dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

408 811 zł42 m² 9 687,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na bydgoskim osiedlu Błonie. Lokal o powierzchni 40 m2 usytuowany jest na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

379 990 zł49 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy mieszkanie nad Balatonem o powierzchni 49,4m , położone w spokojnej i zielonej okolicy, w sercu bydgoskich Bartodziejów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

375 000 zł41 m² 9 079,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest klimatyczne mieszkanie na wynajem usytuowane na II piętrze w zadbanej kamienicy w centrum miasta, o powierzchni całkowitej 65 m2, ze stylowym balkonem. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

439 000 zł48 m² 9 193,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta mieszkania na osiedlu eskulapa W fordonie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 47,75 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu fordon - eskulapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu atrakcyjnego apartamentu dwupokojowego w nowej inwestycji w samym sercu Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości rezerwacja - oferta wstrzymana do 31 października 2024 roku Nieruchomości - jeśli szukasz do wynajęcia wygodnego, funkcjonalnego i przytulnego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

380 300 zł37 m² 10 278,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3, cegła, teren ogrodzony. Do własnej aranżacji. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane na pograniczu Błonia i Górzyskowa przytulne M-3. W skład nieruchomości o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowy Fordon,Bydgoszcz

468 900 zł47 m² 9 997,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie M3 na pierwszym piętrze położone w nowoczesnym bloku z 2017 roku usytuowanym w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyżyny! 2 pokoje gotowe do wynajęcia. W ofercie biura bardzo ładne, gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie wolne od lipca. Lokal wyposażony w meble, sprzęty gospodarstwa domowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura znajduje się mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni: 42m2. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Leśne, w bloku na 2 kondygnacji, w czteropiętrowym budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

435 000 zł40 m² 10 929,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

388 000 zł46 m² 8 412,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Makler nieruchomości poleca przepiękne, słoneczne mieszkanie usytuowane na I piętrze odnowionym bloku na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Ta gotowa do wprowadzenia i komfortowo wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

345 000 zł36 m² 9 653,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w zielonej i cichej części bydgoskiego Szwederowa. Mieszkanie na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

394 260 zł40 m² 9 930,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

322 409 zł38 m² 8 484,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

446 500 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą inwestycję budynku apartamentowego na pograniczu bydgoskiego Śródmieścia i Okola! Nowoczesny design, wygoda mieszkania w Centrum oraz poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

299 000 zł42 m² 7 070,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Glinki (mieszkanie z widokiem na las). Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

341 580 zł35 m² 9 843,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

360 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

36 m2 to 2 pokoje, centrum miasta. Małe, aczkolwiek przestronne mieszkanie, o powierzchni 36 m , położone na wysokim parterze w trzypiętrowej kamienicy z cegły z 1900 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura znajduje się mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni: 48m2. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Wyżyny, w bloku na 3 kondygnacji, w 4-piętrowym budynku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

265 000 zł38 m² 7 047,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu M3 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To mierzące 37,3 m2 mieszkanie składa się - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

342 680 zł41 m² 8 399,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Drodzy państwo Przedstawiam wspaniałą nieruchomość, która zachwyci każdego, mieszkanie zlokalizowane na wyżynach-Bydgoszcz. Zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

217 000 zł38 m² 5 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m kw.,na pierwszym piętrzew odrestaurowanej kamienicyna na Osiedlu Szwederowo. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne M-3 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku z cegły, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni , przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

316 333 zł32 m² 9 784,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania z wnęką sypialnianą, osobną kuchnią, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Błonie. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

358 000 zł43 m² 8 370,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Fordon,Bydgoszcz

379 000 zł29 m² 13 069 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam do sprzedaży piękne mieszkanie położone przy ul.Fordońskiej w nowych blokach na kameralnym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 29,6 m2 położone jest na 6 piętrze składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 250 zł55 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu w okolicy centrum miasta Do wynajęcia luksusowe dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, usytuowane na 5 piętrze w apartamentowcu znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

511 020 zł46 m² 11 061 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

415 000 zł38 m² 10 949,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

374 500 zł41 m² 9 134,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

313 109 zł32 m² 9 784,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura jest mieszkanie 2-pokojowe. W skład lokalu wchodzi: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piwnica. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Wyżyny. Lokal mieszkalny po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

269 000 zł35 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura znajduje się mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni: 35m2. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Błonie, w bloku na 3 kondygnacji, w 4-piętrowym budynku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

335 900 zł36 m² 9 330,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij