dowolna

Domy Bydgoszcz Osiedle Flisy

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł355 m² 1 687,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Duży,przestronny dom położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Ładnie zaaranżowany układ pomieszczeń daje wiele możliwości adaptacji. W pokojach na podłodze parkiet,ściany tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

329 000 zł140 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Firma Art-Centrum Nieruchomości zastrzega, że treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Proszę je traktować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

349 000 zł130 m² 2 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom nad Kanałem Bydgoskim na osiedlu Flisy nieopodal Osowej Góry. W domu jest 5 pokoi, kuchnia, łazienka, duży przedpokój. Przy domu duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

879 000 zł167 m² 5 263,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość usytuowaną w Bydgoszczy na osiedlu Flisy nieopodal Osowej Góry. Nowy, komfortowy, wolnostojący dom, położony w malowniczej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł350 m² 1 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa - niższa cena! Do sprzedaży dom wolnostojący 240 m2 na osiedlu Flisy. Powierzchnia całkowita 350m2, użytkowa 240m2. I poziom- salon 48m2 z wyjściem na taras II poziom- kuchnia 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

699 000 zł280 m² 2 496,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

Prezentowana oferta to duży dom wolnostojacy na osiedlu Flisy. Wybudowany w 2005 roku. Na parterze znajduje się duzy (44m.) salon połączony z hollem (23m), pokój (15m.), kuchnia(16m.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mega okazja! tylko U nas! duża obniżka ceny! tylko do końca miesiąca! teraz tylko 140000 zł! Na sprzedaż mały dom , usytuowany na działce własnościowej o powierzchni około 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż mały dom , usytuowany na działce własnościowej o powierzchni około 300 m 2. Położony na Flisach - nieopodal Osowej Góry. Dom wybudowany wiosną 2015 r, ocieplony styropianem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mławska

Flisy,Bydgoszcz

369 000 zł130 m² 2 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż pięknie zlokalizowany dom nad kanałem. Nieruchomość położona w Bydgoszczy przy ul. Mławskiej. W domu jest 5 pokoi, kuchnia, łazienka, duży przedpokój. Przy domu duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

272 000 zł140 m² 1 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam pół domu- ( cały parter)o powierzchni 100M2 w domku dwu rodzinnym na osiedlu flisy. Mieszkanie posiada: - 4 pokoje24m2,15M2,18M2,11M2 kuchnia 17M2 łazienka8m2 i dwa przedpokoje - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

640 000 zł350 m² 1 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony, 3 duże tarasy, powierzchnia mieszkalna 250m2. Działka 550m2 Kilku-poziomowy. Parter-salon, kuchnia, przedpokój, wc, półpiętro-jadalnia, sypialnia z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 277 m²

Dom 240 m 2 na działce O pow. 1330m 2 zakład produkcyjno - spożywczy 480m 2 na działce O po. 1947m 2 atrakcyjna lokalizacja - flisy Dom zbudowany w oparciu o materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

888 000 zł167 m² 5 317,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nowy, komfortowy, wolnostojący dom, położony w malowniczej, zielonej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Parku nad Kanałem Bydgoskim i atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Polecamy pięknie zlokalizowany, w pobliżu lasu, dom na Flisach. Bardzo funkcjonalny dom o pow.całkowitej 200 m2 na działce 541 m2 na Flisach w pobliżu Kanału Bydgoskiego.Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dom na Flisach o pow. 220m2 (pow. użytkowa 200m) + 40m2 garaż, działka 591m2. 6 pokoi Dom jest usytuowany w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych blisko centrum - bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

410 000 zł73 m² 5 616,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:461 m²

Dom położony w spokojnej dzielnicy Flisy. Wybudowany w 2006r. Ściany murowane z cegły, strop betonowy, dach pokryty blachodachówką, ocieplony. Blisko las i kanał bydgoski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

629 000 zł260 m² 2 419,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Polecam Państwu ładny dom w dobrej lokalizacji dzielnicy. Blisko tereny spacerowe i trasa rowerowa"nad kanałem". Dom nie wymaga nakładów finansowych. Bardzo ładnie zagospodarowany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

690 000 zł350 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Duży dom wolnostojący, podpiwniczony, 3 duże tarasy, powierzchnia mieszkalna 250 m2. Działka 550 m2. Kilku - poziomowy. Parter - salon, kuchnia, przedpokój, wc, półpiętro - jadalnia, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

790 000 zł350 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

# budynek biurowo-produkcyjny na Flisach Przedstawiam Państwu ekskluzywny budynek biurowo-produkcyjny zlokalizowany w Bydgoszczy w atrakcyjnej dzielnicy Flisy(zaledwie 1,5 km od centrum miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

