dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Miedzyń

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

2 700 000 zł400 m² 6 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dobre Nieruchomości prezentują : Budynek produkcyjno-usługowy gotowy do działania! Bydgoszcz Miedzyń | Pow. całkowita: ok. 400 m | Działka: 678 m Dobre Nieruchomości przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł600 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom i hala pod działalność gospodarczą, bydgoszcz, miedzyń Na sprzedaż nieruchomość, która łączy komfortowy, przestronny dom z pełną infrastrukturą do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100,26 m² 8 467,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy komfortowe, dopracowane w detalach mieszkanie na sprzedaż, położone w kameralnym budynku z 2019 roku (tylko 4 lokale). Nieruchomość znajduje się w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł74,76 m² 8 012,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,76 m położone na parterze w zadbanej kamienicy z 1914 roku przy ul. Nakielskiej w Bydgoszczy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

29 220 zł1 461 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 831 m²

Działka zajmuje powierzchnię ok 8000 m , zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni - 843 m/2 oraz budynkiem magazynowym o powierzchni - 2922,22 m/2 , połączone są ze sobą za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł72,54 m² 10 614,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż polecam Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72,54m2 na Osiedlu Awangarda w dzielnicy Miedzyń. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia hala z instalacją fotowoltaiczną - niskie koszty eksploatacyjne. Funkcjonalna hala z przeznaczeniem na magazyn, produkcję lub działalność usługową. - dwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł280 m² 3 196,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż duży dom w świetnej cenie za m2 na górnym Miedzyniu za 895000 do negocjacji. Uwaga: możliwa zamiana za dopłatą na małe mieszkanie nie wymagające remontu do 36m2. Posadowiony blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł130,19 m² 7 642,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szukasz nowego domu developerskiego w Bydgoszczy- zapraszam N owy dom w zabudowie bliźniaczej 130 m2 (112m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- miedzyń z działką około 420m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny prawy) w stanie deweloperskim o pow. 120 m2 z garażem położony na oś. Miedzyń (górny taras) w Bydgoszczy. Zakup bez podatku pcc 2% Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł161 m² 4 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta tylko U nas! uwaga! Zdjęcie 1, 6 i 12 przedstawia wizualizacje, jak dom może wyglądać po przeprowadzeniu remontu. Dom Z dużym potencjałem idealny dla rodziny lub inwestora Na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Dobre nieruchomości polecają: mieszkanie 35 m kwadratowych na pierwszym piętrze na Miedzyniuw domu wielorodzinnym (5 mieszkań), posadowionym na ogrodzonej działce 1221 m kwadratowych na której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł130,21 m² 7 603,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Brak podatku pcc! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na Miedzyniu stan deweloperski, wysoki standard, świetnie umiejscowiony. Dom w zabudowie bliźniaczej. Zbudowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł135,70 m² 7 332,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szukasz nowego domu developerskiego w Bydgoszczy- zapraszam N owy dom w zabudowie bliźniaczej 136 m2 (113m2) stan developerski zaawansowany Bydgoszcz- miedzyń z działką około 420m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85,19 m² 9 379,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu apartamentu na Miedzyniu. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85m2 mieści się na pierwszym piętrze dwupiętrowego segmentu składającego się z zaledwie 4 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł146,66 m² 8 523,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis oferty: oferta bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,6 m , położony na działce 300 m w atrakcyjnej części Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł324 m² 4 163,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:404 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą solidnie wykonanego domu piętrowego o łącznej powierzchni 324 m2 w dzielnicy Miedzyń. Informacje O działce: działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Komfortowa nieruchomość położona w atrakcyjnej części bydgoskiego Miedzynia. Na 1600 metrowej działce zaprojektowano przestronny budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 840 zł133,49 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

! uwaga! pierwsze zdjęcia W ofercie to wizualizacje komputerowe przedstawiające projekt docelowy! Nowoczesny dom w sercu zielonego Miedzynia Twoja oaza spokoju przy ul. Żyznej! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 130 m² 2 646,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 380 m²

Dom wolnostojący na bydgoskim Miedzyniu. Piętrowy dom (1130 m2 powierzchni użytkowej) z podpiwniczeniem pod całym budynkiem i garażem wielostanowiskowym. Spokojna, cicha okolica i działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł135,71 m² 7 294,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie developerskim, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł117,29 m² 7 902,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

Na sprzedaż dom z trzema sypialniami oraz przestronnym salonem z aneksem kuchennym, a także dwiema łazienkami, dom o powierzchni użytkowej 99,97 m . Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł165 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

N o W A N I Ż S Z A C E N A ! Dom bliźniak blisko lasu | 4 km od centrum Bydgoszczy | ogród od południa | cena mieszkania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Działka zabudowana na Miedzyniu o dużym potencjale. Na dzień dzisiejszy - budynek mieszkalny przedwojenny i szereg budynków gospodarczych. Możliwość wyremontowania obecnego zasobu lub.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł184 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dobre Nieruchomości prezentują : tel   Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Miedzynia. Budynek został wybudowany w 2008 roku i znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy salon beauty na wynajem - wchodzisz I zarabiasz od pierwszego dnia Szukasz miejsca pod własny biznes beauty bez inwestowania dużych środków? Ten lokal jest kompletnie wyposażony i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

589 000 zł140 m² 4 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Makler poleca dom w cenionej i lubianej dzielnicy- na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądy

Miedzyń,Bydgoszcz

599 000 zł56 m² 10 654,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,22 m , zlokalizowane na drugim piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

640 000 zł118 m² 5 423,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

620 000 zł1 020 m² 607,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana wraz z domem do wyburzenia Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Miedzyniu. Powierzchnia 1021 m2 w kształcie prostokąta. Wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

929 000 zł301 m² 3 086,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Przedstawiamy dom w zabudowie szeregowej, położony na bydgoskim Miedzyniu, o powierzchni użytkowej 123,73 m (po rozbudowie) oraz powierzchni całkowitej ok. 301 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

930 000 zł128 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, dom wolnostojący przy ulicy Widok, w pobliżu lasu, na górnym Miedzyniu. Dom z lat 60, po remoncie, parterowy z poddaszem nieużytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

780 000 zł155 m² 5 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego: bydgoszcz, miedzyń oferta 0% - Przedmiotem sprzedaży jest murowany dom wolnostojący, oddany do użytkowania w 1972 roku, położony w Bydgoszczy, na dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

898 900 zł300 m² 2 996,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na Miedzyniu w doskonałej lokalizacji , tuż obok lasu, co zapewnia ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

2 200 000 zł190 m² 11 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Wyjątkowa rezydencja położona w atrakcyjnej części bydgoskiego Miedzynia. Na 799 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

639 000 zł143 m² 4 468,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

778 000 zł178 m² 4 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom został wybudowany w 1972 roku i posiada całkowitą powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz

446 000 zł120 m² 3 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opis Nieruchomości: idealna Inwestycja - Dom z Potencjałem w Doskonałej Lokalizacji Makler poleca wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Nakielskiej, naprzeciwko klubu "gwiazda". Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz