dowolna

Domy na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży domów

271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tuńczykowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

485 000 zł167 m² 2 904,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom 4 pokojowy (167 m2) na bydgoskim osiedlu Osowa Góra, na działce (440 m2). NA co warto zwrócić uwagę? - Dom składa się z 4 pokoi, otwartej widnej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Antoniego z Padwy

Czyżkówko,Bydgoszcz

555 000 zł165 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Zobacz na sprzedaż przestronny piętrowy dom cegły w zabudowie bliźniaczej, położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Bydgoszczy (czyżkówko). Zapoznaj się Z wnętrzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

655 000 zł360 m² 1 819,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

Oferta premium!komfortowa nieruchomość położona prawie przy samym lesie w jednej z najatrakcyjniejszej części Osowej Góry.Dom ulokowany na pięknie zagospodarowanej działce-dużo nasadzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

675 000 zł167 m² 4 047,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim położony w sercu Czyżkówka. Parter: salon z aneksem kuchennym, wc i garaż, pomieszczenie gospodarcze, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Piętro domu wolno stojącego o powierzchni 220m2 na Bielawach. Na parterze ogród zimowy , garderoba i klatka schodowa. Na piętrze mieści się salon 35m2, trzy sypialnie(25m2,19m2,19m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bardzo ładna lokalizacja.Piętrowy dom wolnostojący w Bydgoszczy o powierzchni 180 m kwadratowych, działka o powierzchni 360 m kwadratowych. Dom całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Tatrzańskie,Bydgoszcz

236 660 zł161 m² 1 472,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Obwieszczenie O przetargu sądowym Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w przetargu sądowym, którego przedmiotem jest sprzedaż (i) części w prawie własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

370 000 zł160 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom typu bliźniak, położony na os. Górzyskowo. Pow. całkowita to 160m2. Parter składa się z trzech pokoi i kuchni (wys. 3m). Poddasze użytkowe również pow. 80m2 (wys. 1,7m-2,0m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

460 000 zł230 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

W domu mogą mieszkać nawet dwie rodziny. Gruntowny remont polegający na wymianie instalacji oraz dobudowaniu kondygnacji miał miejsce w 2007 r. W bieżącym roku został zakupiony piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

680 000 zł212 m² 3 207,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny dom położony na działce 430m2 w kapitalnej lokalizacji na osiedlu Wyżyny. Parter domu składa się z salonu o powierzchni 27m2, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

400 000 zł210 m² 1 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Trzy kondygnacyjny dom zlokalizowany w Bydgoszczy. Budowa szeregowa rok budowy 1985. Okna plastikowe, balkon, garaż i piękna działka pow. 215m2 , na której znajduje się obiekt. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

680 000 zł280 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko W naszym biurze.DOM NA OSOWEJ GÓRZE .Enklawa domów jednorodzinnych. Wykostkowana ulica z dojazdem docelowym tylko do posesji. Zabudowa bliźniacza, budynek czterokondygnacyjny. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

39 000 zł30 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:358 m²

Rodzinne Ogródki Działkowe. Oferujemy na sprzedaż domek położony na bardzo urokliwej i zadbanej działce. Miejsce idealne do wypoczynku. Ogród zapewnia maksimum prywatności. Dodatkowo na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

399 000 zł105 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej ul.NAKIELSKA. Dom o pow. 105 m2, położony na działce 250 m2 w całości podpiwniczony z garażem w bryle domu. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

530 000 zł225 m² 2 355,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:502 m²

Oferujemy dziś Państwu na sprzedaż przepiękny dom położony w dzielnicy Miedzyń w Bydgoszczy. Okolica lasów oraz przepiękny ogród pozwolą zrelaksować się po dniu pracy, wyciszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż dom bliźniak w pięknej oraz spokojnej lokalizacji na miedzyniu. Dom o powierzchni całkowitej 160m2 postawiony na działce 480m2. Na pozostałej części działki znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

780 000 zł155 m² 5 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż pół domu z lat 30-tych (dwa nowoczesne, niezależne mieszkania 61 i 94 mkw). Dom w doskonałym stanie, z odnowionym dachem i wymienionymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zachęcam do zakupu domu bliźniaczego w pięknej okolicy lasu na Osowej Górze Ładny przestronny dom. Parter: przedsionek 12m 2 , salon 40m 2 , duża kuchnia z jadalnią 18m 2 oraz wc 1,5m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

629 000 zł200 m² 3 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom 5 pokojowy (115m2) w Centrum miasta Bydgoszcz, na działce (420m2). NA co warto zwrócić uwagę? - Dom składa się z 5 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

599 000 zł203 m² 2 950,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Piękny dom na prądach Sprzedam dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na bydgoskich Prądach. Działka o powierzchni 321,0 m 2. Powierzchnia użytkowa 203,04 m 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

