dowolna

Domy na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży domów

272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Stare Miasto

Stare Miasto,Bydgoszcz

1 250 000 zł308 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam! Przedmiotem sprzedaży jest udział wynoszący 50 % w kamienicy usytuowanej w ścisłym centrum miasta w zwartej zabudowie ulicznej. Nieruchomość posiada obszar 613 m2. Obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 000 zł430 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Polecam Państwu secesyjna willę w prestiżowej lokalizacji na Sielance. Budynek jednopiętrowy z poddaszem użytkowym i zagospodarowanym niskim parterem. Niski parter (posiada dwa wejścia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:394 m²

Wyjątkowa Oferta! Dom wolnostojący na osiedlu Bartodzieje - Powierzchnia użytkowa 230 m2 na którą składa się : (parter): - kuchnia - 2 duże pokoje - łazienka z wc (kabina prysznicowa ) (I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

490 000 zł240 m² 2 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:596 m²

Kontakt: dom w zabudowie bliżniaczej o atrakcyjnej architekturze o pow. użytk. 240m2 zlokalizowany na działce 596m2 ( parter + poddasze użytkowe). Parter: salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł150 m² 3 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kontakt w sprawie oferty tel.! Prezentujemy dom wolno stojący na Osowej Górze o pow. ok. 150 m położony na działce o pow. 500 m. Dom składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

520 000 zł170 m² 3 057,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Piętro domu wielorodzinnego, cicha spokojna okolica zarazem blisko węzłów komunikacyjnych oraz punktów użyteczności publicznej. Lokal powstał w wyniku połączenia dwóch pojedynczych lokali po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom na dużej działce na osiedlu Bartodzieje - działka 980 m2 na której znajduje sie dom 120 m2 , garaż , pomieszczenia gospodarcze - na parterze - 2 pokoje , kuchnia , łazienka - na 1 pietrze - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 100 000 zł600 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Luksusowa rezydencja Z basenem - dom wolnostojący - ok. 600 m2 - luksusowo wykończony - materiały najwyższej klasy - kryty basen, sauna - ogrzewanie gazowe - kominek - taras zapraszam na prezentację

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł120 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w pobliżu szkoła podstawowa, przychodnia,sklep całodobowy, piekarnia. Do centrum Bydgoszczy 8km. Oddzielny i odgrodzony plac, wjazd w kostce brukowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

530 000 zł165 m² 3 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Kontakt: dom piętrowy ( skrajny szereg) o pow. całk. 165m2, użytk. 110m2 zlokalizowany na działce 282m2 po kapitalnym remoncie. Parter: salon z wyjściem na taras, połączony z korytarzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dom szeregowy w super lokalizacji- na górnym tarasie Osowej Góry; dom ocieplony; na parterze: pokój z tarasem; duża sypialnia ( mozliwość połączenia z pokojem z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł140 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

komfortowy dom w Zielończynie blisko Bydgoszczy, dogodny dojazd drogą szybkiego ruchu S10. Jednopiętrowy budynek, z zainstalowanymi kolektorami słonecznymi, ogrzewanie podłogowe gazowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

767 000 zł350 m² 2 191,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom szeregowy w Fordonu idealny na każdą działalnośc gosp. Cztery kondygnacje:dwie z lokalami a dwie mieszkalne. Dwa niezależne ogrzewania gazowe. Lokale z dużymi oknami wystawowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

570 000 zł270 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kontakt: dom szeregowy o nietypowej architekturze 3-poziomowy o pow. 270m2 zlokalizowany na działce 200m2. Poziom I - salon z otwartą kuchnią oraz hollem z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 400 000 zł300 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

#Rezydencja na Bielawach Przedstawiam Państwu ekskluzywną rezydencję z basenem zlokalizowaną na bydgoskich Bielawach. Ogród zagospodarowany z licznymi wieloletnimi nasadzeniami oraz oczkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jary

Jary,Bydgoszcz

467 000 zł165 m² 2 830,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kontakt: dom typu bliżniak o pow.całk. 165m2, użytk. 110 zlokalizowany na działce 400m2. w dzielnicy Jary. Parter: salon 26m2 z wyjściem na taras- na podłodze panele, ściany gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

625 000 zł100 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:890 m²

Rok budowy 2014. Powierzchnia ok 100 m2 w tym 3 sypialnie oraz salon z kuchnią. Łazienka + wc. Wiata na dwa auta ok 45 m2. Działka 890 m2. Wszystko na gwarancji! Bardzo niskie koszty utrzymania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

530 000 zł145 m² 3 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:410 m²

Kontakt: dom wolnostojący o pow. całk. 145/115m2 ( parter + poddasze użytkowe) zlokalizowany na działce o pow. 410m2 w pobliżu Kanału Bydgoskiego częściowo podpiwniczony. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kontakt: domek parterowy o pow. 100m2 zlokalizowany na działce o pow. 250m2 nie wymagający nakładów finansowych. Cztery oddzielne pokoje- na podłogach panele, ściany gładzie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

960 000 zł200 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:883 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w cichej części dzielnicy Wyżyny, stanowiąca dwie połączone działki o powierzchniach 430 m2 i 453 m2, na których znajdują się dwa jednopiętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

