200m2. Dom składa się z czterech pokoi , kuchni , spiżarni ,wc na parterze i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 199 000 zł178 m² 6 735,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż piękny dom w cichej i spokojnej okolicy na bydgoskich Flisach Oferujemy na sprzedaż piękny i solidnie zbudowany dom wolnostojacy z 2011 roku o powierzchni 178 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 599 900 zł208 m² 7 691,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 600 000 zł207 m² 7 729,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad samym Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Novator Centrum Nieruchomości poleca dom wolnostojący na działce 460 m2 na osiedlu Flisy w pobliż u Kanału Bydgoskiego. Dom wolnostojący, składający się z kilku poziomów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

630 000 zł190 m² 3 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 499 999 zł207 m² 7 249,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Flisy,Bydgoszcz

549 000 zł125 m² 4 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Libera Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nowoczesnego segmentu o powierzchni całkowitej 125 m2. Dom w stanie deweloperskim zlokalizowany na bydgoskich Flisach. W otoczeniu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł196 m² 3 056,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 500 000 zł207 m² 7 246,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

598 000 zł195 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferujemy a sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej / środkowy /w doskonałej lokalizacji na Flisach. Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy a sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej / skrajny/w doskonałej lokalizacji na Flisach. Na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 500 000 zł207 m² 7 246,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler nieruchomości prezentuje do sprzedaży duży, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowany jest przy samym Kanale Bydgoskim. Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 510 099 zł206 m² 7 330,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler nieruchomości prezentuje do sprzedaży duży, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Dom z działką usytuowany jest przy samym Kanale Bydgoskim. Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 510 000 zł205 m² 7 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 050 000 zł245 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Bydgoszcz, oś. Flisy Wyjątkowa oferta! Dom, niezależne mieszkanie i pomieszczenia produkcyjne! Polecam do sprzedaży przestronny dom z ogrodem, o powierzchni 245m2 z lat 90-ych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

639 000 zł200 m² 3 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 500 009 zł204 m² 7 352,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

356 000 zł80 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. 80m2 usytuowany na działce ok.350m2. Pełna własność z księgą wieczystą. Domek postawiony w latach 80-tych. Do dyspozycji mamy parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 500 002 zł201 m² 7 462,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 500 000 zł205 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

625 000 zł200 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:507 m²

Makler poleca Dom wolnostojący składający się z 6-7 pokoi może służyć jako dom dwurodzinny albo można prowadzić działalność gospodarczą nieuciążliwą.Dom znajduje się na dzielnicy Flisy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

649 000 zł507 m² 1 280,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Dom wolno stojący położony w dzielnicy Flisy. Budynek przygotowany jest pod działalność gospodarczą z funkcją mieszkalną. Parter domu przeznaczony był do prowadzenia nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

729 000 zł263 m² 2 771,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną nieruchomość położoną w spokojnej dzielnicy- flisy. Dom wolnostojący o powierzchni 263 m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż domek jednorodzinny 90 m2 na dużej działce 946 m2 na osiedlu Flisy w Bydgoszczy. Dom położony jest w pięknej okolicy domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

729 000 zł263 m² 2 771,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom gotowy do zamieszkania. Usytuowany na jednym z najładniejszych osiedli w Bydgoszczy. Flisy stanowią doskonałą ofertę dla Rodzin ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

559 000 zł350 m² 1 597,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony, 3 duże tarasy, powierzchnia mieszkalna 250m2. Działka 550m2 Kilku-poziomowy. Parter-salon, kuchnia, przedpokój, wc, półpiętro-jadalnia, sypialnia z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Makler poleca Do sprzedaży dom w Bydgoszczy o powierzchni 150 m składający się z trzech pokoi, dwóch łazienek,kuchni i poddasza który można zaadaptować na piękną dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler poleca Do sprzedania bezczynszowe, 3 - pokojowe mieszkanie w bliźniaku na osiedlu Jachcice. Powierzchnia użytkowa 74 m kw. + balkon. Mieszkanie z osobnym wejściem po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

559 000 zł350 m² 1 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Novator poleca dom wolnostojący na działce 550m2 na osiedlu Flisy w pobliż u Kanału Bydgoskiego. Dom wolnostojący, składający się z kilku poziomów, podpiwniczony, 3 duże tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży jednopiętrowy dom o powierzchni 200m2 z 3 garażami. Dom jest budynkiem wolnostojącym wybudowanym w 1986r. na działce 500m2. Nieruchomość usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

565 000 zł350 m² 1 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolno stojący położony w bardzo atrakcyjnej lokalizaqcji o pow. ok. 350 m2 cały podpiwniczony, do odświeżenia. Parter: salon o pow. ok. 48m2, kuchnia o pow ok 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 277 m²

Dom 240 m 2 na działce O pow. 1330m 2 zakład produkcyjno - spożywczy 480m 2 na działce O po. 1947m 2 atrakcyjna lokalizacja - flisy Dom zbudowany w oparciu o materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł182 m² 3 291,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:719 m²

Na sprzedaż dwa domy plus warsztat na działce 719m2 położony w malowniczej okolicy. Budynek główny stanowi dom wolnostojący dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 139m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł330 m² 1 815,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dwa domy z warsztatem na działce 719m2 w malowniczej i spokojnej dzielnicy Bydgoszczy - Flisy, nad kanałem Bydgoskim! Idealna oferta dla dwóch rodzin oraz dla ludzi prowadzących własną.