dowolna

Domy w centrum Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Miedzyń,Bydgoszcz

700 000 zł203 m² 3 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Uwaga rezerwacja Dom wolnostojący na ulicy Akacjowej na Miedzyniu w Bydgoszczy. Dobrze oświetlone osiedle domów jednorodzinnych, bardzo cicha i spokojna okolica, odległość od granicy lasu 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Okole,Bydgoszcz

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:330 m²

Marzy Ci się piękny ogród z basenem, z widokiem na wodę i tereny zielone? Śpiew ptaków, zapach kwiatów, szum drzew? Zaciszne miejsce, które pozwoli Ci odpocząć od miejskiego gwaru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 390 000 zł185 m² 7 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Biuro makler poleca: wygodny dom wolnostojący położony w zacisznej alejce Osowej Góry. Piękne miejsce bezpośrednio przy lesie. Działka obejmuje 669m2 i została zaprojektowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Segmentu nr 1 sprzedany! rezerwacja segmentu nr 2! Dom energooszczędny typu bliżniak, zwolniony z 2% pcc, bez prowizji, pełna własność - kw! Na sprzedaż oferujemy segment nr 2 domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 261 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach Bydgoszczy Na sprzedaż dom wolnostojacy o powierzchni 150 m2 położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 390 000 zł185 m² 7 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 185m2, położony pod lasem w malowniczej części Osowej Góry w Bydgoszczy Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 200 000 zł1 350 m² 1 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:2 382 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w super lokalizacji na Czyżkówku oferta dla inwestora Na sprzedaż nieruchomość na którą składają się: 1. Duży dom (450 m/kw), idealny na wynajem pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Horodelska

Szwederowo,Bydgoszcz

950 000 zł152 m² 6 263,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zakupu pięknego segmentu na Szwederowie. Inwestycja składająca się z czterech segmentów (dwa domy w zabudowie bliźniaczej) powstanie w najbardziej pożądanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:459 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienica w Centrum Bydgoszczy Na sprzedaż dochodowa kamienica w ścisłym centrum Bydgoszczy. Inwestycja jest świetną lokatą kapitału, gdyż średnio miesięczny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

470 000 zł86 m² 5 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż piękny dom w cichej i spokojnej okolicy na Miedzyniu Oferujemy na sprzedaż solidnie zbudowany dom o powierzchni użytkowej 86 m2 budynku położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

2 200 000 zł227 m² 9 691,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 211 m²

Oferta na wyłączność Polecamy wyjątkową nieruchomość położoną na Flisach graniczącą z lasem oraz rzeką Flisek przepływającą przez działkę. Komfortowy dom dwukondygnacyjny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 480 000 zł359 m² 4 122,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:630 m²

Kamienica w urokliwym miejscu w Centrum miasta.Mieszkania z wielkimi możliwościami adaptacyjnymi.pokoje przejściowe.Polecam ,miejsce spokojne,blisko do Starego Rynku oraz komunikacji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 550 000 zł169 m² 9 177,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

848 000 zł101 m² 8 396,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego energooszczędnego, domu o dwóch kondygnacjach. Jachcice blisko Centrum! Powierzchnia mieszkalna 98m plus taras na pierwszym piętrze około 24m. Na powyższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Segment nr 1 sprzedany! Dom energooszczędny typu bliżniak, zwolniony z 2% pcc, bez prowizji, pełna własność - kw! Na sprzedaż oferujemy segment nr 2 - domu energooszczędnego z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 199 000 zł178 m² 6 735,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż piękny dom w cichej i spokojnej okolicy na bydgoskich Flisach Oferujemy na sprzedaż piękny i solidnie zbudowany dom wolnostojacy z 2011 roku o powierzchni 178 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

499 900 zł130 m² 3 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:528 m²

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwym otoczeniu zieleni, na zacisznej uliczce dzielnicy Miedzyń. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

599 900 zł111 m² 5 409,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawimy przestronny dom piętrowy, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 110,9 m2, wybudowany na działce o powierzchni 460 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Czyżkówko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

990 000 zł270 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:470 m²

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy z pracownią w parterze o powierzchni całkowitej 270m2 usytuowany na działce o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł360 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż kamieniczka w urokliwym miejscu w Centrum miasta. Dom położony na działce o pow.630m2. Kamienica z oficyną w pełni zaadaptowaną na mieszkania. W głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

875 000 zł155 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej w Lisim Ogonie, na pograniczu z Osiedlem Miedzyń i Prądy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Władysława Łokietka

Okole,Bydgoszcz

1 300 000 zł700 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym - kamienica z ok. 1890. Duża, pięknie położona działka, przylegająca do brzegu Brdy. Okolica cicha, na uboczu, a bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 093 000 zł228 m² 4 793,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, przestronny i do tego po generalnym remoncie (2022) dom z instalacją Fotowoltaiczną o mocy 9,5 kw na Osowej Górze (dolny taras). Obecnie jedno z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 599 900 zł208 m² 7 691,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Miedzyń,Bydgoszcz

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

NA wynajem / dom przystosowany dla 12 osób przy ul. Nakielskiej w Bydgoszczy os. Miedzyń. Szukasz domu do prowadzenia swojej firmy? Potrzebujesz dużego domu dla swojej rodziny? Zależy Ci, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący na Czyżkówku. Możliwość wyodrębnienia dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami! Dom o pow. użytkowej 105 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Orłowity

Jary,Bydgoszcz

699 000 zł98 m² 7 153,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Brak podatku pcc, bez prowizji , zakup bezpośrednio od dewelopera. Budynek gotowy do odbioru w 3 kwartale 2023r. Zapraszamy na prezentacje, budynek jest w stanie surowym z wymurowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, całkowicie podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 102m2, na działce około 300m2. Dom po generalnym remoncie- wszystko nowe! Fantastyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

W ofercie sprzedaży dom o powierzchni 55mkw z duża działką o powierzchni 2062mkw w Osielsku. Dom składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Biuro Makler poleca! Marzysz o własnym domu, który może być Twój od zaraz? Chciałbyś mieszkać w mieście a jednocześnie mieć swój własny kawałek zieleni? Przedstawiamy idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

989 900 zł270 m² 3 665,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

650 000 zł102 m² 6 357,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 102,24mkw wybudowany na działce ok. 1000mkw W skład budynku wchodzi: wiatrołap [m2]: 4,69 Spiżarnia [m2]: 2,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Miedzyń,Bydgoszcz

520 000 zł218 m² 2 385,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! miedzyń Prezentuję Państwu dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

650 500 zł105 m² 6 195,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

799 999 zł119 m² 6 722,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

1 600 000 zł207 m² 7 729,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad samym Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

499 000 zł130 m² 3 841,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:527 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

1 160 000 zł185 m² 6 256,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Przedstawimy ofertę komfortowego piętrowego domu szeregowego z poddaszem wybudowanego w 2000 roku w urokliwej i świetnie skomunikowanej lokalizacji Fordonu na osiedlu Przylesie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

615 000 zł180 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Novator Centrum Nieruchomości poleca ładnie zaaranżowany dom, do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych. Dom o pow. całkowitej 180 m2 i użytkowej 128 m2, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górna

Miedzyń,Bydgoszcz

470 000 zł86 m² 5 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Sprzedam mały dom na Miedzyniu (nie rod!) Dom sprzedawany bezpośrednio od właścicieli. Gotowy do zamieszkania, bez potrzeby jakichkolwiek inwestycji. Mały dom to komfort własnego podwórka, przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij