dowolna

Domy na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży domów

276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Zamczysko

Myślęcinek,Bydgoszcz

47 000 zł30 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zobacz działkę rekreacyjną rod z domkiem do odświeżenia. Idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy! - Działka o pow. 200 m2, z licznymi drzewami owocowymi, krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gawronia

Osowa Góra,Bydgoszcz

619 000 zł192 m² 3 223,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Zobacz przestronny dom dla Twojej rodziny, wykończony w nowoczesnym stylu, znajdujący się na działce (430 m2). Dom ma (260 m2) powierzchni całkowitej, a (192 m2) powierzchni użytkowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tuńczykowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

475 000 zł180 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:219 m²

Bydgoszcz Osowa Góra na sprzedaż ładny, duży, dom, środkowy szereg. Budynek składa się z 3 kondygnacji naziemnych oraz piwnicy pod całym budynkiem. Piwnica z garażem na jeden samochód ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podnóże

Miedzyń,Bydgoszcz

580 000 zł210 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni ok. 210 m2 na Miedzyniu przy ul. Podnóże. Nieruchomość na działce o powierzchni ok. 666 m2, w stanie do drobnego remontu - odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

860 000 zł300 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 080 000 zł400 m² 2 958,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Bliźniak posadowiony od strony zachodniej, na osiedlu domów jednorodzinnych w Fordonie. 4-kondygnacyjny, nie podpiwniczony z przyziemiem, dom powierzchni użytkowej 365 m2, rok budowy 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Jary

Jary,Bydgoszcz

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż piętro domu(100m2) w budynku dwurodzinnym na osiedlu Jary z ogrodem. Dom posadowiony jest na działce 671m2. Do wyłącznej dyspozycji właścicieli nieruchommości należy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jaracza

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

569 000 zł180 m² 3 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Jeżeli szukacie Państwo domu w środku miasta, z ogródkiem i potencjałem na eleganckie urządzenie, to jest to idealna oferta dla Was! Sprzedajemy dom bliźniak, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne U agentki Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej położony przy uliczne osiedlowej wyłożonej kostką. Budynek w zabudowie bliźniaczej położonej na działce wielkości ok. 700 m 2. Powierzchnia budynku - 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Bardzo ładny stylowy dom w zabudowie bliźniaczej z własnym murem, dalatacją. Wybudowany w 1991 roku, zadbany i na bieżąco modernizowany. Zbudowany z cegły szczelinówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

475 000 zł110 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Nowa niższa cena Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się na działce wewnętrznej. Służebność przejścia i drogi w akcie notarialnym. Powierzchnia całkowita domu 110 m 2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący luksusowy O pow. 300 M2 Z basenem Na sprzedaż dom wolnostojący luksusowy o powierzchni łącznej 300m2, powierzchnia działki 1636m2, położony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mokra

Zimne Wody,Bydgoszcz

21 000 zł300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż działka rod położona na ul. Mokrej. Działka o pow. 300m2 z domkiem murowanym o pow. ok. 30m2. Pokój o pow. ok 12m2 z kominkiem, sypialnia o pow. ok 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

690 000 zł324 m² 2 129,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:403 m²

Bardzo duży przestronny dom na Miedzyniu. Dom wyremontowany gotowy do wprowadzenia. Wejście do domu z dużego holu. Kuchnia z jadalnią, garderoba, gabinet i łazienka. Na 2 poziomie duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Dom poszukuje nowego właściciela. Jeśli sądzisz że za drzwiami tego domu jest idealna przestrzeń dla ciebie, spełniająca twoje potrzeby pozwól że przedstawię Ci kilka istotnych parametrów tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:569 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w części podpiwniczony. Zlokalizowany na Miedzyniu, graniczący jedną stroną z ulicą Nakielską o powierzchni użytkowej około 140m2. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

546 000 zł280 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem, usytuowany na osiedlu Osowa Góra. Dom ma powierzchnię całkowitą 280m2, taras, balkon, garaż w budynku, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

700 000 zł270 m² 2 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

NA sprzedaż skrajny szereg położony na osowej górze Na sprzedaż skrajny szereg o powierzchni użytkowej 219m2, usytuowany na działce o powierzchni 424m2 położony na Osowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zbrachlińska

Piaski,Bydgoszcz

550 000 zł234 m² 2 350,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Przestronny i funkcjonalny dom na osiedlu Piaski Zobacz przestronny piętrowy dom dla Twojej rodziny, znajdujący się na działce (648 m2) z dwoma garażami. Dom ma (234 m2) powierzchni. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom. Osiedle Górzyskowo w Bydgoszczy. Dom 120m2, działka 600m2. Obecnie dwa odrębne identyczne mieszkania, osobne wejścia,z możliwością połączenia w jedna całość.Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Ciche i spokojne miejsce w mieście? Czy to możliwe? Oczywiście że Tak! Biała Posesja Nieruchomości oferuje ci działkę wraz z domkiem do zamieszkania całorocznego na Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stary Fordon

Stary Fordon,Bydgoszcz

295 000 zł150 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Dom wolnostojący W świetnej lokalizacji Polecam dom ok 150 m2 , wolnostojący do remontu. Dach nowy dwuspadowy kryty blachodachówką. Wszystkie media w budynku. Bardzo duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zbrachlińska

Piaski,Bydgoszcz

550 000 zł234 m² 2 350,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

690 000 zł290 m² 2 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Tylko u nas! Zapraszamy do współpracy i prezentacji. Przyjdź - zaproponuj swoją cenę! Polecamy do nabycia wyjątkowy dom dwurodzinny położony na pięknej, podad 1000 metrowej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Biskupińska

Prądy,Bydgoszcz

30 000 zł45 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:309 m²

Zobacz działkę rekreacyjną rod z dużym jak na rod domkiem do odświeżenia. Idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy!- działka o pow. 309 m2, z licznymi drzewami owocowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 000 000 zł1 025 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Bydgoszczy. Budynek wpisany w rejestr zabytków architektury budownictwa. Budynek dwuklatkowy, 5-kondygnacyjny, podpiwniczony. Kapitalny remont budynku pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Wilczak,Bydgoszcz

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:709 m²

Zobacz przestronny dom dla Twojej rodziny, wykończony w nowoczesnym stylu, znajdujący się na działce (709 m2). Dom ma (290 m2) powierzchni całkowitej, a (250 m2) powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Zamczysko

Myślęcinek,Bydgoszcz

47 000 zł30 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tuńczykowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:219 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Płocka

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalny lub biurowo-usługowy pod inwestycję (300 m2) na bydgoskim osiedlu Bartodzieje. Dom posiada 3 kondygnacje - piwnicę, parter i piętro i jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

310 000 zł164 m² 1 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zobacz przestronny dom dla Twojej rodziny, do remontu i własnej aranżacji, znajdujący się na działce (450 m2). Dom ma (190 m2) powierzchni całkowitej, a (165 m2) powierzchni użytkowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielorybia

Osowa Góra,Bydgoszcz

475 000 zł200 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do nabycia bardzo ładny dom na Osowej Górze w zabudowie szeregowej. Położony na "górnym tarasie" w pobliżu lasu, bardzo spokojna okolica ul. Wielorybiej. Dom jednopiętrowy jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gawronia

Osowa Góra,Bydgoszcz

619 000 zł192 m² 3 223,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Łochowska

Prądy,Bydgoszcz

43 000 zł30 m² 1 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zobacz działkę rekreacyjną rod z domkiem podpiwniczonym w bardzo dobrym stanie. Idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy! na co warto zwrócić uwagę? - Działka o pow. 300 m2,.