315 000 zł71 m² 4 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:980 m²

Połowa domu W doskonałej lokalizacji! - piętro domu wraz Z udziałem W działce - część mieszkalna - I piętro - 71 m2 - piwnica Z garażem (wyłączność użytkowania garażu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Śródmieście,Bydgoszcz

280 000 zł93 m² 3 010,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwu samodzielny, komfortowy lokal mieszkalny położony w oficynie kamienicy. Budynek składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni połączonej z jadalnią oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł500 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:730 m²

Pilnie sprzedam! Na sprzedaż dochodowa kamienica w Centrum miasta o pow. 500 m2 - 350 m2 pow. mieszkalnej, 150 m2 piwnica. Pow.działki- 733m2 Kamienica odrestaurowana, z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

595 000 zł125 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:303 m²

Duży dom na osiedlu Glinki - na 125 m2 mieszkania składa sie : parter: * salon z kominkiem i wyjściem na taras o pow. ok 25 m2 * oddzielna kuchnia z spiżarnią * toaleta * przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bielawach Z gotowym projektem przebudowy - połowa bliźniaka - 120 m2 - działka - 400 m2 - dom W stanie do remontu - W cenie gotowy projekt przebudowy na nowoczesną willę stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sopocka

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 000 zł168 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny bliźniak W doskonałej lokalizacji bartodzieje - ul. Sopocka - budowany W latach 70-tych, po remoncie W ostatnich latach - ocieplony styropianem - parter: - dwa pokoje (panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

880 000 zł246 m² 3 577,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:618 m²

Kontakt: atrakcyjny dom ( parter+ poddasze użytkowe) o pow. 246m2 zlokalizowany na działce 618m2. Parter: salon z jadalnią i aneksem kuchennym- na podłodze kafle w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

500 000 zł164 m² 3 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość idealna dla rodziny wielopokoleniowej , dodatkowo z możliwością prowadzenia działalności warsztatowo-produkcyjnej Działka : -pow. całkowita 600 m2 -piękny ogród -murowany grill.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jary

Jary,Bydgoszcz

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kontakt: mieszkanie o pow. 90m2 stanowiące piętro domu jednorodzinnego po przeprowadzonym remoncie kapitalnym. Trzy pokoje- na podłodze panele, ściany gładzie. Oddzielna kuchnia wykończona glazurą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:644 m²

Nieruchomość idealna dla osób chcących połączyć funkcję mieszkalną oraz działalności gospodarczej razem. Dom: - pow. użytkowa 200m2 (w tym garaż 22m2), - ocieplony styropianem, - dach wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

489 000 zł225 m² 2 173,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 607 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący po remoncie na Czyżkówku. Powierzchnia całkowita 225 m (200 m powierzchnia mieszkalna + 25 m piwnica) na każdej kondygnacji po 100m. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom z 2013r. Polecam dom w nowym Fordonie! Dom trzykondygnacyjny o pow. 220m2, na działce 500m2. Stan techniczny budynku bardzo dobry nowy - budynek docieplany, okna nowe, dwa balkony 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł76 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:799 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący na Jachcicach o pow. 76 m kw. , położony na działce o pow. 799 m kw. Dom wybudowany w latach sześćdziesiątych parterowy , częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł110 m² 2 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Kontakt w sprawie oferty tel.! Oferujemy dom na Osowej Górze o pow. 105 m kw. położony na dużej działce o pow. 438 m kw. z garażem wolnostojącym o pow. ok. 25 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

430 000 zł105 m² 4 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Glinkach. Działka inwestycyjno - budowlana, idealny pod siedzibę firmy. W sąsiedztwie market, giełda, oraz wiele innych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

660 000 zł350 m² 1 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Polecam do sprzedaży dom na Flisach. Powierzchnia całkowita 350m2, użytkowa 240m2. I poziom- salon 48m2 z wyjściem na taras II poziom- kuchnia 12m2, jadalnia 12m2, gabinet 16m2 III poziom-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

539 000 zł230 m² 2 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Kontakt: nowa cena! Oferujemy wolno-stojący dom na osiedlu Miedzyń 220m2 posadowiony na działce o powierzchni 750m2 Dom przeszedł remont kapitalny w 2010r. Składa się z 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:624 m²

Sprzedamy dom parterowy, całkowicie podpiwniczony na Osowej Górze w Bydgoszczy. Dom wybudowany z cegły, elewacja z cegły klinkierowej, dach pokryty papą (gonty). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

429 000 zł120 m² 3 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

pow. uż. 104m2/ całkowita 150m2 czyżkówko - cena 429.000zł Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący typu klocek dwu kondygnacyjny, w całości podpiwniczony. Parter: weranda 12mkw., pokój 15mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

499 000 zł147 m² 3 394,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

147/912mkw. Miedzyń 499.000zł Oferujemy do sprzedaży zadbany dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym, garażem położony na działce o powierzchni 912mkw. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

440 000 zł270 m² 1 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży nowoczesny dom na wyżynach W bydgoszczy atrakcyjny dom wolnostojący na działce ponad 400m2. Jest to dom piętrowy z dachem płaskim. Dom jest w trakcie budowy,.