dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

289 000 zł48 m² 6 059,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu M3 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. To mierzące 47,91 m2 mieszkanie składa się z salonu z: - aneksem kuchennym - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomżyńska

Wyżyny,Bydgoszcz

318 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz, osiedle Wyżyny, ul. Łomżyńska Ogłoszenie prywatne bez kosztów pośrednika Bardzo ładnie położone mieszkanie na Wyżynach z łatwym dostępem do mzk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

357 000 zł42 m² 8 415,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Wyżynach w bardzo dobrej lokalizacji o powierzchni 42,42 m składające się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki, wc i przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyżyny! Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie, 2 pokoje, na pierwszym piętrze, osiedle Wyżyny. Mieszkanie wolne od zaraz. Lokal z ładnym aneksem kuchennym. Łazienka z prysznicem, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

323 000 zł39 m² 8 346,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nad Wisłą,Bydgoszcz

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Makler poleca na sprzedaż mieszkanie w Fordonie na wysokim parterze z loggią. Mieszkanie o pow.48m2 składające się z 2 pokoi,kuchni oraz łazienki i osobno wc.,przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

1 660 zł29 m² 57,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Sienkiewicza 18 w Bydgoszczy *nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane *kamienica w centrum miasta *I piętro, 28,76 m2 *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

584 200 zł51 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

429 033 zł39 m² 10 908,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

399 000 zł41 m² 9 772,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w najbardziej poszukiwanej lokalizacji - Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pełni odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

299 000 zł46 m² 6 448,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nietuzinkowa oferta na Glinkach! Właśnie przy niej biuro Forma Nieruchomości posiada w swojej ofercie mieszkanie na sprzedaż tuż przy lesie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

332 400 zł33 m² 10 072,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

422 700 zł54 m² 7 827,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle Leśne, 2 pokoje - mieszkanie na wynajem. W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe na wynajem. Lokal na 1 pietrze niskiego bloku. Składa się z : dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błonie,Bydgoszcz

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie! W skład mieszkania wchodzą: -1 duży pokój, -wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie 2 - pokojowe mieszkanie do wykończenia/remontu znajdujące się na parterze 4 piętrowego bloku. Powierzchnia lokalu to 53 m2, a w jego skład wchodzi: - salon z wyjściem (pow. 21 m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

359 100 zł47 m² 7 640,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy. To mierzące 44 m2 mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Leśne -2 pokoje - super mieszkanie, wynajmę! W ofercie biura świeżo po remoncie, mieszkanie dwupokojowe na wynajem. Lokal na 2 pietrze niskiego bloku. Składa się z : dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

332 308 zł36 m² 9 230,78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Dmowskiego Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

399 000 zł41 m² 9 675,07 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

375 000 zł50 m² 7 545,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą umeblowanego i wyposażonego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49,70 m2, zlokalizowanego na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

318 140 zł31 m² 10 131,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

290 000 zł35 m² 8 359,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie na błoniu. Lokal mieści się na trzecim piętrze W bloku O powierzchni 34,69M2. W skład mieszkania wchodzi: -oddzielna kuchnia -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstania Listopadowego

Leśne,Bydgoszcz

469 000 zł41 m² 11 577,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji) piękne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Osiedlu Leśnym na ul. Powstania Listopadowego. Zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okole,Bydgoszcz

330 000 zł48 m² 6 882,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Śląska Prezentuję Państwu dwu-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bocianowo,Bydgoszcz

243 481 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w centrum Bydgoszczy przy ulicy Chocimskiej. Lokum jest bardzo jasne i przestronne. Dwustronna ekspozycja od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Szwederowo,Bydgoszcz

360 000 zł47 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie M-3 na Szwederowie przy ulicy Brzozowej. Blok usytułowany jest w pewnej odległości od ulicy, dzięki czemu nie słychać gwaru ulicy. Mieszkanie jest w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okole,Bydgoszcz

371 936 zł38 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1 m2 z balkonem gotowe mieszkanie do odbioru dla nowego właściciela W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł35 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,1 m2 na bydgoskim osiedlu Błonie. W mieszkaniu trwa remont, który zostanie zakończony za miesiąc. Istnieje możliwość zakupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Okole,Bydgoszcz

430 567 zł46 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 z ogródkiem 43,8 m2. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Ogród - 2 pokoje - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 990 zł50 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca mieszkanie na wynajem przy ul. Beskidzkiej 4, na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Lokal dwupokojowy o łącznej pow. 50 m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W posiadaniu biura jest mieszkanie 2-pokojowe. W skład lokalu wchodzi: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, piwnica. Mieszkanie mieści się na terenie osiedla Szwederowo. Lokal mieszkalny po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

366 788 zł37 m² 9 967,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł35 m² 8 508,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

1 700 zł42 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu okazjonalnego z poświadczeniem notarialnym, umeblowanego, 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego na 1 piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ul. Żmudzkiej 12a, parter, 60 m2, sypialnia i salon połączony z kuchnią, łazienka, przedpokój. Szafy wnękowe - zabudowa stała w sypialni i przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura lokal M3 o powierzchni 52 m2 usytuowany na drugim piętrze bloku o czterech piętrach. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu o wymiarach ok. 20 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

279 900 zł34 m² 8 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie kamienicy jak i mieszkania z kompletnym wyposażeniem w urokliwej lokalizacji koło Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

382 500 zł37 m² 10 337,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania w samym Centrum Bydgoszczy przy Parku Ludowym im. Wincentego Witosa. Lokal świetnie zlokalizowany, kilka kroków od Collegium Medicum przy rondzie Jagiellonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

290 000 zł35 m² 8 359,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy na Błoniu. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na trzecim piętrze czteropiętrowego.