dowolna

Domy Bydgoszcz – Oferty sprzedaży i najmu domów

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opalowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 049 zł160 m² 6 250,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam bezpośrednio dom wolnostojący 160m2 z działką o powierzchni 500m2 w Osielsku, spokojnej okolicy, blisko lasu, niedaleko Lidla Po więcej informacji bądź inne opcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Prądy,Bydgoszcz

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Typu Bliźniak (do wyboru) Wyjątkowe miejsce do życia w kameralnej, luksusowej inwestycji! - Przestrzeń, komfort i Nowoczesność w Jednym Miejscu! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Brdyujście,Bydgoszcz

459 000 zł108 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca Do sprzedania połowa domu w Bydgoszczy z którego wydzielono dwa lokale bez obciążeń posiadające kw. Nieruchomość z dużym potencjałem ponieważ można zagospodarować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Do sprzedaży Dom na Górzyskowie Doskonała lokalizacja, możliwość prowadzenia działalności gospodarczej i zamieszkania. Dom składa się z 5 osobnych pokoi, dwóch łazienek, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

790 000 zł217 m² 3 640,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Duży dom z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji Z przyjemnością prezentujemy przestronny dom o powierzchni 217m2, usytuowany przy ulicy Nakielskiej na osiedlu Miedzyń. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Miedzyń,Bydgoszcz

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podleśna

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 049 000 zł180 m² 5 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Prezentuję Państwu ofertę w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Bydgoszczy. Duży dom z jeszcze większym potencjałem, usytuowany na działce o powierzchni 1600 m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentuję Państwu działkę rod na Ogródkach Słonecznik Działka zlokalizowana na bydgoskim osiedlu Miedzyń, na działce liczne nasadzenia, kwiaty, iglaki i cudownie słodkie maliny, wiem bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 430 000 zł225 m² 6 355,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca piękny dom usytuowany w bardzo prestiżowym miejscu na bydgoskich Bielawach. Dom o łącznej powierzchni 223m2 (możliwość dalszej rozbudowy) + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Makuszyńskiego

Jary,Bydgoszcz

740 000 zł147 m² 5 034,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym w Bydgoszczy, na osiedlu Jary, przy ulicy Kornela Makuszyńskiego. Dom mieszkalny, jednorodzinny, piętrowy, murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 80m, a użytkowej 40m w skład którego wchodzi przedpokój, kuchnia , salon łazienka z wc i sypialnia.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rozłogi

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

398 000 zł89 m² 4 471,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena! Glinki ul.Rozłogi ,do sprzedaży dom mieszkalny,budynek również idealnie nadający się do prowadzenia działalności,pod różnego rodzaju działalność usługową oraz ciche usługi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 589 000 zł220 m² 7 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Serdecznie polecamy: w yjątkowy dom na sprzedaż Lokalizacja Miasto: bydgoszcz Dzielnica: górzyskowo Okolica: spokojna, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

844 000 zł142 m² 5 943,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Poszukują Państwo domu wolnostojącego w Bydgoszczy? Ta oferta zdecydowanie może spełnić wymagania wielu klientów! Dom wolnostojący o ponadczasowej bryle w Bydgoszczy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Łęgnowo,Bydgoszcz

785 000 zł139 m² 5 655,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:966 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu piętrowego, mieszczącego się w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Bydgoszczy - Łęgnowo. Nieruchomość gruntowa zabudowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czackiego

Szwederowo,Bydgoszcz

777 000 zł120 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:636 m²

Makler poleca na sprzedaż dom na bydgoskim Górzyskowie Na sprzedaż dom o powierzchni 120 m , z czego 60 m to mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, a kolejne 60 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

1 900 000 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

119 000 zł48 m² 2 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:312 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rod Działka zlokalizowana na rod Lawina, przy Ul. Nakielskiej Składa się z ; Dwóch pokoi, łazienki oraz kuchni, domek ocieplony z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

2 250 000 zł235 m² 9 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękna willa w zabudowie bliźniaczej jak większość pięknych domów w dzielnicy Bielawy.,na pograniczu dzielnicy Leśne. Budynek jest piętrowy z poddaszem-strychem do wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

800 000 zł135 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poleca Biuro Makler! Świetnie położony dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Osowa Góra.Poleca Biuro Makler! Działka ok.250m2,powierzchnia domu segmentu 134m2 oraz 145m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

491 000 zł124 m² 3 959,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler poleca! Znakomita lokalizacja na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej. Budynek doskonale widoczny, usytuowany przy ruchliwej ulicy. (Nakielska na przeciwko klubu "gwiazda") Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilczak,Bydgoszcz

679 000 zł112 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wilczak, ul. NA wzgórzu Prezentuję Państwu bardzo ładny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Jary,Bydgoszcz

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w bardzo dobrej dzielnicy Błonie /jary.Lokalizacja bardzo dobra tereny spacerowe, wypoczynkowe, rowerowe.Park w odległości 5 min piechotą.Sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 595 000 zł220 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 850 000 zł205 m² 9 024,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:544 m²

Biuro Makler poleca serdecznie wspaniały dom usytuowany w cichej i spokojnej okolicy naszego miasta w dzielnicy Czyżkówko. Budynek wolnostojący jest usytuowany w spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

889 000 zł126 m² 7 083,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedmiotem oferty jest dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Miedzyń! Nieruchomość o powierzchni 125 m2. i działka 220 m2. Specyfikacja budynku: - stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Piaski,Bydgoszcz

890 000 zł270 m² 3 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferta tylko w naszym biurze. Polecamy do zakupu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 270 m2 położony na 649 - metrowej działce na osiedlu Piaski. Dom wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

979 000 zł181 m² 5 408,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Osowej Górze w bardzo dobrej lokalizacji,blisko komunikacji miejskiej, marketów,szkoły,przedszkola. Dom w zabudowie blizniaczej z pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 390 000 zł246 m² 5 650,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:459 m²

Makler poleca Makler Nieruchomości poleca do sprzedania dom w Bydgoszczy w dzielnicy idealnej do prowadzenia prywatnej praktyki lekarskiej.Dom znajduje się na Bartodziejach.Idealna miejscówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

919 000 zł180 m² 5 105,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Makler nieruchomości poleca dom -skrajny szereg na osowej górze! Mamy dla Państwa atrakcyjną ofertę domu na Osowej Górze o powierzchni około 190 m2 Dom składa się z siedmiu pokoi ,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

790 000 zł217 m² 3 640,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler poleca parterowy domek w cenie mieszkania! ul.Nakielska, druga linia zabudowy. Domek do kapitalnego remontu, z działką 250 m2. Dwa pokoje kuchnia, toaleta. Piec węglowy. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

1 850 000 zł338 m² 5 473,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:714 m²

Wyjątkowa oferta nieruchomości na sprzedaż Mamy zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości na sprzedaż usytuowanej w najbardziej prestiżowej części miasta jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

960 000 zł255 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Biuro Makler poleca na sprzedaż! Dom mieszkalny( około 95m2) wraz z powierzchnią warsztatowo-magazynową( około 160m2) na lubianym osiedlu Miedzyń. Budynek posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

1 390 000 zł247 m² 5 627,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:502 m²

Makler z przyjemnością poleca: lokal handlowo- usługowy w Bydgoszczy, znajdujący się w dzielnicy Wilczak o powierzchni użytkowej 208 m2. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony,.