dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Górzyskowo

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 399 000 zł224 m² 6 245,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dom z charakterem, który zachwyci miłośników historii i pięknych wnętrz. To miejsce, gdzie czas płynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

740 100 zł137 m² 5 402,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca na sprzedaż wygodny dwupoziomowy apartament: powierzchnia : ok. 137 m Lokalizacja : Osiedle Górzyskowo, świetnie skomunikowane z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

686 240 zł67 m² 10 221 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

631 401 zł61 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orla

Górzyskowo,Bydgoszcz

5 300 zł88 m² 60,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu ekskluzywnego apartamentu Premium o charakterze butikowym o powierzchni 88,20 m2, znajdującego się na Osiedlu Górzyskowo. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górzyskowo,Bydgoszcz

829 000 zł73 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze przy ul. Strzeleckiej o powierzchni 72,6 m2 w bloku z 2015 roku który wyróżnia się bez wątpienia wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie polecamy w biurze Makler Nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , usytuowane na parterze budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

754 030 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę - mieszkanie, które od samego wejścia zachwyca naturalnym światłem, widokiem na przepiękną zieleń z okiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Inowrocławska

Górzyskowo,Bydgoszcz

498 900 zł52 m² 9 594,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Makler poleca Na sprzedaż lokal użytkowy - 51,40 m - Inowrocławska Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 51,40 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Inowrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

689 000 zł61 m² 11 295,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! Trzypokojowe mieszkanie (61m2) położone na parterze nowego (2023 r.) budynku mieszkalnego na bydgoskim Górzyskowie. Gustownie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Górzyskowo w Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze bloku z 2006 roku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

580 000 zł49 m² 11 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler Poleca Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Villa Fałata (2025) świeżo oddane Stan deweloperski | Taras 7 m | Winda | Garaż podziemny w kwocie 50.000 tys zł|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

670 000 zł72 m² 9 266,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

To miejsce, które doskonale łączy komfort codziennego życia, stylowy wygląd i trwałą wartość - idealny wybór dla tych, którzy chcą mądrze zainwestować w swoją codzienność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Nieruchomości serdecznie poleca: klimatyczny dom na sprzedaż Lokalizacja Miasto: bydgoszcz Dzielnica: górzyskowo/błonie Okolica: spokojna, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

680 000 zł73 m² 9 315,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne przestronne M-5 na Górzyskowie. Mieszkanie o powierzchni 72,69 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z otwartego salonu (20 m2), trzech sypialni (11, 7, 7 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 500 zł71 m² 35,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja. Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami, znajdujące się na drugim piętrze w bloku na osiedlu Górzyskowo. Budynek z windą. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 150 000 zł158 m² 7 278,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 158m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górzyskowo,Bydgoszcz

379 000 zł38 m² 9 856,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, górzyskowo, ul. Skorupki 90 Prezentuję Państwu bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górzyskowo,Bydgoszcz

680 000 zł73 m² 9 315,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

To przestrzeń, która łączy wygodę, estetykę i długoterminową wartość to idealna inwestycja w jakość Twojego życia! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Inowrocławska

Górzyskowo,Bydgoszcz

770 000 zł1 700 m² 452,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka budowlana z bardzo dużym potencjałem w Bydgoszczy w dzielnicy Górzyskowo (przy ul Inowrocławskiej )o powierzchni ok 1700m2 Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Górzyskowo,Bydgoszcz

429 900 zł58 m² 7 348,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Górzyskowo. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

550 000 zł54 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 54 m - Parter w nowym budownictwie Lokalizacja: nowoczesne osiedle w spokojnej okolicy, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

740 000 zł113 m² 6 535,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż bardzo duże mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 113 m 2 mieszczące się w bloku z cegły na os. Górzyskowo. W skład pomieszczeń wchodzą: *niższe piętro: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 750 zł30 m² 57,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Wolne od zaraz* Do wynajęcia przytulna kawalerka w nowym budownictwie o pow. 30,37 m2 + balkon przy ul. ks. I. Skorupki w Bydgoszczy. Atuty: * Mieszkanie jest w pełni umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

497 529 zł39 m² 12 705 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 050 zł45 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, bydgoszcz, górzyskowo Świetna lokalizacja na bydgoskim Górzyskowie, teren ogrodzony, możliwość parkowania samochodu na terenie zamkniętym. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

353 000 zł37 m² 9 608,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: przestronna kawalerka 36,74 m - Jaskółcza, górzyskowo, bydgoszcz Duży balkon | Piwnica | Ostatnie piętro | Teren zamknięty | Doskonała lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 399 000 zł224 m² 6 245,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

740 000 zł137 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kcyńska

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 760 zł70 m² 39,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler serdecznie poleca: mieszkanie 3-pokojowe z garażem na wynajem - Osiedle Górzyskowo Oferujemy na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Górzyskowo,Bydgoszcz

650 000 zł54 m² 12 070,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, trzypokojowe mieszkanie w porządanej lokalizacji - osiedle Górzyskowo w Bydgoszczy. Oferta dostępna wyłącznie w Jawa Nieruchomości. Mieszkanie nie tylko zachwyca wyglądem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024