dowolna

Domy Bydgoszcz Osiedle Miedzyń

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

424 000 zł130 m² 3 261,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom szeregowy dwupoziomowy na osiedlu Miedzyń. Obiekt w stanie deweloperskim o metrażu 130 m 2 , w skład wchodzi: i kondygnacja: garaż, pomieszczenie gospodarcze; II kondygnacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Nowa cena! Dom w spokojnej dzielnicy miasta. Położony w głębi ogrodu z dużym tarasem, podpiwniczony. Ogrzewanie piecem koksowym. Okna plastikowe - wymienione. Dom jednorodzinny bliźniak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

790 000 zł330 m² 2 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:605 m²

Rewelacyjny dom W bliskiej okolicy lasu Do sprzedaży oferujemy piękny dom dwupoziomowy położony na Miedzyniu , przy drodze asfaltowej ,w niedalekiej odległości od szkoły podstawowej, gimnazjum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

629 000 zł314 m² 2 003,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:413 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży przepiękny dom na górnym tarasie Miedzynia. Dom położony jest bardzo blisko lasu. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 288 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

750 000 zł224 m² 3 348,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, piętrowy, murowany, podpiwniczony, do wprowadzenia bez ponoszenie dodatkowych kosztów. Budynek gospodarczy Dodatkowo budynek gospodarczy typu hala - magazynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

599 000 zł330 m² 1 815,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:702 m²

!wyjątkowa oferta! miedzyń! komfortowy dom!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

165 000 zł80 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Przedmiotem sprzedaży jest mały murowany dom 80 m2 na działce 477m2, na osiedlu Miedzyń gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

410 000 zł220 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Skrajny szereg z garażem 1- stanowiskowym w bryle budynku , 4 pokoje + 1 w piwnicy (barek, salon bilardowy), parter i piętro oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

630 000 zł210 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Wygodny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210 m 2 , posadowiony na działce 666 m 2. Miedzyń. Dom budowany w latach dziewięćdziesiątych dla niewielkiej rodziny, użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

283 000 zł55 m² 5 145,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:310 m²

Super oferta! Tylko w naszym biurze! Zapraszam do zakupu wolnostojącego, parterowego domku o powierzchni 55m2 w Białych Błotach Po kapitalnym remoncie! Księga Wieczysta ( Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

385 000 zł230 m² 1 673,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Miedzyniu! Dobra cena! Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze! Zapraszam do kupna domu na dolnym Miedzyniu o powierzchni użytkowej 175m2.( całkowitej 230m2) Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

425 000 zł133 m² 3 195,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecam państwu dom w zabudowie szeregowej. Kompleks sześciu budynków położonych w pobliżu trasy spacerowej, dobrze skomunikowane z centrum miasta, sieć osiedlowych sklepów oraz market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

425 000 zł133 m² 3 195,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

405 000 zł123 m² 3 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

425 000 zł133 m² 3 195,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

350 000 zł180 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Dom (szereg środkowy) na górnym tarasie Miedzynia, blisko lasu. Bardzo ciekawa oferta - ze względu na niską jak na tą okolicę ceną jest to doskonała alternatywa dla osób poszukujących 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom jednorodzinny typu bliźniak, z dwoma garażami. Dom wybudowany w latach 80-tych, ocieplony, przed położeniem tynku. Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na 20-metrowy taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

446 000 zł250 m² 1 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu sklepów, komunikacji publicznej, a jednocześnie przy bocznej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko W naszym biurze! Super oferta! dom w cenie mieszkania! Bez czynszu, z własną działką, cisza i spokój! Zapraszam do kupna parterowego domku na oś. Miedzyń o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

830 000 zł220 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:760 m²

Budynek wolno stojący usługowo-handlowy o pow. 220m2 Działka 760m2 Elewacja kornik i piaskowiec, duży parking, alarm, rolety antywłamaniowe. Na parterze są trzy duże pomieszczenia handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Ładny dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Miedzyń, do zamieszkania, nie wymagający nakładów finansowych. Okna pcv, ogrzewanie gazowe, dach pokryty nową papą termozgrzewalną, wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Polecam dom w zabudowie szeregowej, szereg skrajny. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 135m2. Działka o pow. 596m2. Długoletni, piękny ogród wokół domu. Na parterze znajdują się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

