dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Fordon

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

540 000 zł53 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości poleca: bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na ostatnim, 4 piętrze w bloku z 2013 roku, na malowniczym osiedlu Bajka w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

440 109 zł53 m² 8 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

2 599 000 zł349 m² 7 446,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, energooszczędnego domu podpiwniczonego z poddaszem użytkowym, położonego na obrzeżach miasta Bydgoszcz - Zamczysko wśród terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

329 000 zł30 m² 10 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukują Państwo mieszkania typu studio? Kompaktowego, gotowego do zamieszkania a zarazem mieszczącego się w spokojnej okolicy otoczonej terenami zielonymi? Zapraszam serdecznie do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tatrzańskie,Bydgoszcz

389 000 zł49 m² 7 922,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 49m2 ,na o siedlu Tatrzańskim w Fordonie, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Układ mieszkania: -Pokoje: 10m2, 11m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

324 990 zł49 m² 6 632,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej z widokiem na las - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł49 m² 8 502,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostepna tylko W biurze makler! Polecam serdecznie atrakcyjną ofertę nieruchomości zlokalizowanej w pięknym miejscu Fordonu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

439 510 zł54 m² 8 139,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle komfortowego M4 mieszczącego się w Fordonie o powierzchni aż 72m2. Mieszkanie świetnie sprawdzi się dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Fordońska

Stary Fordon,Bydgoszcz

775 000 zł150 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem w Bydgoszczy w dzielnicy Fordon, przy ulicy Fordońskiej 444 B. Piętrowy, murowany dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym - 38 m , I piętro Oferujemy na sprzedaż przytulne, odświeżone mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

501 930 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkania w Budynku o Nowoczesnym Standardzie - Blisko Wisły! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym budynku deweloperskim, który łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

250 000 zł31 m² 8 038,59 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka w Fordonie o powierzchni 31m2. Mieszkanie składa się z: -pokoju z wnęką 16m2 -łazienki z wc, -przedpokoju -kuchni Kawalerka bardzo ciepła i słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

382 200 zł43 m² 8 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

295 000 zł48 m² 6 088,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,45m , zlokalizowane na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku mieszkalnego na bydgoskim Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler nieruchomości poleca serdecznie mieszkanie zlokalizowane W fordonie Mieszkanie 81 m2 z bez skosów (z skosami około 90 m2) z balkonem, wybudowane w 1997 roku. Mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

449 990 zł44 m² 10 153,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania na niskim bloku z windą? Fordon to dla Ciebie najlepsze miejsce do życia na Ziemi? Czy może to będzie Twoje pierwsze mieszkanie? Prezentuję do sprzedaży 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

533 200 zł60 m² 8 848,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

1 350 zł33 m² 41,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu kawalerki na Okulickiego 8 składającej się z salonu z balkonem, oddzielnej kuchni łazienki i p.pokoju z szafami typu KOMANDOR Mieszkanie czyste i zadbane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

336 000 zł33 m² 10 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 32m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie/ inwestycja fordom. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

454 660 zł39 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

478 900 zł52 m² 9 297,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Tatrzańskie,Bydgoszcz

395 000 zł50 m² 7 954,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Bydgoszczy w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 49,66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

455 000 zł65 m² 6 948,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,48 m , znajdujące się na parterze trzypiętrowego bloku. Lokal posiada balkon oraz przynależną komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

521 760 zł59 m² 8 849,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł63 m² 5 823,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 63,36 m 2 - salon 22 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

565 000 zł54 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w Fordonie - wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie w bloku z 2024 roku, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

360 000 zł53 m² 6 783,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Zaruskiego w Fordonie. Mieszkanie Powierzchnia użytkowa 53.07 m2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

429 000 zł67 m² 6 402,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Oferta sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze zadbanego bloku z cegły (1950r.) w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

373 700 zł42 m² 8 957,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

468 600 zł52 m² 9 099,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

533 200 zł60 m² 8 848,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne