dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Flisy

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bez prowizji od Kupującego. Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom w stanie wykończonym ekskluzywnymi materiałami pod klucz w Bydgoszczy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Dobre nieruchomości prezentują świeżo wyremontowane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,5 m2 na Flisach. Miejsce parkingowe na terenie W cenie! Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł304 m² 10 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością mamy zaszczyt zaproponować niezwykły, nowoczesny, luksusowy rezydencjonalny dom o pwierzchni całkowitej 304m2 na bardzo foremnej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł230 m² 8 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

Dobre Nieruchomości polecają: luksusowy dom z pięknie zaaranżowanym ogrodem w pobliżu kanału noteckiego, w super spokojnym miejscu a mimo to blisko centrum Bydgoszczy. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

469 000 zł36,24 m² 12 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży i zamiany nieruchomości własnych - kupując z nami nie płacisz prowizji dla biura oraz podatku od czynności cywilno - prawnych! Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26,5 m , położone na 2. piętrze całkowicie zrewitalizowanej kamienicy. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 325 000 zł435 m² 5 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 295 m²

! tylko U nas! Szukacie Państwo reprezentatywnej rezydencji w Bydgoszczy na dodatek w rewelacyjnej cenie ? Po zapoznaniu się z tą ofertą odpowiedź jest oczywista. TO jest to :) Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²75 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem 75 m | Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 25 Cena: 80zł/m Powierzchnia: 75 m Szukasz miejsca na swoją działalność? Sprawdź naszą ofertę nowoczesnego lokalu usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,50 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 26,5 m - Osiedle Flisy, bydgoszcz, miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 26,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 252 100 zł1 318 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! flisy, ul. Flisacka Zapraszam do zakupu działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł386 m² 2 046,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:859 m²

Wyjątkowa okazja! Nieruchomość z halą biurowo-warsztatową w doskonałej lokalizacji - Bydgoszcz Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną nieruchomość, idealną pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł312 m² 6 407,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

W tej cenie lepszego domu nie znajdziesz! Luksusowy, energooszczędny dom wolnostojący z 2021r. w Stylu Skandynawskim z bezpośrednim widokiem na Kanał Bydgoski! Bydgoszcz - Flisy. Otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,19 m² 7 803,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie - Flisy, bydgoszcz Na sprzedaż kawalerka o powierzchni całkowitej 33,19 m , z czego powierzchnia użytkowa wynosi 26,78 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł312,21 m² 6 373,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Nieruchomość na wyłączność. Prosimy O uszanowanie cenionej sobie prywatności właścicieli I umawianie prezentacji przez wyłączne biuro sprzedaży simple dom - paweł sujkowski   .

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 947 m² 400,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1947m2 granicząca z rzeką Flis położona w Bydgoszczy w dzielnicy Flisy. Ta niezwykła nieruchomość gruntowa położona jest na granicy rzeki Flis, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,45 m² 9 981,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Elbląskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,5 m , położonej na 2. piętrze dwupiętrowego budynku, na rynku wtórnym. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł247 m² 9 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Czy szukasz nowoczesnego domu blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Marzysz o przestrzeni, prywatności i widoku, który naprawdę robi różnicę na co dzień? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis oferty: oferta bez prowizji od kupującego. Wizualizacja przykładowa, rzuty udostępniam w biurze, aktualnie egzemplarze robocze. Zapraszam na spotkanie! Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł37,15 m² 13 701,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadamy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie na Flisach w Bydgoszczy. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz, mieści się niskim budynku kameralnego osiedla. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Polecam do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom z płaskim dachem i dużymi przeszkleniami położony w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Dom piętrowy , na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

264 000 zł26,50 m² 10 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m , położonej na Flisach przy ul. Elbląskiej. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł211,70 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Szukasz nieruchomości, w której możesz prowadzić biznes i warsztat? Cenisz sobie lokalizację jaką jest Miedzyń i Flisy? Zapraszam do zapoznania się ofertą domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł53,40 m² 13 951,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Niezwykłe mieszkanie! Oferta tylko w naszym biurze! Bez pcc i prowizji! Posiadamy na sprzedaż piękne, luksusowe trzypokojowe mieszkanie na Flisach w Bydgoszczy. Mieszkanie Premium zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł264 m² 5 871,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:794 m²

Tylko w naszym biurze! Przedstawimy przestronny siedmiopokojowy dom piętrowy, o powierzchni całkowitej 264 m2, wybudowany na działce o powierzchni blisko 800 m2, położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 089 zł37,11 m² 10 350,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie 37,11m - Kolejny etap inwestycji, flisy/czyżkówko, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł3 724 m² 483,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w super lokalizacji na Flisach w Bydgoszczy Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka W odnowionej kamienicy! atuty: - brak podatku pcc (2%)! - prywatny parking na terenie posesji w cenie! - standard "pod klucz" - mieszkanie po generalnym remoncie! - zrewitalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 950 m² 389,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić działkę o dużym potencjale powierzchni 1950m2 z dostępem do strumyka. Działka leży na osiedlu Flisy i wyróżnia ją cisza i spokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł365 m² 298,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, w ofercie Jagła Nieruchomości działka rekreacyjna na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych na Miedzyniu. Działka o powierzchni 365 m2 mieści się w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

16 800 zł800 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia hala bydgoszcz Wysokość magazynu to ok. 6,5 m, do świetlika 9,5 m Uzbrojenie wod-kan. Prąd - 200kw z możliwością zwiększenia. Ogrzewanie gazowe - dostępne jako opcja.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł672 m² 21,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia (jest opcja zakupu) hala produkcyjna o powierzchni 584 m2 oraz biurem z częścią socjalną 88 m2. Dwie bramy wjazdowe z poziomu zero. Wysokość bramy 3 m. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł386 m² 2 069,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:859 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem biurowym oraz halą warsztatową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 615 zł79,39 m² 9 832,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie 79,39m - Kolejny etap inwestycji, flisy/czyżkówko, bydgoszcz! Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł732 m² 532,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.