dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł49 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w nowym bloku z cegły w centrum miasta nad Brdą. Pełne umeblowanie, miejsce parkingowe na terenie ogrodzonym, niskie koszty eksploatacyjne. Opłaty: 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

kontakt: na sprzedaż mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł33 m² 4 461,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

M-3 blok nowa cegła centrum św. Trójcy 11 tylko W metro nieruchomości Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie dwupokojowe na parterze nowego budynku z 2004 roku w samym sercu Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

245 000 zł47 m² 5 189,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ciekawe mieszkanie na osowej górze! Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o pow. 47,21m2 położone na pierwszym piętrze z balkonem w nowym kameralnym budynku wielorodzinnym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł70 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum. 2-pokojowe. 70m2. Mieszkanie puste. Duże, słoneczne pokoje. Piękny taras z widokiem na park. Doskonała lokalizacja. Blisko teatr, filharmonia, szkoły. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia luksusowy apartament w centrum Bydgoszczy. Mieszkanie ma niepowtarzalny klimat. 60m2. 2-pokojowe. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Górzyskowo. 44m2. 2-pokojowe. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Blok na terenie ogrodzonym. Cena: 1000zł czynszu najmu+ 350zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

700 zł48 m² 14,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia częściowo umeblowane, słoneczne M3, w bardzo dobrej lokalizacji (fordon, nad Wisłą) - pokoje 20m, 12m, kuchnia 9m, łazienka 5m - w pokojach na podłodze wykładzina pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

166 000 zł38 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M3-38mkw kapuściska Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym ocieplonym bloku. W skład lokalu wchodzą pokoje o wymiarach 15mkw i 8mkw, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Bielawy. 40m2. 2-pokojowe. Mieszkanie umeblowane. Bardzo ładne, zadbane. Doskonała lokalizacja. Blisko szpitala im. Jurasza. Cena: 1000zł czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

188 000 zł55 m² 3 433,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 54,75m2 położone na II piętrze w bloku z cegły z 1994r. Mieszkanie bardzo jasne, zadbane, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwu pokojowe w nowej cegle na Bartodziejach. Pokoje o pow. 18,14m2, kuchnia oddzielna o pow. 7m2 umeblowana i wyposażona. Łazienka w ładnych kaflach z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Bohaterów,Bydgoszcz

1 170 zł42 m² 27,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na oś. Bohaterów 42m2, 2 piętro (blok 5-kondygn.), winda 2 pokojowe (16m2 + 9m2), kuchnia, łazienka, wc, przedpokój; mieszkanie umeblowane + kuchenka gazowa + lodówka cena to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o pow. 35 m, usytuowane na parterze w bloku. Blok ocieplony z nową elewacją. W skład mieszkania wchodzą 2 niezależne pokoje (18 m, 7 m), kuchnia (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

174 000 zł53 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta! Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie dwupokojowe o pow. 53,07m2 położone w ocieplonym bloku z płyty na II piętrze. Mieszkanie bardzo słoneczne, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne czyste oraz zadbane mieszkanie na Bartodziejach Prezentowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu o pow. 38m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kontakt: mieszkanie typu M3 w bloku z cegły na Vp o pow. 50m2. Salon z aneksem kuchennym o pow. 28m2 oraz sypialnia 12m2. Na podłodze panele, ściany gładzie, w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fordon, os. Bohaterów Mieszkanie typu m-3 o pow. 49m2. Znajduje się na 2 piętrze we wieżowcu. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3m2 oraz duży balkon. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

999 zł45 m² 22,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie w domku wielorodzinnym, z ogródkiem. 45m2. 2-pokojowe. Pokój dzienny ok. 15mkw, sypialnia ok. 10mkw. Duża oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

199 000 zł41 m² 4 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży komfortowe M-3 na Szwederowie. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z cegły. Teren ogrodzony , monitorowany, mały kompleks mieszkalny. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

190 000 zł53 m² 3 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o pow. 53m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z płyty (1991r.) w Fordonie Nad Wisłą. Mieszkanie składa się z: pokój 20m2, 15m2:na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 700 zł75 m² 22,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia apartament 75 m2, obiekt monitorowany, możliwość podglądu przez internet , garaż w podziemiach , piwnica bardzo ładna i duża z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na 1 pietrze na osiedlu Kapuściska. Zlokalizowane w odnowiony i ocieplonym bloku odsuniętym od ulicy, w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

