dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

279 000 zł43 m² 6 533,96 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w wieżowcu na bydgoskich Bartodziejach. Blok po termoizolacji, zadbany teren dookoła. Najlepsza część osiedla z pełnym dostępem do zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku na osiedlu Wyżyny. Pomieszczenia: 47 m 2 - salon, - kuchnia, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

297 000 zł48 m² 6 160,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze / strona południowa/ z dużym balkonem typu logia. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -17,57m -sypialnia - 11,90m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

319 000 zł49 m² 6 462,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na II piętrze o powierzchni 49,36m2 w Fordonie! Mieszkanie składa się z: - salon 20m2 z wyjściem na loggie, - sypialnia 11,25m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

319 000 zł31 m² 10 290,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą na bydgoskim Czyżkówku. Blok oddany do użytku w 2019 roku. Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 36 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

324 000 zł65 m² 5 012,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Makler nieruchomości poleca Państwu trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na Ip. kamienicy na bydgoskich Prądach. To mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,88 m 2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

295 000 zł42 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży dwupokojowe meszkanie, całkowicie umeblowae i wyposażone, położone w niskim bloku na bydgoskich Wyżynach przy ulicy A.G.Siedleckiego. Gotowe do zamieszkania. Dwa lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły na os. Górzyskowo Do mieszkania wchodzimy przez podwójne drzwi, mieszkanie jest bardzo ciche. Na powierzchnię 55m2 składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

365 000 zł54 m² 6 750,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Górzyskowo, blok z cegły, II piętro, balkon. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 52,5 mkw., na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

340 000 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis nieruchomości Piękne M2 39,35 m z ogródkiem i małym tarasem w stanie deweloperskim. Super lokalizacja i piękny widok na Brdę i przynależne tereny zielone. Nowa Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

259 800 zł28 m² 9 278,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Fantastyczna oferta pod inwestycję! Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w wyremontowanej kamienicy na terenie zamkniętym. Budynek wykończony w wysokim standardzie. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

500 000 zł60 m² 8 358,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Górzyskowo o powierzchni 59,82 m2. W skład nieruchomości wchodzi : - salonu z wyjściem na balkon - 23,29 m2 - sypialni - 12,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w sercu miasta. - balkon - wśród ofert z Centrum to rzadkość - Ogrzewanie miejskie - W planie reaktywacja windy w budynku Dwupokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

488 900 zł57 m² 8 577,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow. 55,66m2, położone na osiedlu Zielone Tarasy. Teren zamknięty z portiernią, ochroną, monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Bydgoszczy o powierzchni 43m składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza i łazienki. Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł34 m² 8 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Makler Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie M3 na pierwszym piętrze nowego bloku z 2019 r. w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 przy funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

209 000 zł36 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą dostępną wyłącznie W naszym biurze nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 - pokojowe usytuowane na 2 piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe do remontu, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy na osiedlu Flisy. Pomieszczenia: 45 m 2 - salon, - pokój, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyrzyska

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 750 zł42 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Czyżkówku z widokiem na las. Mieszkanie odświeżone, okna wymienione na trójszybowe. Nowe fronty w szafkach kuchennych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest komfortowe mieszkanie M-3 na osiedlu Leśnym (ul. Leśna) Mieszkanie w nowym bloku z 2015r z windą. Mieszkanie wykończone na wyskoki standard. Całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

294 000 zł43 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na Bartodziejach w bezpiecznej i wygodnej do mieszkania okolicy. Budynek z windą z poziomu 0 , ocieplony i zarządzany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

329 000 zł50 m² 6 646,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje na osiedlu Kapuściska o powierzchni 49.5 m2. na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Kuchnia i łazienka po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł53 m² 5 690,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w przepięknej, odremontowanej, kameralnej kamienicy z 1909r. w ścisłym centrum Bydgoszczy, na początku ul. Dworcowej. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

272 000 zł35 m² 7 683,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu bardzo atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze na błoniu Mieszkanie składa się: * 2 pokoi * kuchni * łazienki z wc * korytarza + piwnica standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dwupokojowy apartament w centrum dzielnicy Bartodzieje. Mieszkanie w wysokim standardzie z dużym tarasem. W zamkniętym monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

360 000 zł61 m² 5 947,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym i spokojnym punkcie Fordonu. Budynek: nieruchomość mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedstawiamy Państwu jasne, przestronne i wygodne mieszkanie na bydgoskich Kapuściskach. Lokal mieści się w 4 piętrowym bloku na parterze. Mieszkanie pierwotnie w typowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Śródmieście,Bydgoszcz

1 900 zł70 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże mieszkanie w Centrum miasta - ul. Gdańska w Bydgoszczy, okolice Placu Centralnego. - super lokalizacja - drugie piętro - monitoring - miejsce parkingowe Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

241 000 zł47 m² 5 105,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 47,2 m 2 - salon, - kuchnia, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest ładne 2 - pokojowe mieszkanie o metrażu 35 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 4-bloku. Mieszkanie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ossolińskich

Bocianowo,Bydgoszcz

1 900 zł80 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, słoneczne, przestronne i gustownie zaaranżowane (w pełni umeblowane) mieszkanie, na drugim piętrze w kamienicy w Dzielnicy Muzycznej. Nieruchomość z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Eskulapa,Bydgoszcz

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 48m2. Lokalizacja - Osiedle Eskulapa to nowa dzielnica, osiedle zostało wybudowane w 2015 przez Nordic Development. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

299 900 zł62 m² 4 852,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowa lepsza cena! Biuro nieruchomości makler prezentuje piękne mieszkanie na osiedlu Bocianowo w Bydgoszczy! Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2017 r. na gotowo do wprowadzenia! Mieszka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie, w poszukiwanej lokalizacji w Fordonie. Blok z 2000r. Biała Posesja z przyjemnością prezentuje mieszkanie w praktycznym układzie. W tym bloku mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybowskiego

Eskulapa,Bydgoszcz

360 000 zł38 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2010 r. o powierzchni 38,1 m2. zlokalizowane na ostatnim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą z poziomu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

329 000 zł48 m² 6 804,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze - Bielawy Lokal składa się z : - salonu od strony zachodniej - sypialni od strony wschodniej - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

254 500 zł52 m² 4 894,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu mieszkania w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na trzecim piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

149 000 zł91 m² 1 630,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyłącznie z Makler Nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia dwupokojowego mieszkania, znajdującego się na parterze kamienicy na bydgoskich Prądach. To mierzące 60m 2 mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł41 m² 4 092,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Makler nieruchomości poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta, kilka kroków od Wyspy Młyńskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Trybowskiego

Eskulapa,Bydgoszcz

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 48 m2 w Fordonie - Osiedle Eskulapa. 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Blok wybudowany w 2011r, wyposażony w windę Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.