dowolna

Domy na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży domów

272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł210 m² 2 738,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Polecam dom w zabudowie szeregowej-skrajny,o pow.użytkowej 210m2 położony na działce o pow.284m2,ładnie zagospodarowanej. Dom może być przeznaczony dla dwóch rodzin lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 000 zł520 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam piękną willę o 4 kondygnacjach położoną w eleganckiej dzielnicy Bydgoszczy-Sielance! Nieruchomość posiada ogromny potencjał,może stanowić obiekt przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferujemy do sprzedaży dom na Osowej Górze , skrajny szereg o pow. 180 m kw., położony na działce o pow. 280 m kw. Pięć lat temu dom przeszedł generalny remont. Pełna automatyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

645 000 zł138 m² 4 673,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam bardzo ładny i świetnie utrzymany dom wolnostojący w dobrej lokalizacji Błonia. Dom o pow.użytkowej 138m2 oraz całkowitej 207m2,położony na działce o pow.ok.400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony na osiedlu Miedzyń. Budynek ma trzy kondygnacje. Na parterze mamy salon z jadalnią, kominkiem marmurowym, wyjściem na duży zadaszony taras, kuc hnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł266 m² 4 511,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

KOmfortowy dom typu bungalow z poddaszem użytkowym o pow.całkowitej 266 m2,użytkowej ,ok.230m2,położony nadziałce o pow.1142m2 bardzo ladnie zagospodarowanej z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Dom wolnostojący o pow.uż.120m2 położony na działce o pow.442m2 w cichej dzielnicy Flisy. Nieruchomość z uwagi na dotychczasową funkcję zamieszkiwania dwóch rodzin może nadal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

699 000 zł240 m² 2 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolno stojący w Bydgoszczy na osiedlu Flisy.Powierzchnia całkowita 350m2, użytkowa 240m2. I poziom- salon 48m2 z wyjściem na taras II poziom- kuchnia 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Przedstawiam Państwu bardzo ciekawą nieruchomość. Dom jest posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł160 m² 3 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, piętrowy na Miedzyniu, położony w atrakcyjnej lokalizacji tuż pod lasem.Dom o wysokim standardzie z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł88 m² 5 102,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż wyremontowany parterowy dom w Opławcu. Wymarzony dom przepięknie położony niedaleko lasów, rzeki i domków jednorodzinnych. Budynek mieszkalny jednorodzinny, podpiwniczony ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł144 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna nieruchomość w dobrej cenie! Piękna kamienica po generalnym remoncie z 3 osobnymi mieszkaniami: 2 kawalerki na parterze + 1 mieszkanie 2-pokojowe na I-szym piętrze. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

400 000 zł73 m² 5 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż dom położony w bardzo ładnej okolicy w Bydgoszczy na osiedlu Flisy. Dom posadowiony na atrakcyjnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 466m2. Dom niewielki, parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szwedzka

Szwederowo,Bydgoszcz

895 000 zł460 m² 1 945,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:604 m²

Dom/kamienica w Bydgoszczy ul. Szwedzka4 ,trzy niezależne mieszkania 3pok+kuchnia z własnymi kw, obszerne i suche piwnice. Preferowany kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Prezentowana oferta to dom w zabudowie bliźniaczej na Miedzyniu. Na parterze duży salon z wyjściem na taras oraz przestrzenna kuchnia. Salon podzielony na część wypoczynkowa i jadaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolno stojący o powierzchni 120 m2, zlokalizowany na osiedlu Miedzyń. Działka 397 m2, teren ogrodzony. Blisko tereny spacerowe nad kanałem bydgoskim. Dom do remontu, doskonały dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

350 000 zł230 m² 1 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż dom piętrowy zlokalizowany na osiedlu Osowa Góra w Bydgoszczy o powierzchni całkowitej 230m2, użytkowej 108m2. Dom posadowiony na malowniczej działce 554 m 2 w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

281 000 zł120 m² 2 341,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na osiedlu Wilczak w Bydgoszczy o powierzchni całkowitej 120m2, użytkowej 80m2. Dom posadowiony na malowniczej działce 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

429 000 zł267 m² 1 606,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom piętrowy wolono stojący, jednorodzinny, położony na Osiedlu Czyżkówko. Budynek o powierzchni użytkowej 188,12 m2 (powierzchni calkowita 267,35 m2), na działce o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w dobrej lokalzacji dzielnicy. Dom całkowicie podpiwniczony z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi. Na parterze w oknach rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

500 000 zł226 m² 2 212,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom na sprzedaż położony w bardzo ładnym spokojnym miejscu. Nieruchomość składa się z : piwnica- w skład której wchodzi pokój barowy z kominkiem,kuchnia,pralnia i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolno stojący, budowany w nowoczesnej technologii o powierzchni użytkowej ~ 110 m2, w podwyższonym stanie developerskim (salon z kuchnią + 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zimne Wody

Zimne Wody,Bydgoszcz

349 000 zł320 m² 1 090,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 198 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący, kamienica z dużą działką w Bydgoszczy w dzielnicy Zimne Wody. Budynek przedwojenny wielorodzinny o powierzchni całkowitej 320 m2 , a użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:959 m²

Dobra cena! duzy dom I duża działka! Dom wolno stojący o pow. całk. 350 m2, położony na działce o pow. 959 m2. Na posesji znajduje się sklep o pow. 90 m2, cena z towarem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

500 000 zł332 m² 1 506,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:781 m²

Duży dom o pow.332m2. Na parterze duży salon o pow.35m2,kuchnia9,5m2 z zejściem do ogrodu, wc 1,8m2,spiżarnia, holl z garderobą 10m2. Na piętrze trzy pokoje o pow.24,14,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

535 000 zł150 m² 3 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Prowizja w studioj Nieruchomości wynosi jedynie 1% brutto ceny transakcji! Zapraszam do zakupu domu o pow. 150 m 2 na Miedzyniu. Jest to dom wolnostojący o następującym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

599 000 zł216 m² 2 773,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

| b ardzo ładny dom wolnostojący na pograniczu Flisów i doln ego taras u Osowej Góry o pow. 160m 2 , z domkiem gospodarczym o pow. 40m 2 oraz garażem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Myślęcinek

Myślęcinek,Bydgoszcz

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 627 m²

Do sprzedania piękny dom we wspaniałej lokalizacji w granicach Bydgoszczy, zaraz przy samym Parku Myślęcińskim. Wybudowany w tradycyjnej technologii, o pięknej klasycznej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

500 000 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz budynku pod siedzibę firmy z domowym klimatem? Oferujemy na sprzedaż nieruchomość mieszkaniowo-inwestycyjną. Dogodna lokalizacja pod działalność gospodarczą z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:592 m²

Mały domek w bardzo zacisznej okolicy Czyżkówka. W pokojach na podłogach panele, na ścianach gładzie. Kuchnia połączona z jadalnią małym ciekawie zaaranżowanym oknem. Oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

519 000 zł383 m² 1 355,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 651 m²