dowolna

Lokale użytkowe Bydgoszcz – na sprzedaż i na wynajem w Bydgoszczy

471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Bydgoszcz

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu wyjątkowego lokalu w samym sercu Bydgoszczy! Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie na Twoich klientach - właśnie je znalazłeś! Ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

50,22 zł/m²159 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal przystosowany na lekarską przychodnię specjalistyczną lub na biuro dla firm przy ulicy Kasztanowej 57. Powierzchnia całkowita wynosi 159,3 m2. Krótka charakterystyka: prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

60,68 zł/m²82 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 82,40m2 na parterze w nowym budynku. Stan lokalu bardzo dobry! Nieruchomość składa się z sali sprzedażowej o powierzchni 38,0 m2, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

725 000 zł96 m² 7 552,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż lokal biurowo- usługowy na parterze przy ulicy Jagiellońskiej, blisko centrum handlowego Focus. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Tatrzańskie,Bydgoszcz

45,30 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal użytkowy w Fordonie przy ul. Lawinowej 26 na osiedlu Tatrzańskim. Idealny pod działalność biurową ,usługową , gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

471 000 zł36 m² 13 167,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż komfortowy lokal użytkowy o powierzchni 35,77 m2. Cena katalogowa: 572 000,00 zł Cena po rabacie: 471 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- - idealny na lokal handlowy / usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

2 510 000 zł1 676 m² 1 497,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż: hala magazynowa 1676 m2 na działce 2734 m2, bydgoski Park Przemysłowy. Doskonała logistycznie lokalizacja. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym z 24-godzinną ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

54,93 zł/m²142 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia w świetnej lokalizacji 5 pomieszczeń-lokali o łącznej powierzchni 141,32 m2 położonych na parterze .Idealne pod przychodnie zdrowia psychicznego ,na tym terenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowodworska

Szwederowo,Bydgoszcz

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia jasne i przestronne pomieszczenie o wysokim standardzie. Światło dzienne: duża witryna okienna umożliwia naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

229 000 zł54 m² 4 201,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiamy na sprzedaż wyremontowany lokal o przeznaczeniu usługowo-handlowym umiejscowiony przy ulicy Wojska Polskiego w bliskim sąsiedztwie Szpitala im. Jana Biziela. Opis budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 300 000 zł336 m² 3 869,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż: hala magazynowa 336 m2 na działce 1382 m2, bydgoski Park Przemysłowy. Doskonała logistycznie lokalizacja. Hala w wymiarze 25m x 15m. Wykonana z ocieplonej płyty obornickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

50 zł/m²121 m² 6 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na drugim piętrze w nowym biurowcu na bydgoskich Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

45 zł/m²820 m² 36 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia całe piętro w nowym biurowcu na bydgoskich Bartodziejach z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności. Otwarta przestrzeń daje możliwość dowolnej ara nżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Swobodna

Fordon,Bydgoszcz

25,48 zł/m²78 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą *** Tylko w Forma Nieruchomości *** Poszukujesz przestronnego i funkcjonalnego lokalu na swoją działalność usługowo-biurową? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

50 zł/m²71 m² 3 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym biurowcu na bydgoskich Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Grudziądzka

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

38,67 zł/m²103 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w dwupiętrowej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²57 m² 2 272 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 56,8 m2) usytuowany na 2 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²87 m² 3 496 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowo-usługowa (pow. 87,4 m2) z balkonem usytuowana na 2 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 67,90m2 ,położony na parterze budynku mieszkalnego. Lokal składa się z 5 pomieszczeń o różnej wielkości. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grudziądzka

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

700 000 zł103 m² 6 767,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

800 000 zł156 m² 5 138,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

6- pokojowy lokal (155,7 m2) usytuowane na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Doskonała lokalizacja o wysokim potencjale do wykorzystania na cele usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²26 m² 1 044 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 26,1 m2) z balkonem, usytuowany na 2 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²66 m² 2 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia (pow. 65,5 m2 m2) usytuowana na parterze pawilonu przy ul. Gdańskiej Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - usytuowana na parterze pawilonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²335 m² 13 404 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 335,1 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia składa się z 3 lokali o pow.: 168,4/132,2/ 34,5 m2. Obiekt cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²100 m² 4 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo (pow. 100,5 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²66 m² 2 648 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 66,2 m2) usytuowana na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia biurowa składająca się z 3 samodzielnych lokali o pow. 33,7/16,5 /16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²100 m² 3 992 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 99,2 m2) usytuowana na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia biurowa składająca się z dwóch pomieszczeń o pow. 67 oraz 32,2 m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²34 m² 1 348 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy (pow. 33,7 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²32 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowy (pow. 32,5 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia biurowa składająca się z dwóch samodzielnych lokali. Obiekt cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²500 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 500 m2) usytuowana na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia składa się z 8 lokali o pow.: 100,5m/ 67/ 33,7/ 33,3/ 32,8/31,9/ 16/ 16 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

760 000 zł61 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowa inwestycja na bydgoskich Wyżynach została zaprojektowana z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Dwupiętrowy budynek mieści 10 mieszkań o powierzchniach od 26m2 do 62 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²132 m² 5 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 132,4 m2) usytuowana na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia biurowa składająca się z 2 samodzielnych lokali o pow. 100,5m2 i 31,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²199 m² 7 976 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 199,4 m2) usytuowana na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia biurowa składająca się z 4 samodzielnych lokali o pow. 100,5m2/ 33,7/ 33,3/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²168 m² 6 728 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo (pow. 168,2 m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²67 m² 2 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy (pow. 67m2) usytuowany na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

40 zł/m²400 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 400 m2) usytuowana na pierwszym piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Powierzchnia składa się z 6 lokali o pow.: 100,5m/ 33,7/ 33,3/ 31,9/ 16/ 16 oraz pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł25 m² 9 792,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Lokal użytkowy 25,02m2 na parterze w kamienicy po generalnym remoncie! W pobliżu duży parking. Budynek wyremontowany za środki własne - brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

31,01 zł/m²13 m² 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia różne lokale biurowe. Pomieszczenia o powierzchni od 12,6 m2 do 32,6 m2 usytuowane w biurowcu z windą, zlokalizowanym przy jednej z głównych ulic na Bielawach, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

143,80 zł/m²11 m² 1 530 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiot ogłoszenia dostępny od 1 marca 2025 roku. Oferta tylko W mazaro nieruchomości! uwaga! Na wynajem gabinet medyczny o powierzchni 10,64 m2 w lokalu wraz z powierzchniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

43,52 zł/m²50 m² 2 176 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! klucze W biurze! Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 w samym centrum Bydgoszczy, w sąsiedztwie inwestycji "urzecze". Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

50 zł/m²140 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia w świetnej lokalizacji 5 pomieszczeń-lokali o łącznej powierzchni 141,32 m2 położonych na parterze. Do dyspozycji 6 miejsc parkingowych. Cena za 1m2 50 zł ,do tego.