dowolna

Biura Bydgoszcz - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

332 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Ludwikowo

Okole,Bydgoszcz

30 zł/m²25 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: klimatyzowane biuro 25m2 na drugim piętrze budynku przy ulicy Ludwikowo 7/201 w Bydgoszczy. Parking na terenie biurowca na kilkanaście samochodów. Teren ogrodzony, kontrola dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

42,02 zł/m²119 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości - polecam wyjątkowe mieszkanie - apartament położone w zadbanej kamienicy , tuż obok powstającego "serca Bydgoszczy". Lokal jest wyjątkowy - na powierzchni około 120m2 - znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

19,97 zł/m²18 m² 366 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super okazja! Do wynajęcia lokal w budynku biurowym, z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową, biurową. Świetna lokalizacja - ścisłe centrum miasta, z łatwym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

467 000 zł57 m² 8 192,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy o pow.54,25m2 położony na wysokim parterze w budynku częściowo biurowym,z lokalami mieszkalnymi na piętrach. Wyłączność W biurze makler Do lokalu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł900 m² 1 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest budynek usługowo-biurowy w Centrum Bydgoszczy. Lokalizacja - Okole położone jest w bardzo bliskiej odległosci od Centrum miasta oraz od zachodniego węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²175 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy po kapitalnym remoncie w centrum do wynajęcia, o powierzchni 175 m2 istnieje możliwość wyposażenia lokalu po podpisaniu umowy najmu. Do dyspozycji pomieszczenie socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł122 m² 5 679,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro Makler poleca! duże mieszkanie/lokal świetne miejsce Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu w sąsiedztwie kanału bydgoskiego. Budynek z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

36 zł/m²170 m² 6 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam lokal pod biuro o powierzchni ok. 170m2 położony na parterze w wyremontowanej kamienicy. Lokal nie wymaga nakładów finansowych koszt najmu za 1m2 wynosi 36zł kaucja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal o powierzchni 120 m2 na bydgoskim Miedzyniu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku, handlowo-usługowo-biurowym (2012 r.) przy ulicy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

449 000 zł62 m² 7 207,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy mieszczący się przy ulicy Dworcowej. Lokal mieści się na parterze kamienicy budowanej na przełomie lat 30-tych i 40-tych. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Cieszkowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

43,04 zł/m²79 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas! do wynajęcia świetny lokal użytkowy po zakończonym W maju 2023' kompleksowym remoncie! Przedstawiam Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 79 m2 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 100 zł168 m² 2 673,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy położony w samym Śródmieściu, poziom -1, w suterenie. Całkowita powierzchnia to 168m, do dowolnej aranżacji. Budynek reprezentacyjny, wszystko zupełnie odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

9,73 zł/m²26 m² 253 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

530 000 zł88 m² 6 032,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 87,8 m2 na parterze w kamienicy przy ulicy Gdańskiej. Lokal bezczynszowy! Lokal bardzo widoczny z ulicy , możliwa witryna z reklamą. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

239 900 zł52 m² 4 649,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy lokal biurowo/usługowy mieszczący się przy ulicy Kościuszki! Lokal mieści się na niskim parterze biurowca Kobry, zlokalizowanego na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

42 zł/m²200 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny, po remoncie lokal użytkowy o pow. 200m2. Lokal położony w budynku biurowym 5 piętrowym, blisko dworca pkp. Składa sie z 9 pokoi biurowych o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bydgoszcz - na wynajem lokal po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 40 m2 w oficynie kamienicy w Śródmieściu. - domofon - Kuchnia, oraz łazienka - Ogrzewanie gazowe kotłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

42 zł/m²50 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia trzypokojowy lokal O powierzchni 50M znajdujący się W budynku biurowym zlokalizowanym na bydgoskim Szwederowie. Budynek idealny na siedzibę firmy, bądź usługi typu kancelaria,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ludwikowo

Okole,Bydgoszcz

26,79 zł/m²28 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: klimatyzowane biuro 28m2 na drugim piętrze budynku przy ulicy Ludwikowo 7 w Bydgoszczy. Dodatkowo oddzielna toaleta oraz pomieszczenie socjalne. Parking na terenie biurowca na kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

23,33 zł/m²60 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem Nieumeblowane pomieszczenia biurowe w klimatycznej 100letniej Kamienicy w Centrum Bydgoszczy (ul. Dworcowa). 2pokoje Centralne ogrzewanie, klimatyzacja. Dostęp do budynku na karty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

21,67 zł/m²120 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonały lokal na twój biznes! bartodzieje! nieopodal ulicy wyszyńskiego! wejście od ulicy! duże okna wystawowe! przeznaczenie handlowe! usługowe! biurowe! ogrzewanie miejskie! polecam! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

35 zł/m²10 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem: pomieszczenia biurowe na pierwszym oraz drugim piętrze. Kapuściska, blisko komunikacji miejskiej, parku przemysłowego oraz wyjazdu z miasta. Budynek z żelbetu, parking na posesji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

48,21 zł/m²56 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow.54,25m2 położony na wysokim parterze w budynku częściowo biurowym, z lokalami mieszkalnymi na piętrach. Wyłączność W biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

880 000 zł113 m² 7 787,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca! Lokal zlokalizowany na wysokim parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi ,kuchni, wc i łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 000 zł201 m² 4 477,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż biura na 6 piętrze biurowca przy ulicy Dworcowej 110, tuż przy Dworcu pkp Lokal znajduje się na VI piętrze biurowca, w którym działają firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Makler poleca do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o pow.54,25m2 położony na wysokim parterze w budynku częściowo biurowym,z lokalami mieszkalnymi na piętrach. Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

50 zł/m²55 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Makle r poleca do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow.54,25m2 położony na wysokim parterze w budynku częściowo biurowym,z lokalami mieszkalnymi na piętrach. Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

56 zł/m²25 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy w budynku inwestycyjnym pod gabinet lekarski lub kosmetyczny z wc, przy ul. Nakielskiej 25m2 +10 m2 części wspólne z poczekalnią i dodatkowym wc cena 1450 netto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł168 m² 2 671,03 zł/m²

 

 

 

Bartodzieje,Bydgoszcz

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Makle r poleca do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o pow.54,25m2 położony na wysokim parterze w budynku częściowo biurowym,z lokalami mieszkalnymi na piętrach. Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 000 zł85 m² 5 892,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

* wyjątkowa oferta * lokal o powierzchni 74.55 m2 na parterze w odremontowanej kamienicy. Stan lokalu bardzo dobry, wymaga jedynie odświeżenia. Nieruchomość składa się z 5 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Bydgoszcz

530 000 zł88 m² 6 032,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40,50 zł/m²121 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana na śródmieściu w pobliżu kanału bydgoskiego. Budynek z 1910 roku z ozdobnymi secesyjnymi motywami roślinnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

880 000 zł115 m² 7 648,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł122 m² 5 679,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

65 zł/m²27 m² 1 755 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem Biuro o powierzchni 27m2, w secesyjnej kamienicy po kapitalnym remoncie, w centrum Bydgoszczy. Biuro jest wykończone z najwyższej jakości materiałów, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

 

 

Wyżyny,Bydgoszcz

44,92 zł/m²236 m² 10 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta nieaktualna - lokal wynajęty Na wynajem lokal z przeznaczeniem na magazyn, biuro, sklep bądź gastronomię wraz z powierzchnią biurową. Całość o 236 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

36,89 zł/m²122 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

325 000 zł41 m² 7 894,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę sprzedaży lokalu usługowo-biurowego w centrum miasta o powierzchni 41,17 m2. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 900 zł168 m² 2 672,02 zł/m²