dowolna

Domy w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 180 m2 (powierzchni całkowitej 257,10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom bliźniak, w pobliżu lasu, w otoczeniu niskiej zabudowy osiedla zlokalizowanego na Osowej Górze. Odległość do centrum Bydgoszczy wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

5 500 zł235 m² 23,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Do wynajęcia komfortowy, wolnostojący dom położony w spokojnej okolicy na Osiedlu Jachcice, zaledwie 10 minut od centrum miasta. Ten przestronny dom dwupiętrowy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

1 550 000 zł264 m² 5 871,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:794 m²

Tylko w naszym biurze! Przedstawimy przestronny siedmiopokojowy dom piętrowy, o powierzchni całkowitej 264 m2, wybudowany na działce o powierzchni blisko 800 m2, położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 150 000 zł113 m² 10 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Myślęcinek,Bydgoszcz

599 920 zł81 m² 7 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa, kameralna enklawa domów bliźniaczych w sercu Myślęcinka to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej! Zamieszkaj w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

2 550 000 zł520 m² 4 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Makler poleca: szukasz pięknego budynku w Centrum Miasta? Zależy Ci na budynku bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz świetnej, zyskownej inwestycji? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 049 900 zł430 m² 4 767,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Poszukujesz przestronnego domu w mieście z indywidualnie zaprojektowanym ogrodem, w którym znajdziesz miejsce na relaks po pracy ? Cenisz sobie lokalizację w której masz wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Runowska

Piaski,Bydgoszcz

1 690 000 zł412 m² 4 101,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Komfortowy, przestronny dom z 2004 roku idealny dla dwóch rodzin | 412 m powierzchni całkowitej | działka 667 m Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie wybudowany, w 2004 roku, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

650 000 zł75 m² 8 613,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne ostatnie mieszkanie! Komfort, cisza i nowoczesność - mieszkanie na zielonym Miedzyniu Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,46 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

648 900 zł120 m² 5 407,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł1 126 m² 2 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 799 m²

Polecana oferta dla dewelopera! Oferta sprzedaży nieruchomości inwestycyjno-komercyjnej w centrum Bydgoszczy. Na powierzchni 1799 m2 znajduje się 1-piętrowy, podpiwniczony budynek ( składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

820 000 zł116 m² 7 091,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przepiękny i funkcjonalny budynek w zabudowie szeregowej na bydgoskim Czyżkówku czeka na właściciela! Nie zwlekaj - dostępne dwa segmenty, skrajny lewy i prawy segment. Rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

1 199 000 zł378 m² 3 171,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Prosimy w imieniu właścicieli, aby na prezentacje umawiać się telefonicznie za naszym pośrednictwem - w dogodnym dla obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

1 250 000 zł108 m² 11 574,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Bydgoszcz, błonie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108 m , posadowiony na działce o powierzchni 300 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 150 000 zł113 m² 10 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

926 500 zł126 m² 7 340,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy | 126 m + strych | garaż | Miedzyń | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 126 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

850 000 zł90 m² 9 496,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Przepiękne i funkcjonalne budynki w zabudowie szeregowej w bydgoskim Fordonie czekają na właściciela! Nie zwlekaj - został ostatni dom, oddany do użytku! Nowa oferta w Biurze Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czyżkówko,Bydgoszcz

885 000 zł110 m² 8 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

Szukasz przestronnego i praktycznego domu w spokojnej dzielnicy Bydgoszczy z szybkim dojazdem do Centrum? Oto szeregowy, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 110 m2 ( 2* 55 m2). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

2 550 000 zł520 m² 4 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orła Białego

Fordon,Bydgoszcz

1 289 000 zł160 m² 8 075,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

NA sprzedaż: dom w zabudowie szergowej o powierzchni użytkowej 139 m2 plus garaż 19 m2 (po odbiorach ponad 159 m2), dodatkowo 17 m2 tarasu z widokiem na las usadowiony na działce 266 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 960 000 zł182 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Funkcjonalny bezkosztowy dom wolnostojący na czyżkówku na działce 500 M2. Biała Posesja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom wolnostojący na sprzedaż, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

926 000 zł126 m² 7 337,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy 126 m + strych | Garaż | Miedzyń | Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 126 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ciechocińska

Biedaszkowo,Bydgoszcz

1 149 000 zł148 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej segment skrajny (lewy) o powierzchni 148 m , posadowiony na działce 300 m . Nieruchomość w stanie deweloperskim, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 300 000 zł114 m² 11 407,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Miejski komfort bez kompromisów - gotowy lokal z udziałem w gruncie. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać w mieście, a nie na jego obrzeżach. Zakup bez podatku pcc oraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barwna

Jary,Bydgoszcz

1 250 000 zł147 m² 8 523,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Są w Bydgoszczy lokalizacje, które nie potrzebują reklamy. Ulica Barwna to jedna z tych ulic, które kojarzą się z komfortem życia w mieście, a jednocześnie dają spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Biedaszkowo,Bydgoszcz

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przepiękny i funkcjonalny budynek w zabudowie szeregowej na bydgoskim Górzyskowie czekają na właściciela! Nie zwlekaj - został ostatni dom, skrajny lewy segment, który zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

883 000 zł92 m² 9 618,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Piętro domu z 85 tarasem bezczynszowe. Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia luksusowego apartamentu w budynku dwurodzinnym z 2020 roku usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

910 000 zł120 m² 7 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 100 m użytkowych, położony w spokojnej i zielonej części Flisów, na dużej działce o powierzchni 946.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

649 000 zł121 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

3 490 000 zł554 m² 6 299,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż piękna kamienica w centrum miasta ,blisko Starego Rynku .Tylko w Makler Nieruchomości! Kamienica o powierzchni całkowitej 565m2,użytkowej ok.555m2,położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

829 000 zł102 m² 8 165,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piętro domu w zabudowie bliźniaczej, położony na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 150 000 zł113 m² 10 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czyżkówko,Bydgoszcz

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość w skład której wchodzi prawie 180 metrowy dom wolnostojący posadowiony na 1001 metrowej ogrodzonej działce. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Babia Wieś,Bydgoszcz

250 000 zł71 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²