172 000 zł48 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kontakt: mieszkanie typu M3 w bloku na ivp o pow. 48m2 do odświeżenia. Dwa pokoje- panele na podłodze, ściany gładzie. Oddzielna kuchnia- kafle na podłodze oraz na ścianach. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł49 m² 4 294,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w centrum Bydgoszczy. Lokal w nowym budynku z 2005 roku położonego na terenie ogrodzonym blisko Brdy. Wnętrze nowocześnie zaaranżowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

125 000 zł35 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Błonie (35m2 )- cena 125000zł Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w czteropętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje 16, 6m2, ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

139 000 zł38 m² 3 706,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum Z panoramą miasta - M-3, 37,5m2, vip, loggia - pokoje: 16m2, 9m2 - łazienka Z wanną I wc - okna pcv - podłogi: panele, płytki - ściany: tapety - wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie W bloku - M-3, viip, 40m2 - pokoje: 16 i 9 m2 - podłogi: panele - ściany: gładzie, - okna: pcv - czynsz: 627 zł / 4 osoby - domofon - zabudowa kuchni W cenie zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 200 zł57 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże mieszkanie na osiedlu Bartodzieje. 57m2. 2- pokojowe. Mieszkanie nieumeblowane. Kuchnia i łazienka wyposażone w sprzęty agd. Blok na terenie zamkniętym, monitorowanym. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brzechwy

Fordon,Bydgoszcz

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia śliczne, nowoczesne, dwupokojowe …I tanie! mieszkanie W apartamentowcu- ul. Brzechwy + miejsce parkingowe na terenie zamkniętym! koszt najmu 850zł+opłaty Do dyspozycji dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

800 zł46 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na osiedlu Zawisza, ciche, spokojna okolica, blisko przychodnia, szpital, sklepy, komunikacja miejska, na ścianach gładzie, na podłodze w pokojach parkiet, kuchnia i przedpokój kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

130 000 zł35 m² 3 757,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M3-34,6 mkw Błonie Mieszkanie mieści się na parterze w czteropiętrowym ocieplonym bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje o metrażach 16mkw i 6mkw, na podłogach parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, dwupokojowe mieszklanie (38m2) na os. Błonie -155 000zł Mieszkanie znajduje się na 1p w czteropietrowym bloku na Błoniu. Składa z dwóch pokoi :15, 6m2. Duży pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Czyżkówko. 48m2. 2- pokojowe. Pokoje: 20m2, 10m2. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Blok na terenie strzeżonym. Cena: 950zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym. Budynek z cegły, ocieplony i otynkowany. Dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka. W pokojach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dobra oferta polecam! Do wynajęcia mieszkanie M-3 na Wyżynach w niskiej cenie. Lokal mieści się na parterze w wieżowcu posiada dużą loggie. Dwa pokoje umeblowane,kuchnia oddzielna wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

160 000 zł53 m² 3 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Fordon, os. Tatrzańskie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku o pow. 53m2. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni: 21/13m2 ( na podłodze panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

165 000 zł42 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w znakomitej lokalizacji na osiedlu Bohaterów w sąsiedztwie górek fordońskich. Znajduje się na 3 piętrze w ocieplonym i odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

800 zł53 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z umeblowaną kuchnią,wyposażoną w lodówkę.Pokoje puste.Dodatkowe opłaty -czynsz administracyjny w wysokości ok.300zł/1 os.+prąd.Kaucja zwrotna 800zł.Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy atrakcyjne, przestronne mieszkanie M-3 o pow. 52m2, położone na 2 piętrze w bloku z cegły. Znajduje się na terenie grodzonym na osiedlu Górzyskowo. Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

286 000 zł64 m² 4 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży ostatni lokal mieszkalny w nowoczesnym budynku na osiedlu Czyżkówko. Kameralny budynek składający się z 18-stu lokali mieszkalnych wybudowany z porothermu. Lokal.