dowolna

Domy na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży domów

271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

599 000 zł427 m² 1 402,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

# dom wolnostojacy na Osowej Górze, bardzo przestrzenny i funkcjonalny. Wszystko bardzo gustownie zaaranżowane z dbałością o każdy szczegół wykończenia. Na dole mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Myślęcinek

Myślęcinek,Bydgoszcz

569 000 zł220 m² 2 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:982 m²

Polecam klimatyczny dom położony w Myślęcinku. Dom wybudowany w 1972 roku po kapitalnym remoncie w 2005 roku, aktualnie sukcesywnie odświeżany. Dom podpiwniczony z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

469 000 zł220 m² 2 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

# dom w zabudowie szeregowej przy lesie. Obecnie na parterze jest duży salon, oddzielna kuchnia oraz łazienka. Na górze trzy sypialnie, w tym największa z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Prezentuję na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni 100 m2 dom na osiedlu Górzyskowo. Dom typu bliźniak. Nieruchomość składa się z : 1/ parter : salonu 22 m2, pokoju gościnnego 12 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 100 000 zł315 m² 3 492,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest budynek usługowo - handlowy z mieszkaniem na piętrze. Powierzchnia usługowa to 90m2. Natomiast mieszkanie to 105m2 (plus klatka schodowa i komórka), które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom z poddaszem mieszkalnym, który może pełnić funkcję dwurodzinnego. Budynek przeszedł generalny remont w 2007r. W skład parteru wchodzą: - salon(pokój gościnny) - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

529 000 zł150 m² 3 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na Czyżkówku 150m2 działka 1000m2 W pięknej i spokojnej okolicy Bydgoszczy Wolnostojący piętrowy dom do zamieszkania z oddzielnym murowanym garażem z kanałem. Na parterze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

690 000 zł340 m² 2 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

# dom wolnostojący w stylu angielskim - Łęgnowo. Na parterze znajduje się salon (35m2), pokój gościnny (20m2) kuchnia i łazienka. Na piętrze mieszczą trzy sypialnie i garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ładny,przestronny dom 7 pokojowy na Bartodziejach. Na pierwszej kondygnacji 2 pokoje,kuchnia i łazienka z oknem. Na 2 kondygnacji są dwa pokoje z kuchnią i łazienka. Na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:584 m²

Polecam dom bliźniak po kapitalnym remoncie zlokalizowany na osiedlu Górzyskowo. Pow. użytkowa domu 150 m2, pow. działki 580 m2. Nietypowy układ pomieszczeń. Na parterze znajduję się kuchnia, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jary

Jary,Bydgoszcz

470 000 zł184 m² 2 554,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom 184m2 w spokojnej lokalizacji dzielnicy Jary. Bardzo oryginalny uklad pomieszczeń. Dobry stan techniczny. Dwie kondygnacje-przyziemie i wysoki parter. Dwa wejścia z ulic prostopadłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Opławiec

Opławiec,Bydgoszcz

447 000 zł102 m² 4 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Bierzesz kredyt? Gwarantujemy zwrot zadatku! Dom wielopokoleniowy 102m2 z działką 870m2! Na parterze kuchnia 7,5m2, wc, pokoje 20m2 i 7,5m2, taras/loggia 10m2! Na piętrze pokój 7,5m2(można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

475 000 zł220 m² 2 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Do sprzedaży dom piętrowy na Wilczaku. Na parterze 3 pokoje,kuchnia,łazienka. Na piętrze 2 pokoje,kuchnia i łazienka. W piwnicy 3 pom.gospodarcze i garaż. W 2015 roku kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

478 900 zł120 m² 3 990,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż dom w prestiżowej dzielnicy Bielawy. Budynek w zabudowie bliźniaczej przeznaczony do remontu. Budynek wybudowany w 1968 roku. Na parterze znajduje się pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

585 000 zł186 m² 3 145,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Polecam Państu do kupienia bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej. Dom podpiwniczony; pokój z kominkiem łazienka, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. Na pierwszej kondygnacji przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

2 100 000 zł340 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 228 m²

Do sprzedaży duży,7-pokojowy dom razem z budynkiem warsztatowym. Warsztat piętrowy o pow.100m2 z możliwością prowadzenia w nim działalności gospodarczej i sprzedaży. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:781 m²

Ł adny dom na Błoniu .Zrobiona nowa elewacja domu i budynków gospodarczych.Pomieszczenia w środku mogą być dostosowane do potrzeb na przychodnie,gabinety lekarskie,biura,kancelarie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

880 000 zł201 m² 4 378,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dom wolnostojący na Miedzyniu.Dwie kondygnacje.Na parterze duży salon z jadalnią i aneksem kuchennym,łazienka ,sypialnia,pomieszczenia gospodarcze.Na piętrze 3 pokoje,2 łazienki,garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

765 000 zł110 m² 6 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

# dom Bartodzieje. Walorem nieruchomości jest lokalizacja - osiedle Bartodzieje. Dom wolnostojący na dużej, zagospodarowanej działce. Obecnie nieruchomość zaaranżowana jest na dwa samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Opławiec

Opławiec,Bydgoszcz

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piętrowy dom z basenem (300m2) w cichej okolicy przy samym lesie, z przestronnym zadaszonym tarasem i ogrodem. Idealne miejsce do zamieszkania dla Ciebie i twojej rodziny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

1 225 000 zł360 m² 3 402,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Wymarzony dom (360m2) z pięknym ogrodem (1000m2) na Miedzyniu! Cena dotyczy domu wraz z wyposażeniem! Parter to przestronny salon z wyjściem do ogrodu przez zadaszony taras, kuchnia, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

360 000 zł124 m² 2 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej. Na parterze znajduje się salon, kuchnia,oraz wc. Na pietrze są trzy sypialnie oraz łazienka. W piwnicy znajdują się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

487 000 zł203 m² 2 399,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Zapraszam na prezentację wolnostojącego domu w świetnej lokalizacji Miedzynia. Budynek 2-kondygnacyjny z dużym poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

427 000 zł202 m² 2 113,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Dom 4 pokojowy z tarasem .Garaż wybudowano obok budynku.Dom czysty ,zadbany od dachu po piwnice.W 2010 r.położono na dachu nową papę ,wymieniono rynny,wykonano nową elewacje.W piwnicy pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Opławiec

Opławiec,Bydgoszcz

997 000 zł320 m² 3 115,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 825 m²