dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Fordon

362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bajka

Fordon,Bydgoszcz

561 000 zł82 m² 6 842,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

422 025 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Jarużyńska Bardzo ładne mieszkanie M-5 w Fordonie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

399 005 zł51 m² 7 785,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Przytulne mieszkanie w apartamentowcu, ciepłe, słoneczne, energooszczędne, zadbane. Salon połączony z kuchnią 33m2, drugi pokój 12m2, przedpokój z zabudową, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bajka

Fordon,Bydgoszcz

538 785 zł80 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

322 300 zł44 m² 7 308,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

311 000 zł36 m² 8 565,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

House Team ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na obrzeżach bydgoskiego Fordonu. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

454 000 zł57 m² 7 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości prestige super apartament , jasny, przestronny , pięknie zaaranżowany ,do wprowadzenia! polecam! Powierzchnia : 57 m2 , aneks kuchenny połączony z salonem , z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

453 950 zł58 m² 7 867,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro makler poleca serdecznie Przedmiotem oferty jest bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w Fordonie w bloku z roku 2012 roku. Budynek z nowej cegły położony na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleina

Przylesie,Bydgoszcz

265 000 zł49 m² 5 387,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w samym sercu Fordonu- na bydgoskim Przylesiu! oferta dostępna W naszym biurze! klucze W biurze! wolne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

648 000 zł110 m² 5 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler poleca Do sprzedaży dom o powierzchni 110m z podpiwniczeniem do remontu.Działka o powierzchni 930m.Idealny punkt jeśli chodzi o działalność gospodarczą. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

467 345 zł66 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 66,29m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze z siedmiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

264 000 zł51 m² 5 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe,które Biuro Makler poleca. Lokal o pow.49m2 położony na II piętrze budynku 7 piętrowego w Fordonie. Powierzchnia pokoi 24 i 9 m2.Świetna lokalizacja,może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

317 500 zł44 m² 7 191,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

350 010 zł45 m² 7 774,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, atrakcyjnie zlokalizowanego na Osiedlu nad Wisłą w fordonie. Ocieplony budynek 3 kondygnacyjny z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

470 000 zł760 m² 618,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod zabudowę wielorodzinną z częścią usługową o powierzchni 760 m2 w Fordonie. Niewątpliwym atutem działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

542 640 zł80 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Symbol: m91_f Przedstawione zdjęcia stanowią wyłącznie przykładową wizualizację gotowego projektu. Opis mieszkania: 5 pokojowe mieszkanie na 7 piętrze 7 piętrowego bloku Kuchnia w formie aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

227 000 zł31 m² 7 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Biuro Makler poleca serdecznie przytulne mieszkanie usytuowane w 7 piętrowym bloku z windą. Nieruchomość położona jest na 2 i ma powierzchnię 31m2. Idealne mieszkanie dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fordon,Bydgoszcz

236 000 zł31 m² 7 612,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dużej kawalerki na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku z windą, z 1983 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Fordon,Bydgoszcz

185 000 zł35 m² 5 328,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1942

Rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 34,72m położoną na poziomie pierwszego piętra, w 6-cio mieszkaniowym budynku, na bydgoskim osiedlu Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

581 277 zł82 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 81,87m2 (po inwentaryzacji) w zupełnie nowej inwestycji, zlokalizowanej w bydgoskim Fordonie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieryna

Nowy Fordon,Bydgoszcz

489 000 zł60 m² 8 210,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na osiedlu Nowy Fordon w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze bloku z 2008 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

6 000 000 zł50 626 m² 118,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę inwestycyjną zlokalizowaną w bydgoskim Fordonie! Nieruchomość ma powierzchnie 50 626 m2. położona w Fordonie, w części zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

223 000 zł37 m² 6 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Fordonie na osiedlu Nad Wisłą. Nieruchomość o powierzchni 37m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

639 000 zł72 m² 8 817,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Makler poleca Polecamy piękne mieszkanie w bardzo urokliwym miejscu w Fordonie. Apartament usytuowany w spokojnej dzielnicy ,oddalony od centrum Bydgoszczy 10min. Lokalizacja idealna ,tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

434 999 zł61 m² 7 078,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie na parterze w Fordonie o powierzchni 61 m2 w skład którego wchodzą: salon - 20m2 z balkonem na całej szerokości pokoju ponad 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

385 560 zł57 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 57,12m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z siedmiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niepodległości,Bydgoszcz

320 000 zł40 m² 7 948,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż duża kawalerka z balkonem (z potencjałem na mieszkanie dwupokojowe) o powierzchni 40,26m 2 mieszczące się na parterze w bloku z cegły w Fordonie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

506 240 zł67 m² 7 604,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 4piętrze. Fordon, ulica Produkcyjna. Budynek Budynek A: m76_f Inwestycja została niedawno ukończona. Do mieszkania przynależy miejsce garażowe mg29, oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

399 000 zł51 m² 7 783,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu wspaniały 2-pokojowy apartament w Fordonie, o powierzchni 51,26m2. Mieszkanie mieści się w bloku wykonanym z cegły porotherm, który został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

516 500 zł63 m² 8 156,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na obrzeżach bydgoskiego Fordonu. House Team umożliwi Państwu wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca na wynajem mieszkanie W fordonie W skład mieszkania wchodzi: -salon z wyjściem na duży balkon loggia -sypialnia -kuchnia -łazienka -wc Mieszkanie odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

534 000 zł54 m² 9 896,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny czteropokojowy apartament w bloku siedmiopiętrowym z windą i garażem podziemnym na Fordonie w Bydgoszczy. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

385 000 zł63 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Umowa przedwstępna Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca Polecamy dwupokojowe mieszkanie 49 m2 położone na 2 piętrze w bloku fordon Mieszkanie przestronne i jasne. Wystawa okien w kierunku południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

506 000 zł51 m² 9 865,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny trzypokojowy apartament w bloku siedmiopiętrowym z windą i garażem podziemnym na Fordonie w Bydgoszczy. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

299 900 zł53 m² 5 679,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, położone na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. Usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Golloba

Fordon,Bydgoszcz

385 000 zł64 m² 6 050,61 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w Fordonie! Ogromnym atutem jest umiejscowienie budynku- w bliskiej odległości od przystanków tramwajowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł48 m² 6 996,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania po remoncie z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - fordon/bajka.