Serce 0 Ulubione

Działki Bydgoszcz ul. Łochowska

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod Bydgoszcz, ul. Łochowska | Ogródki działkowe Sasanka Szukasz miejsca na odpoczynek blisko natury, a jednocześnie w granicach miasta? Ta działka może być idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łochowska

Prądy,Bydgoszcz

55 000 zł260 m² 211,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: prestige Nieruchomości polecają bardzo ładnie zaaranżowaną działkę rod z domkiem murowanym , podpiwniczonym na Prądach. Domek o powierzchni ok. 25 m2 : oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łochowska

Prądy,Bydgoszcz

87 100 zł305 m² 285,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Makler poleca serdecznie Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w dzielnicy Prądy przy ulicy Łochowskiej. Teren o powierzchni 300m2 , ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łochowska

Prądy,Bydgoszcz

87 000 zł300 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Łochowska

Prądy,Bydgoszcz

63 000 zł300 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo atrakcyjną działkę na sprzedaż. Teren plaski w pełni zagospodarowany, idealny do wypoczynku. Działka mieści się na terenie ogrodów działkowych wrzos przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łochowska

Prądy,Bydgoszcz

87 100 zł301 m² 289,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w dzielnicy Prądy przy ulicy Łochowskiej. Teren o powierzchni 300m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Łochowska

Prądy,Bydgoszcz

88 000 zł301 m² 292,36 zł/m²

 

 

 

Prądy,Bydgoszcz

90 000 zł300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w dzielnicy Prądy przy ulicy Łochowskiej. Teren o powierzchni 300m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Jeśli chciałbyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łochowska

Miedzyń,Bydgoszcz

99 000 zł300 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka rod z domkiem 40 m2 całoroczna (przypisany adres korespondencyjny), powierzchnia gruntu 300 m2. Lokalizacja: rodzinny ogród działkowy "słonecznik" Łochowska 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Łochowska

Prądy,Bydgoszcz

60 000 zł307 m² 195,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest śliczna, zadbana działka Rod mieszcząca się na ul. Łochowskiej w Bydgoszczy o powierzchni 307m. Działka jest pięknie położona w pobliżu lasu , z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łochowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

75 000 zł380 m² 197,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę z domkiem. Ogród działkowy Sasanka na ul. Łochowskiej w Bydgoszczy. Domek 35m2 , podpiwniczony. W piwnicy piec centralnego ogrzewania, duży bojler, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łochowska

Prądy,Bydgoszcz

245 960 zł1 118 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Budowlana na Prądach. Pięknie położona. Las w odległości 50 m. Dojazd do posesji od strony ul. Łochowskiej. Możliwość dojazdu komunikacja publiczną. Działka w prostokącie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Bydgoszcz, Łochowska

Włącz powiadomienia