dowolna

Domy Bydgoszcz Osiedle Miedzyń

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Super lokalizacja /górny mieedzyń/ dom 200m2 w zabudowie szeregowej dla dwóch rodzin! Możliwość zamieszkania dwóch rodzin dzięki oddzieleniu każdej z kondygnacji. Piętro posiada cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

639 000 zł122 m² 5 237,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Do sprzedaży nowy, funkcjonalny, ładnie wykończony dom na Miedzyniu. Powierzchnia całkowita domu 122 m2 , powierzchnia działki 530 m2. Na parterze duży salon 30 m2 połączony z kuchnią 22 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

579 000 zł214 m² 2 705,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Stan Developerski z ogrzewaniem i ogrodzeniem. Przedmiotem sprzedaży jest dom w nowoczesnym stylu o powierzchni użytkowej 145m2. Pokój dzienny, kuchnia z jadalnią, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

419 000 zł125 m² 3 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż komfortowe domki szeregowe dwupoziomowe na osiedlu Miedzyń domki w stanie deweloperskim o metrażu 130m2 W skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki,trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

429 000 zł280 m² 1 532,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o czterech kondygnacjach każda po 70 m2. Na parterze - salon 32 m2 z wyjściem na ogród i taras, kuchnia 11,5 m2, wc, korytarz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

599 000 zł330 m² 1 815,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolno-stojący (220m2) na Miedzyniu! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno-stojący z 1998 r. położony w spokojnej okolicy na Miedzyniu. Dom o pow. całkowitej 330m2, użytkowej 220m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom położony w sąsiedztwie lasu. Z salonu przepiękny widok na drzewa, bezpośredni kontakt z przyrodą, działka wspaniale zagospodarowana i pielęgnowana przez właścicielkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

399 000 zł203 m² 1 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący 5-pokojowy na miedzyniu Z możliwością zamiany na M-3 W bloku. Dom piętrowy z 1991r. o powierzchni 203m2 na działce 375m2. Składa się z 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Atrakcyjna lokalizacja przy ścianie lasu szereg skrajny Dom w atrakcyjnej lokalizacji na Miedzyniu, działka na skraju lasu, dojazd drogą polną, 200 m od drogi utwardzonej. Pow. całkowita domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

175 000 zł54 m² 3 211,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Piętro domu Miedzyń 175000 (do negocjacji) Do sprzedaży piętro domu na Miedzyniu z osobnym wejściem. Budynek w dobrym stanie technicznym położonym na działce o powierzchni całowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

699 000 zł240 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży jest piętrowy, wolnostojacy, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 240 m2, położony w super lokalizacji Miedzynia. Działka o powierzchni 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia I piętro o powierzchni. 70m2, w nowoczesnym domu, w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Miedzyń w Bydgoszczy (otoczenie domków jednorodzinnych). Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej(skrajnej) z 1995r. w bardzo spokojnej okolicy(miedzyń). Dom o pow. całkowitej 220m2, użytkowej zaś 147m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

575 000 zł250 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Novator Nieruchomości poleca Państwu wygodny dom szeregowy skrajny usytuowany na Miedzyniu w rewelacyjnej lokalizacji. Położenie domu gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie niedaleką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

4 500 zł324 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:403 m²

Do wynajęcia gustowny i reprezentacyjny dom na Miedzyniu. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym położonym na działce o powierzchni całkowitej 403m2. Powierzchnia całkowita domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego w parterowym domku o powierzchni 60m2 na osiedlu Miedzyń Działka 280m2 Budynek murowany z lat 60tych (ocieplony ) Księga Wieczysta ( Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do sprzedaży nowy dom 2007 r. Dom piętrowy z poddaszem użytkowym z bardzo komfortowym rozkładem. Na piętrze mieszczą się trzy przestronne sypialnie ( jedna z garderobą), słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

720 000 zł330 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

650 000 zł165 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:489 m²

Dwa domy w cenie jednego. Dom o powierzchni 165m2 wykończony na wysokim standardzie. Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom bliźniak, położony w spokojnej okolicy na Miedzyniu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom szeregowy (210m2) na Miedzyniu! Możliwość wydzielenia 2 dodatkowych pokoi! Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom szeregowy, położony w spokojnej okolicy na Miedzyniu. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

880 000 zł246 m² 3 577,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Do sprzedaży dom zlokalizowany na osiedlu Miedzyń. Powierzchnia domu użytkowa 246m2, mieszkalna 200m2, powierzchnia działki 618m2. Dom wolnostojący, z garażem 2-stanowiskowym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