410 000 zł73 m² 5 616,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:461 m²

Dom położony w bardzo ładnej okolicy na Flisach. Dom składa się : -pokój z wyjściem na taras 15m2 -sypialnia 15m2 -pokój 8m2 -kuchnia 12,3 m2 -łazienka 5,5 m2 -korytarz 11m2 -kotłownia 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

689 900 zł355 m² 1 943,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

900 000 zł350 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż dom w bardzo wysokim standardzie z możliwością prowadzenia działalności produkcyjno-magazynowej. Budynek dwukondygnacyjny z częściowym podpiwniczeniem. Na parterze recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Dom wolnostojący położony w bardzo ładnej okolicy na os. Flisy. Budynek typu klocek, ocieplony i otynkowany oraz w całości podpiwniczony. Parter składa się z salonu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

395 000 zł166 m² 2 379,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący podpiwniczony z 1974roku, idealnie nadaje się do zamieszkania na 2 rodziny. Zlokalizowany na osiedlu Flisy o powierzchni użytkowej 129m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Niepowtarzalna oferta! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Flisy. Dom o powierzchni użytkowej 90m2 z garażem i własnym ogródkiem. Świetna alternatywa dla mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Dom wolnostojący o pow.uż.120m2 położony na działce o pow.442m2 w cichej dzielnicy Flisy. Nieruchomość z uwagi na dotychczasową funkcję zamieszkiwania dwóch rodzin może nadal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

699 000 zł240 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolno stojący w Bydgoszczy na osiedlu Flisy.Powierzchnia całkowita 350m2, użytkowa 240m2. I poziom- salon 48m2 z wyjściem na taras II poziom- kuchnia 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

400 000 zł73 m² 5 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż dom położony w bardzo ładnej okolicy w Bydgoszczy na osiedlu Flisy. Dom posadowiony na atrakcyjnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 466m2. Dom niewielki, parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł216 m² 2 773,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

| b ardzo ładny dom wolnostojący na pograniczu Flisów i doln ego taras u Osowej Góry o pow. 160m 2 , z domkiem gospodarczym o pow. 40m 2 oraz garażem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

569 000 zł220 m² 2 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Wolnostojący dom na osiedlu Flisy Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Dom zlokalizowany jest w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych na osiedlu Flisy, w bliskim sąsiedztwie lasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

660 000 zł350 m² 1 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Polecam do sprzedaży dom na Flisach. Powierzchnia całkowita 350m2, użytkowa 240m2. I poziom- salon 48m2 z wyjściem na taras II poziom- kuchnia 12m2, jadalnia 12m2, gabinet 16m2 III poziom-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

649 000 zł352 m² 1 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Wyjątkowa nieruchomośc- w doskonalej lokalizacji- blisko Centrum a w zacisznej okolicyobiekt nadający sie zarówno na mieszkanie jak i na prowadzenie działalności. Obecnie dziala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

649 000 zł352 m² 1 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Wyjątkowy dom w doskonalej lokalizacji- blisko Centrum a w zacisznej okolicy. Dom nadający sie zarówno na mieszkanie jak i na prowadzenie działalności. Obecnie dziala w nim firma-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Flisacka

Flisy,Bydgoszcz

660 000 zł355 m² 1 859,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolnostojący z sauną fińską na sprzedaż - Bydgoszcz, flisy. Najważniejsze informacje Lokalizacja: bydgoszcz, flisy Metraż: 355 m2 Powierzchnia działki: 550 m2 Stan techniczny: okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

790 000 zł350 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedstawiam Państwu ekskluzywny budynek biurowo-produkcyjny zlokalizowany w Bydgoszczy w atrakcyjnej dzielnicy Flisy(zaledwie 1,5 km od centrum miasta). Powierzchnia działki, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

689 900 zł355 m² 1 943,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

629 000 zł260 m² 2 419,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:905 m²

Na sprzedaż nieruchomość w cichej i spokojnej dzielnicy Flisy, niedaleko kanału bydgoskiego. Działka o powierzchni 904 m2, zagospodarowana. Parterowy dom z dachem dwuspadowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

640 000 zł220 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:591 m²

Bardzo ładny słoneczny dom wolnostojące o powierzchni 220m2. Działka 591m2. Frontowe ogrodzenie kute. Dom składa się z 6 pokoi. Na dole ładny przestronny salon 44m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

680 000 zł280 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dom wolno stojący zlokalizowany w dzielnicy Flisy. Budynek o powierzchni całkowitej 280m kw natomiast użytkowej 220m kw. Dom budowany technologią trójwarstwową, ocieplony i otynkowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij