dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

5 000 zł158 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie na górzyskowie o łącznej powierzchni 158 m . Składa się z kilku komfortowych pomieszczeń o następujących wymiarach: pokój 1 16,5 m , pokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł154 m² 6 162,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 154m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze może spełniać funkcję domu pod działalność! Parter : -pokój -14M2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 667 zł90 m² 11 796,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie - jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Świeżo odremontowane mieszkanie 2-pokojowe na Górzyskowie! Budynek z końca lat '30 , położone jest w północno-zachodniej części dzielnicy. Wnętrze to salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 000 zł204 m² 6 862,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Budynek Mieszkalno - Handlowy plus pawilon usługowy przy ul. Kossaka w Bydgoszczy Firma Jawa przedstawia Państwu możliwość nabycia powierzchni handlowo-usługowo-mieszkalnych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł700 m² 292,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domek całoroczny , Górzyskowo, rod 700 m2 działka , wjazd na 2 samochody, domek po remoncie na solidnych fundamentach, podpiwniczony, spory ogród dużo drzewek owocowych, domek składa się z; taras -.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61,01 m² 10 162,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tylko tutaj! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Górzyskowo | 61,01 m | parter Dobre Nieruchomości prezentują przestronne, zadbane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49 m² 12 040,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Fałata - stan deweloperski, 2. piętro, balkon, winda! Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,45 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie z balkonem i garażem Górzyskowo, ul. Strzelecka 59 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 570 zł68,89 m² 12 012,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł51,97 m² 11 910,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Górzyskowie. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł99,48 m² 6 885,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,40 m² 8 483,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Jeżeli szukasz 4 pokoi na drugim piętrze z balkonem zadzwoń   Zapraszam na bezpłatne konsultację kredytowe Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Bydgoskim Górzyskowie 82,4 m | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 000 zł138 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową i rzadko spotykaną ofertą nieruchomości na sprzedaż. Dom wolnostojący z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

999 000 zł106 m² 9 399,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, górzyskowo, przestrzeń, w której naprawdę chce się żyć! Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

580 000 zł46 m² 12 497,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym tarasem na Górzyskowie w kameralnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

898 900 zł84 m² 10 663,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler z przyjemnością poleca: do nabycia unikatowe, trzypokojowe mieszkanie (M-4) o metrażu 84 m , usytuowane na pierwszym piętrze solidnego, ceglanego budynku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 40 m 2 - salon z aneksem kuchennym 15,5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 499 900 zł124 m² 12 057,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament położony w jednej z najbardziej cenionych części Bydgoszczy - Górzyskowo na prestiżowym osiedlu Perłowa Dolina. Lokal usytuowany jest na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 025 000 zł104 m² 9 855,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gackowskiego

Górzyskowo,Bydgoszcz

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż prezentujemy trzypokojowe mieszkanie na bydgoskim osiedlu Górzyskowo, które łączy w sobie praktyczny układ przestrzeni z doskonałą lokalizacją. Ta jednopoziomowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

869 900 zł79 m² 11 053,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży mieszkania - górzyskowo Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 650 zł30 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości oferta nieaktualna Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30,5m , położona na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Gołębiej w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

559 000 zł60 m² 9 315,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji ,tereny spacerowe, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie, komunikacja miejska w bardzo bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 600 000 zł74 m² 21 645 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe wnętrze premium | Zabudowa na wymiar | Gotowe do wprowadzenia - zamieszkaj od zaraz! Wyjątkowy, elegancki apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ikara

Górzyskowo,Bydgoszcz

430 000 zł58 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy o powierzchni 58m2 dodatkowo możliwość dokupienia garażu murowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł43 m² 30,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W makler nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ustawne mieszkanie na wynajem, usytuowane na IV piętrze w bloku z cegły, na bydgoskim Górzyskowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 456,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta tylko W naszym biurze! 2 pokoje + osobna kuchnia | 51 m | 1 piętro | Górzyskowo - gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontów i stresu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

800 000 zł79 m² 10 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 79,18 m , położony na parterze nowoczesnego budynku z 2010 roku przy na cenionym bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

899 000 zł84 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

259 000 zł30 m² 8 533,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: agencja Nieruchomości Prestige Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o pow. 30,35 m2 na parterze budynku z lat 60 - tych - idealna jako inwestycja, pod wynajem lub do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

519 000 zł45 m² 11 500,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz słonecznego i przytulnego mieszkania w dobrej lokalizacji w Bydgoszczy, to właśnie znalazłeś/aś idealną nieruchomość. Oferuję na sprzedaż jasne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

559 000 zł60 m² 9 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury

Górzyskowo,Bydgoszcz

595 000 zł41 m² 14 434,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe - Wykończone - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie zlokalizowane na Górzyskowie w inwestycji Osiedla Podniebne Ogrody zaprojektowane z uwagą na komfort mieszkańców. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

519 000 zł45 m² 11 500,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Górzyskowo (ulica Wojciecha Gersona). Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 155m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

329 000 zł32 m² 10 284,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel: prestige Nieruchomości Prezentuję przytulne mieszkanie o powierzchni 31,99m2 na trzecim, ostatnim piętrze z balkonem. Bardzo wygodne i ustawne, czyste i zadbane. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krucza

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 299 900 zł138 m² 9 385,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²