465 000 zł110 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Zapraszam do kupna domu wolnostojącego z poddaszem użytkowym, całkowicie wykończony. Powierzchnia domu całkowita 110m2, użytkowa 100m2. Na parterze: a) salon z kominkiem 30m2; b) kuchnia 12m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bydgoszcz Wschód

Bydgoszcz Wschód,Bydgoszcz

545 000 zł220 m² 2 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Dwukondygnacyjny dom z przyległym trzystanowiskowym warsztatem w Bydgoszczy. Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny dom z przyległym warsztatem (halą) oraz garażem murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

629 000 zł172 m² 3 656,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom poszukuje nowego właściciela. Jeśli sądzisz, że za drzwiami tego domu jest idealna przestrzeń dla ciebie, spełniająca twoje potrzeby pozwól że przedstawię Ci kilka istotnych parametrów tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak o powierzchni 140m2, położony na działce 300m2 na osiedlu Osowa Góra. Nieruchomość nadaje się do remontu generalnego. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bliźniak na miedzyniu Biała Posesja prezentuje dom w zabudowie typu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

690 000 zł187 m² 3 689,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Duży dom w zabudowie bliźniaczej na dużej działce przy jednej z głównych ulic. Budynek wybudowany w 1969 r. przeszedł gruntowną rozbudowę w 1995 r. Na trzech kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

1 030 000 zł330 m² 3 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy wolnostojący dom dwukondygnacyjny o pow. 330m2 niedaleko Kanału Bydgoskiego. Powierzchnia działki 510m2, rok budowy 2009. Budynek aktualnie podzielony jest na 4 oddzielne lokale , mogące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stary Fordon

Stary Fordon,Bydgoszcz

899 000 zł350 m² 2 568,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Fordon Świetna lokalizacja pod każdym kątem. Chcesz prowadzić działalność gospodarczą i jednocześnie mieć pod okiem dom, dzieci ,szkołę ? To jest właśnie to czego szukasz :-) Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

490 000 zł300 m² 1 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Polecam duży piękny dom zlokalizowany na Osowej Górze Powierzchnia użytkowa domu wynosi 220m2. Znajduje się on na działce o pow. 420m2. Na parterze znajduje się piękny salon o pow. 60m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

549 000 zł151 m² 3 635,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! jachcice wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne U agentki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł800 m² 837,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 854 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona na obrzeżach Bydgoszczy w kierunku na Gdańsk. Jest to kompleks budynków o łącznej powierzchni 800m2, w tym budynek mieszkalny o pow. 260,30m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

310 000 zł164 m² 1 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zobacz przestronny dom dla Twojej rodziny, do remontu i własnej aranżacji, znajdujący się na działce (450 m2). Dom ma (190 m2) powierzchni całkowitej, a (165 m2) powierzchni użytkowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 000 000 zł1 415 m² 3 533,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż zabytkowa kamienica w Centrum Bydgoszczy. Dom wpisany do rejestru zabytków województwa kujawsko-pomorskiego. W latach 1999-2005 obecni właściciele przeprowadzili gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

1 400 000 zł330 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży komfortowy dom na osiedlu Miedzyń. Posadowiony na dużej działce w pełni zagospodarowanej wieloletnimi nasadzeniami. Powierzchnia 330 m2, działka 1000 m2.Generalny remont i zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

890 000 zł349 m² 2 551,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 649 m²

Nowa niższa cena polecam Rezydencja na Osowej Górze w doskonałej lokalizacji położona na dużej działce 3649 m 2. Działka w całości zagospodarowana, wokół obsadzona wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stroma

Szwederowo,Bydgoszcz

500 000 zł140 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:841 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Stroma

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Płocka

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalny lub biurowo-usługowy pod inwestycję (300 m2) na bydgoskim osiedlu Bartodzieje. Dom posiada 3 kondygnacje - piwnicę, parter i piętro i jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

30 000 zł45 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:309 m²

Zobacz działkę rekreacyjną rod z dużym jak na rod domkiem do odświeżenia. Idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy! - Działka o pow. 309 m2, z licznymi drzewami owocowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława IV

Jary,Bydgoszcz

590 000 zł251 m² 2 350,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom o pow. użytkowej (190 m2), całkowitej (251 m2), znajdujący się na działce (396 m2) na bydgoskich Jarach. Dom do wprowadzenia, nie wymaga nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Myślęcinek

Myślęcinek,Bydgoszcz

47 000 zł30 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zobacz działkę rekreacyjną rod z domkiem do odświeżenia. Idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy! - Działka o pow. 200 m2, z licznymi drzewami owocowymi, krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Pod Skarpą

Przylesie,Bydgoszcz

3 000 000 zł331 m² 9 063,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Oryginalna nieruchomość: rezydencja w otoczeniu pięknego, naturalnego ogrodu o powierzchni 3ha , zlokalizowana na pograniczu Bydgoszczy.