dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

226 242 zł48 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

232 370 zł49 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł80 m² 3 914,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kamienicy W kapitalnej lokalizacji W centrum Do sprzedaży mieszkanie w bardzo zadbanej kamienicy zarządzanej przez wspólnotę położonej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

213 356 zł48 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania szwederowo bielicka 14 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w pięcioklatkowym, trzypiętrowym budynku w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Bielickiej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

235 928 zł42 m² 5 611,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe apartamenty glinki, duże tarasy Na sprzedaż apartament zlokalizowany na 5. piętrze Rezydencji Metropolis na osiedlu Glinki. Budynek 5-piętrowy z windą, standard deweloperski, wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

179 000 zł39 m² 4 589,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Okazja! atrakcyjna oferta! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na III piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2004 roku w Fordonie. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

163 000 zł35 m² 4 647,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Ładne,rozkładowe do wprowadzenia. Wystawa okien- pd.Pokoje 15m,7m,kuchnia 7m.Na podłogach m.parkietowa,kafle,wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 401 zł54 m² 3 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% podatku pcc, rynek pierwotny! Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę usytuowanym w Śródmieściu Bydgoszczy. Lokal na 1. piętrze obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

294 108 zł49 m² 5 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52m2, położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w dobrej lokalizacji na Szwederowie, blisko centrum. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 050 zł58 m² 18,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis dobra oferta! dwupokojowe mieszkanie-nowe budownictwo-całkowite koszty wynajmu: 1200zł+prąd+gaz+woda W cenie pakiet cyfry+! Mieszkanie polożone na parterze w malym, kameralym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

216 568 zł49 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

149 000 zł36 m² 4 185,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Z balkonem kapuściska blok niski czynsz Na sprzedaż mieszkanie typu m-3 w bloku ocieplonym czteropiętrowym w spokojnej na Kapuściskach. Wnętrze do odświeżenia, okna pcv, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

224 624 zł52 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "Miejska Przystań" zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

170 000 zł49 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Pokoje o pow. 18m2 (panele, gładzie), 14m2 (panele, gładzie, zabudowa garderobiana), kuchnia o pow. 8,5m2 w kwadracie. Okna pcv, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

226 242 zł48 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

157 415 zł33 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

240 017 zł51 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013