dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Leśne

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

384 000 zł25,84 m² 14 860,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz kompaktowego, ale doskonale zaprojektowanego miejsca do życia? A może celujesz w bezpieczną inwestycję, która od pierwszego dnia zarabia na siebie? Zapraszam na ul. Zaświat 18, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 po remoncie kapitalnym na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 4 piętrze bloku z cegły, składa się z 3 oddzielnych pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,98 m² 7 942,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy przy ul. Jaworowej jednej z najbardziej lubianych części miasta. Okolica ceniona jest za.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka o powierzchni 37m2 położone na osiedlu Leśnym na drugim piętrze w bloku przy szpitalu wojskowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

440 727 zł40,62 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,17 m² 7 328,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam funkcjonalne mieszkanie położone na III piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, na spokojnym i zielonym Osiedlu Leśnym. Mieszkanie jest dwustronne i ma rozkładowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.07.2026r. Na wynajem mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się na osiedlu Leśnym, przy ulicy Kasztanowej w Bydgoszczy. Lokal mieszczący się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 528 zł31,56 m² 10 979,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł38,65 m² 7 503,23 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta tylko W pepper house! 2-pokojowe mieszkanie po remoncie atuty: - świetna lokalizacja - po generalnym remoncie z gotową kuchnią i łazienką - kompleksowo odremontowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym przy ul. Modrzewiowej w Bydgoszczy. Wyposażenie: mieszkanie na parterze w niskim bloku, składa się z dwóch pokoi: umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 925 zł68,59 m² 9 985,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,27 m² 9 256,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku na Osiedlu Leśnym, w okolicy Szpitala Wojskowego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 zł616 m² 39,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt do wynajęcia o pow.615m2 położony w budynku wielorodzinnym z częścią usługową na parterze w północnej części miasta-Osiedle Zawisa. Lokal składa się z 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 558 zł67,73 m² 9 929,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego, cztero.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy atrakcyjne M-3 o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na parterze bloku. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł51 m² 7 056,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: 2- pokojowe mieszkanie z balkonem przy parku na Osiedlu Leśnym do generalnego remontu. Mam przyjemność zaoferować ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł703 m² 5 974,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kamienicy. Pięknie wyremontowana kamienica na Osiedlu Leśnym została odświeżona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł614 m² 5 781,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt o pow.615m2 położony w budynku wielorodzinnym z częścią usługową na parterze w północnej części miasta-Osiedle Zawisa. Lokal składa się z 11 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł41,08 m² 12 779,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

OS. Leśne M3 umeblowane W bloku Z 2023 balkon winda! Polecam na sprzedaż mieszkanie umeblowane 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym- zaświat. Mieszkanie składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 727 zł40,62 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł42,59 m² 16 881,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Super okazja Luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Platanowy Park na Osiedlu Leśnym. Na sprzedaż stylowy, nowoczesny apartament o powierzchni 42,59 m , położony na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01-05-2026 r. Komfortowe - w Apartamentowcu - ul. Pow. Warszawy/ Zaświat Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa wynajmujący, co oznacza że najmujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 437 zł55,48 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,48m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46,13 m² 9 213,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 46,13 m kw, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy szukasz mieszkania idealnego pod inwestycję? Jeśli tak, zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje kredytowe. Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Dobre Nieruchomości prezentują : tel.   Na sprzedaż unikalna inwestycja! 3 mieszkania w jednym Osiedle Leśne, bydgoszcz Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,41 m² 11 385,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego, słonecznego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł54,70 m² 13 510,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na bydgoskim Osiedlu Leśnym, w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala Wojskowego. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł4 247 m² 186,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamczysko. Polecam urokliwą działkę budowlaną z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 280 zł55,44 m² 10 069,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne, zadbane mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie przestronne układ pomieszczeń , nieprzejściowy. Ściany wykończone gładziami. Kuchnia z dużym oknem zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypak inwestycyjny - gotowy biznes na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na parterze zadbanej kamienicy na malowniczym Osiedlu Leśnym. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Osiedle Leśne, bydgoszcz Mam przyjemność zaoferować ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie o powierzchni 49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w poszukiwanej lokalizacji Osiedla Leśnego.Funkcjonalny układ mieszkania .Duży pokój 20 m,mniejszy14 m.Okna PCV .Na podłodze parkiety.Dużym walorem mieszkania jest wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł38,85 m² 7 464,61 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę, bo jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64,68 m² 7 111,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Oferta tylko W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   polecam na sprzedaż duże mieszkanie po kapitalnym remoncie w zadbanej 2 piętrowej kamienicy, na rogu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł73,50 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dla osób szukających spokojnego miejsca Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na parterze bloku z lat 50-tych w pobliżu parku. Mieszkanie rozkładowe z możliwością przebudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 1 lipca 2026r. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dwupokojowego mieszkania na osiedlu leśnym w Bydgoszczy przy ul. Modrzewiowej. Mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Trzypak - gotowiec inwestycyjny Z roi 8,9%! Mieszkanie (57 m2) podzielone na 3 niezależne kawalerki, położone na parterze kamienicy na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Propozycja idealna dla Inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

13 750 zł550 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek o powierzchni około 550m2z przeznaczeniem na produkcję , handel lub usługi np: salon samochodowy, autohandel, wszelkiego rodzaju biura, hurtownie, gabinety lekarskie, przychodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 955 zł29,04 m² 11 878,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij