dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Fordon

382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

382 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m Osiedle Bajka | 3 piętro | Balkon | Gotowe do wprowadzenia Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu komfortowego, bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 940 zł90,28 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, garderobą i balkonami, mieszczącego się w inwestycji Panorama Wiślana w Bydgoszczy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 035 zł30,09 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 1-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Panorama Wiślana w Bydgoszczy, w sąsiedztwie przepięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 242 zł30,19 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

1 899 000 zł192 m² 9 890,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dobre Nieruchomości polecają wyjątkowy, nowy dom jednorodzinny o bardzo wysokiej funkcjonalności, wybudowany z materiałów najwyższej jakości i zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na parterze o powierzchni 34 m z ogródkiem, usytuowane na Osiedlu Akademickim w Bydgoszczy, bez pośredników i prowizji. Lokal jest całkowicie nowy.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł61 m² 8 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu komfortowego, bardzo zadbanego, mieszkania o powierzchni 60,69 m2. Usytuowane jest ono na 1 piętrze w bloku z 1990 roku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł53,60 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie jest po całkowitym remoncie w 2026 r. Wymienione instalacje wodne, podłogi, drzwi wewnętrzne, sanitariaty. W mieszkaniu jest miedziana instalacja elektryczna. W kuchni jest nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 790 zł40,76 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy gotowego mieszkania 2-pokojowego z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem w budynku przy ul. Żemojtela 5. Duża zaleta mieszkania to balkon od strony terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 697 zł37,77 m² 10 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m położone na pierwszym piętrze budynku na osiedlu Przylesie w bydgoskim Fordonie. Mieszkanie składa się z salonu, dodatkowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł54 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z windą i halą garażową na 3 ostatnim piętrze. Nieruchomość znajduje się na nowym zamkniętym osiedlu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! opis oferty: na sprzedaż dom bliźniak o powierzchni użytkowej około 127 m 2 , dodatkowo 65 m 2 poddasza do adaptacji, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł63,88 m² 8 124,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | ogródek | 63,88 m | Fordon os. Tatrzańskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł73,30 m² 7 025,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż jasne i bardzo przestronne mieszkanie w Fordonie Mam dla Ciebie mieszkanie 73,3 m , które naprawdę daje oddech. Dzięki sprytnemu układowi i przebudowie jest tu dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 900 zł31,75 m² 11 492,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 5 Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc, umywalka z szafką podwieszaną, lustro, oświetlenie stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu 2-pokojowego, komfortowego, przestronnego, bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni 54m2 znajdującego się na 3 piętrze w bloku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 102 zł33,49 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, znajdujące się w kameralnej inwestycji Alta Novum w Bydgoszczy. Miejsce postojowe w podziemnej hali: 50.000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 800 zł33,49 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 672 zł80,85 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią, znajdujące się w kameralnej inwestycji Alta Novum w Bydgoszczy. Miejsce postojowe w podziemnej hali: 50.000,00.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł90 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:177 m²

Stary Fordon I dom 90 m do remontu I opcja dwóch mieszkań Na sprzedaż dom o powierzchni około 90 m , położony na 177 m działce w Bydgoszczy, stary Fordon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Opis nieruchomości: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie dwupokojowe - Fordon, ul. Wyzwolenia. 53 M2 mieszkanie + 5 M2 piwnica. Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

299 000 zł37,50 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie|bydgoszcz|fordon|bezczynszowe|kawalerka|okazja| Oferuję na sprzedaż bezczynszową, przestronną kawalerkę, zlokalizowaną na bydgoskim Starym Fordonie. Nieruchomość o komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,60 m² 6 539,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, przestronne i rozkładowe mieszkanie w Fordonie Mam dla Ciebie mieszkanie o powierzchni 65,6 m 3 osobne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł52,89 m² 8 317,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro sprzedaży i zamiany nieruchomości własnych - kupno/sprzedaż - bez prowizji! Oferuję do sprzedaży rozkładowe, 2 - pokojowe, słoneczne mieszkanie w czteropiętrowym bloku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,94 m² 7 567,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie z garderobą i balkonem Fordon, blok z 1997 r. Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m na 2. piętrze w zadbanym bloku z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł83,35 m² 10 437,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, i miejscem postojowymznajdujące się w nowym budownictwie, na osiedlu Eskulapa, w Fordonie. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,69 m² 7 719,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania (z łatwą możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni), położonego w malowniczej okolicy Starego Fordonu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

690 000 zł66,57 m² 10 365,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje | 66,5 m | Gryfa Pomorskiego | 2 piętro | las | klimatyzacja | pełne wyposażenie atuty: lokalizacja przy lesie i terenach zielonych wysoki standard wykończenia klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od czerwca! Na wynajem nowe, świeżo wyremontowane dwupokojowe i umeblowane mieszkanie na osiedlu Panorama Wiślana w Fordonie przy ul. Fordońska w Bydgoszczy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,12 m² 8 515,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta dostępna tylko W pepper house! 3 pokojowe mieszkanie Z garderobą - fordon, os. Tatrzańskie! atuty: - cicha i spokojna okolica- dużo terenów zielonych! - Budynek z 2004 roku! -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem nowoczesne, kompaktowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 26,5 m , położone na 5 piętrze nowego bloku z windą przy ul. Fordońskiej 433b.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie 49 m | Przylesie | M3 | Loggia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 10. piętrze w zadbanym, 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m położone na drugim piętrze bloku. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,30 m² 8 424,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,3 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,18 m² 11 842,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,18 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z windą w bydgoskim Fordonie. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł54 m² 39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować piękne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na bydgoskim w Fordonie na ul. Igrzyskowej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Przestronne M4 z dużym potencjałem - Fordon, os. Szybowników Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania M4 położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł71 m² 8 647,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą oraz bezpośrednim zjazdem do hali garażowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł53,60 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z komórką lokatorską przynależną do lokalu. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, wygodę oraz dobrą lokalizację. Zgodnie z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł84,29 m² 6 845,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości gotowy dom do wykończenia W cenie mieszkania 12km od Starego Fordonu 20 000 zł Taniej Na sprzedaż dom wolnostojący z pompą ciepła , położony.

Szczegóły ogłoszenia

521 977 zł52,25 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 24 - loggia: 6,48 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

734 926 zł80,85 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 32 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

555 144 zł55,57 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 8 - loggia: 7,56 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

386 535 zł36,50 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 9 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

557 179 zł58,10 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 33 - loggia: 8,14 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek