dowolna

Lokale użytkowe Bydgoszcz – na sprzedaż i na wynajem w Bydgoszczy

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

43,82 zł/m²25 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m , położony w ścisłym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze oficyny w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45,01 zł/m²65 m² 2 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na drugim piętrze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

60 zł/m²101 m² 6 066 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Lokal stanowi otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Stare Miasto,Bydgoszcz

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do zaoferowania posiadamy wyposażone biura o powierzchni między 15 a 60 m2 , położone na 1 i 2 piętrze przy ul. Długiej w Bydgoszczy. Wolne od zaraz! Właściciel oferuje elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

30,19 zł/m²159 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m , usytuowanego na 1. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Magazynowa

Fordon,Bydgoszcz

20 zł/m²234 m² 4 681 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni 234,06 m2, znajdujące się na drugiej kondygnacji budynku objętego całodobową ochroną oraz monitoringiem wizyjnym. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

55 zł/m²50 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Bliskość atrakcyjnych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

605 000 zł100 m² 6 019,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 100,5 m - Bartodzieje Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100,5 m , położony na Bartodziejach. Lokal składa się z: dwóch dużych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

73,80 zł/m²100 m² 7 380 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem - lokal usługowy Bydgoszcz, nowo wykończony lokal usługowy w parterze budynku usługowo-handlowego, w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej ulicy i osiedli mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Markwarta

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro makler poleca! lokal użytkowy na wynajem - 70 m | ul. Markwarta / galeria focus | idealny pod call center, magazyn, biuro Na wynajem oferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

299 000 zł43 m² 6 876,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w Śródmieściu ul. Pomorska obecnie funkcjonujący jako salon fryzjerski. *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** Lokal ma łączną powierzchnię 43,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

30 zł/m²34 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Rezerwacja Na wynajem lokal użytkowy o pow. 33,6 m2 (wys. 3,2 m) zlokalizowany w jednopiętrowym budynku biurowo-magazynowym na Czyżkówku. Pomieszczenie jest wysokie i dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

466 000 zł70 m² 6 657,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 68,90m2 użytkowej ,na sprzedaż,położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z 5 pomieszczeń o różnej wielkości. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz idealnej lokalizacji na gabinet medyczny, nowoczesne biuro lub punkt usługowy? Zainwestuj we własną przestrzeń! Prezentujemy ofertę lokali użytkowych Najważniejsze informacje: przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu w pełni działający hostel, idealny dla inwestorów poszukujących gotowego biznesu z stabilnym strumieniem przychodów. Nieruchomość jest doskonale przygotowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Bydgoszcz

17,12 zł/m²146 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 146 m do wynajęcia lub zakupu Zabytkowa kamienica, ul. Grunwaldzka Wynajem całości lokalu w kwocie 5000 zł. Możliwość podzielenia lokalu i wynajęcia połowy czyli około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Bydgoszcz

1 323 401 zł109 m² 12 195 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 108,52 m , zlokalizowany przy ul. Królowej Jadwigi 14 w Bydgoszczy, w najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Bydgoszcz

360 000 zł146 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal o powierzchni 146 m w kamienicy czeka na nowego właściciela. Ta przestrzeń idealnie nadaje się na pizzerię lub inną restaurację, oferując doskonałe warunki do prowadzenia biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

17 zł/m²700 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 700m2 z rampą na osiedlu Błoniu. Dodatkowo można wynająć pomieszczenia biurowe. Przed halą plac manewrowy oraz liczne miejsca postojowe. Hala nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

30,98 zł/m²255 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości makler prezentuje przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 256 m , usytuowany na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

22,58 zł/m²155 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal handlowo - usługowy z przeznaczeniem na hurtownie, sklep, usługi bądź magazyny. Usytuowany na parterze w budynku handlowym. Powierzchnia oferowanego lokalu wynosi 155 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Bydgoszcz

450 849 zł37 m² 12 195 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 36,97 m , zlokalizowany przy ul. Królowej Jadwigi 14 w Bydgoszczy, w najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

179 000 zł55 m² 3 254,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Parterowy lokal użytkowy (55m2) z witryną położony w ścisłym centrum Bydgoszczy (ul. Dworcowa). Pawilon handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz

Fordon,Bydgoszcz

20 zł/m²90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy 90 m w Fordonie Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 90 m , zlokalizowany w Fordonie - dzielnicy z dużym potencjałem klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

55 zł/m²80 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu na bydgoskim Czyżkówku. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Fałata

Górzyskowo,Bydgoszcz

49 900 zł22 m² 2 268,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Miejsce postojowe w hali garażowej + komórka 3,8 m | Willa Fałata | ul. Juliana Fałata 12 Na sprzedaż miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej wraz z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

29,46 zł/m²129 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia elegancki, przestronny lokal biurowy o powierzchni 129 m2, usytuowany na 1 piętrze w eleganckiej kamienicy znajdującej się w pobliżu jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 275 000 zł127 m² 10 058,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Prestiżowy lokal usługowy o powierzchni ponad 126 m w sercu miasta na Bartodziejach - elegancja, styl i doskonała lokalizacja! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

32,84 zł/m²67 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na Osowej Górze. Nieruchomość o powierzchni 67 m2, usytuowana na parterze bloku, składa się z dużej sali, obecnie przedzielonej na 2 części ścianką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

38,33 zł/m²60 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości i Finanse oferuje na wynajem samodzielny pawilon handlowo-usługowy w centrum bydgoskiego osiedla Szwederowo. Lokal o metrażu 60 m2 składa się z: - sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

80 zł/m²149 m² 11 907 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji - w budynku o zachwycającej architekturze i niepowtarzalnym designie, przy ul. Grunwaldzkiej 25. Szukasz miejsca, które podkreśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

30,31 zł/m²160 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na 11. piętrze w pięknej lokalizacji na Wzgórzu Wolności. Nieruchomość idealna dla inwestorów ,z możliwością dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

950 000 zł159 m² 5 989,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eleganckie pomieszczenia biurowe W sercu bydgoszczy Ulica Dworcowa | Secesyjna kamienica | Prestiż i funkcjonalność Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży reprezentacyjnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zygmunta Augusta

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

35 zł/m²19 m² 679 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bydgoszcz Główna dworzec premium, jeden z największych dworców kolejowych w Polsce oraz największy w województwie kujawsko-pomorskim. Przed budynkiem mieszczą się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

62,18 zł/m²10 m² 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe