dowolna

Nowe mieszkania i domy Fordon, Bydgoszcz - Nieruchomości z rynku pierwotnego Fordon

93 ogłoszenia

93 ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 536 zł56,41 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,41m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie tuż nad Bulwarami Wiślanymi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,95 m² 9 806,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie - Bydgoszcz Fordon- gotowe!

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł164,80 m² 7 281,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

N owy dom skrajny szereg 164,8m2 (144m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- fordon Bajka z działką 340m2 - księga wieczysta - projekt indywidualny. Odbiór końcowy budynku- grudzień 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 900 zł29,90 m² 10 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 15 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

994 262 zł79,42 m² 12 519,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja - pakiet 3 mieszkań z pewnym zwrotem Na sprzedaż atrakcyjny pakiet inwestycyjny obejmujący 3 niezależne mieszkania znajdujące się na jednej księdze wieczystej - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 540 zł42,45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 900 zł45,39 m² 11 476,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 13 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 102 zł72,57 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 000 zł88,10 m² 9 682,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twój pasywny azyl na Eskulapa. Dom, który dba o Twój portfel i prywatność. Czy można mieszkać nowocześnie, nie martwiąc się o koszty utrzymania? Wyobraź sobie dom, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czy dom może troszczyć się o Twój spokój? Eskulapa miejsce, w którym odpoczynek zaczyna się już od przekroczenia progu. Serdecznie zapraszam na prezentację oraz darmowe konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 000 zł88,10 m² 9 795,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom, który pracuje dla Ciebie świadomy wybór na lata Jeśli masz dość hałasu, wysokich rachunków i rozwiązań, które wymagają ciągłej uwagi, ten dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 259 zł30,61 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Fordonie nad Wisłą! Polecam na sprzedaż mieszkanie deweloperskie -2 pokojowe na parterze , w Fordonie. Opisana inwestycja mieszkaniowa w Starym Fordonie, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 386 zł62,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 900 zł45,39 m² 11 476,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wykończone trzypokojowe mieszkanie (pow.45,39 m2) usytuowane na drugim piętrze w bloku (2024 r.) w Fordonie, ul. Bydgoska. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł52,60 m² 12 528,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 900 zł57,76 m² 10 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone pod klucz z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenie, wystarczy tylko umeblować, zlokalizowane w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 794 zł48,58 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 942 zł40,76 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 716 zł52,60 m² 9 063,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł101,53 m² 8 165,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament położony na piętrze domu czterorodzinnego, na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 900 zł29,90 m² 10 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 900 zł37,22 m² 10 663,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z przepięknym widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 900 zł57,91 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie deweloperskie z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 495 zł125 m² 8 019,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Dobre Nieruchomości polecają skrajny segment w zabudowie szeregowej 125m2, 4 sypialnie na górze, duży salon, ogród na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych w Fordonie o powierzchni 45,98 m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 790 zł40,76 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 215 zł122,10 m² 10 018,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

! nowoczesny segment wykończony pod klucz! Brak pcc! Nowoczesny segment 5-pokojowy położony na kameralnym osiedlu Pod skarpą to idealna propozycja dla rozwijającej się rodziny, która ceni komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 708 zł48,99 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień zgiełk na oddech. Twój własny kawałek spokoju w Nowym Fordonie na Osiedlu Eskulapa. Czy pamiętasz poranek, w którym nic Cię nie goniło? Wyobraź sobie, że budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 900 zł45,58 m² 11 362,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 4 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 982 zł54,38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025