790 000 zł330 m² 2 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

DO sprzedaży komfortowy dom na miedzyniu Typ budynku: wolnostojący, częściowo podpiwniczony Powierzchnia domu: 330m2, użytkowa 250m2, kubatura: 950 m3, rok budowy 1995r Układ pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

810 000 zł280 m² 2 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, trzykondygnacyjny na górnym tarasie Miedzynia. Powierzchnia użytkowa 280m2, działka 500m2 ,rok budowy 1996. Budynek ocieplony, okna pcv, dach miedziany. Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

985 000 zł326 m² 3 021,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom wolnostojący pow. Całkowita 326m 2 ; pow. Mieszkalna 187m 2 atrakcyjna lokalizacja W pobliżu lasu Dom 3 kondygnacyjny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

550 000 zł240 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż duży dom idealny dla firmy lub do zamieszkania. 8 pokoi 2 łazienki kuchnia garaż oraz miejsca parkingowe. Budynek ma przeznaczenie mieszkalno-usługowe więc jest idealny dla firmy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

349 000 zł165 m² 2 115,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu Miedzyń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

540 000 zł217 m² 2 488,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - skrajny , na działce o powierzchni 422m2, podpiwniczony. Powierzchnia całkowita domu 217m2, powierzchnia użytkowa 115m2 , piwnica około 55m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

499 000 zł147 m² 3 394,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Na sprzedaż super położone mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie zadbane, ciche i słoneczne od strony południowej. Znajduje się na 5 piętrze (ostatnim), można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Miedzyń,Bydgoszcz

765 000 zł285 m² 2 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący 5 pokojowy, piętrowy wybudowany z cegły w 1995r na Miedzyniu, pięknie położony z widokiem na las 120 m od drogi asfaltowej. Dom składa się z: na parterze są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

535 000 zł150 m² 3 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Prawie nowy dom 110/150 m2 na Miedzyniu - dolny taras. Fajna lokalizacja - blisko szkoła, żłóbek, przedszkole, kościół, przystanek autobusowy, przychodnie a przede wszystkim las i Kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Dom piętrowy,wolnostojący na Miedzyniu. Na parterze 3 pokoje ,kuchnia i łazienka.Na piętrze 3 pokoje,kuchnia i łazienka.Do każdej kuchni jest spiżarnia o pow.okołon 1,2m.Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

350 000 zł172 m² 2 034,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący dom wolnostojący o powierzchni 122 m , na działce o pow. 397 m . Dom dwupiętrowy z możliwością przerobienia na dwa niezależne 3 pokojowe mieszkania. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

765 000 zł285 m² 2 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

739 000 zł316 m² 2 338,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:702 m²

Wolnostojący dom dwurodzinny nie wymagający nakładów finansowych. Powierzchnia całkowita 316m2, użytkowa 202m2, działka 702m2. Na parterze salon z kominkiem i wyjściem na duży taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

469 000 zł218 m² 2 151,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferta "kup bez prowizji" na sprzedaż bardzo ładny dom - bliźniak o powierzchni całkowitej ok. 218 m2, użytkowej ok. 120 m2 na działce 394m2. Dom mieści się w ciekawej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Miedzyń do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej-skrajny. Działka narożnikowa przy lesie. Powierzchnia domu całkowita ok. 220 m2, użytkowa 152 m2. Posiada 5 pokoi o różnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

499 000 zł147 m² 3 394,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:912 m²

Zadbany dom wolnostojący - parterowy z poddaszem użytkowym i garażem - położony na działce o powierzchni 912mkw. Działka w kształcie prostokąta. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Oferuję na sprzedaż dom dwurodzinny położony na pięknej, zadbanej działce - Miedzyń. Dom wolnostojący jako jedna bryła spełnia jednak warunki domu dwurodzinnego - wydzielone, niezależne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam Państwu dom jednorodzinny - szeregowy położony przy terenach rekreacyjnych w pobliżu ul. Spacerowej. Dojazd do budynku ulicą wyłożoną kostką, wszystkie media podłączone. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

474 000 zł250 m² 1 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:364 m²

Kontakt: dom w zabudowie bliżniaczej, piętrowy, w całości podpiwniczony o pow. całk. 250m2 zlokalizowany na działce 364m2. Parter: salon z wyjściem na przestronny taras, duża.