690 000 zł324 m² 2 129,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:403 m²

Reprezentacyjny i gustownie urządzony dom na osiedlu Miedzyń. Dom całkowicie podpiwniczony, znajduje się tam garaż na dwa samochody, pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia (ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

389 000 zł124 m² 3 137,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w atrakcyjnej dzielnicy. Niewątpliwą zaletą tej nieruchomości jest jej usytuowanie w pobliżu pięknego lasu, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

469 000 zł243 m² 1 930,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:423 m²

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ładny domek o powierzchni około 100m2, na działce 600m2 w dzielnicy Miedzyń. Cicha spokojna okolica przy lesie, blisko sklep. Dom świeżo wyremontowany, ocieplony i zadbany. Dwa piece.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Ofreta godna polecenia Dom wolno stojący dwurodzinny, podpiwniczony, działka zagospodarowana. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, komunikacja miejska. Parter-3 pokoje, kuchnia, łazienka. Piętro- 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

489 000 zł250 m² 1 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Bardzo funkcjonalny, dom jednorodzinny typu bliźniak z zaadaptowanym pod działalność garażem. Istnieje możliwość aranżacji według własnych upodobań bardzo przestronnej piwnicy, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

3 500 zł250 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wynajem- dom, miedzyń! polecam W pełni wyposażony dom wolnostojący, 7 pokoi, salon Z barem, łazienki, jaccuzi. Dom 250 M2, działka 350 M2, teren ogrodzony, miejsca parkingowe przed budynkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

477 000 zł250 m² 1 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:280 m²

Budynek murowany z lat 60tych (ocieplony ) z działką 280m2 Księga Wieczysta ( Pełna własność) Brak czynszu! Budynek po kapitalnym remoncie wraz z wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

319 000 zł80 m² 3 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Parter domu M4 O powierzchni 80 m 2 Na sprzedaż nieruchomość w skład której wchodzi mieszkanie 80m2, 2 piwnice 45m2, strych 35m2 (z możliwością adaptacji na mieszkanie) oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

290 000 zł146 m² 1 986,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam część domu na Miedzyniu, wysoki parter. Dom został wybudowany w latach 90. Jest całkowicie podpiwniczony, ściany są dwuwarstwowe, z poduszką powietrzną. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

890 000 zł240 m² 3 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, piętrowy dom wolnostojący w dzielnicy Miedzyń (górny taras) o pow. całk. 240m2, położony na działce o pow. 481m2 Dom jest położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

2 900 zł160 m² 18,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam dom na miedzyniu! dostępny od zaraz! typu ,klocek,z lat 80-siątych. Z garażem oraz dużym miejscem parkingowym(na 4 samochody) Pięć przestronnych pokoi,osobno kuchnia oraz 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

447 000 zł250 m² 1 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom szeregowy (160M2) miedzyń-górny taras! atrakcyjna lokalizacja przy lesie! Dom w atrakcyjnej lokalizacji na Miedzyniu, działka 364m2, dojazd kostka brukowa. Pow. całkowita domu 250 mkw, użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

690 000 zł324 m² 2 129,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:403 m²

Idealny dom dla rodziny Z dziećmi na miedzyniu Na sprzedaż gustowny i reprezentacyjny dom na Miedzyniu. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym położonym na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

629 000 zł300 m² 2 096,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom na sprzedaż bardzo funkcjonalny zagospodarowany na zwenątrz i wewnątrz.Na obrzeżach dzielnicy przy lesie.Wykończony z dwoma garażami.Dom cały podpiwniczony.Kilku letni ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

529 000 zł110 m² 4 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Dom na Miedzyniu 2 kondygnacje, 4 pokoje Dom 110 m2, działka o pow. 410 m2. Salon z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, komórka, częściowe podpiwniczenie. W pokojach panele i gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Dom szeregowy o nowoczesnej architekturze w okolicy ulicy Nakielskiej blisko szkoła markety przystanek mzk pow działki 162 m -pow użytkowa 181,35 - pow parter 63m -pow piętro 53m -pow.