dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

163 500 zł50 m² 3 296,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-3 Salon z aneksem kuchennym i pokój.Całe mieszkanie do własnej aranżacji.Czynsz 320zł /1 os Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w Centrum Bydgoszczy w przy ulicy Śniadeckich. Mieszkanie po remoncie które jest w tym momencie puste. Lecz w tej cenie może być umeblowane. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

380 844 zł63 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne komfortowo urządzone mieszkanie położone w nowej kamienicy na Szwederowie blisko Starówki. Teren ogrodzony z bramą wjazdową na pilota. Miejsce parkingowe przynależne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

168 000 zł43 m² 3 906 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Bartodzieje w wieżowcu na pierwszym piętrze.Pokoje (16.9m2). Na podłodze panele, na ścianach tapeta. Okna nowe pcv. łazienka i wc w kaflach. Blokiem zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 000 zł62 m² 5 205 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

376 524 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł73 m² 19,18 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł73 m² 13,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w Centrum Bydgoszczy w przy ulicy Śniadeckich. Mieszkanie jest nieumeblowane. Łazienka po całkowitym remoncie. Właściciel proponuje trzy miesięczna kaucje zwrotną od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

800 zł60 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Znajduje się ono na pierwszym piętrze z oknami od strony podwórka, co skutecznie eliminuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

210 000 zł54 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w bloku.Cicha,spokojna okolica,dogodna komunikacja.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 21m,13m,kuchnia 8m,garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   mieszkanie na osiedlu leśnym na parterze W bloku. NA scianach tapety na podłogach panele oraz parkiet. Mieszkanie rozkładowe I ciepłe. Łazienka do remontu A kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 500 zł58 m² 5 402 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

143 000 zł34 m² 4 205,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   atrakcyjna oferta! M-3 na osiedlu bartodzieje 34m2. Okna pcv, na podłogach panele , na ścianach gładzie.DRZWI ANTYWŁAMANIOWE. Blisko sklepy, targowisko, szkoły, przedszkola, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

kontakt   M-3 komfortowe w Fordonie na os. Bohaterów, IV piętro w wieżowcu odnowionym oraz ocieplonym, w cenie zostaje umeblowanie mieszkania, pokoje rozkładowe 23m2 oraz 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł63 m² 5 205 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

180 000 zł49 m² 3 607 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie położone w Fordonie w dzielnicy Nad Wisłą. Blok z cegły ogrodzony z miejscem parkingowym przynależnym do mieszkania. Miejsce jest w cenie mieszkania. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

139 800 zł38 m² 3 678,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji usytuowane na 5 piętrze w ocieplonym bloku.Znakomita lokalizacja.Pokoje 18m,8m,kuchnia 5m.Na podłogach m.parkietowa i wykładziny pcv.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt   Komfortowe M-3 w Fordonie os. Nad wisłą , mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w odnowionym bloku, wykończone komfortowo, w pobliżu sklepy, szkoły oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kasia   . Mieszkanie po kapitalnym remoncie na Bartodziejach, mieszkanie jest przytulne i jasne,dobry dojazd na uczelnie, nowocześnie wyposażone, sprzęt agd, ściany gładzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

286 000 zł61 m² 4 688 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w nowej cegle na osiedlu Górzyskowo na pierwszym piętrze. Powierzchnia 61m2, pokój z aneksem kuchennym (ok. 33m2), sypialnia o pow. 13m2, przy niej garderoba ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

164 500 zł50 m² 3 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małgorzata   .POLECAM MIESZKANIE Z ROZPOCZĘTYM REMONTEM.OBECNIE PO MODERNIZACJI LOKAL POSIADA DUŻY POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNYM OKOŁO 26M2.ŁAZIENKA RÓWNIEŻ ZOSTAŁA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt   słoneczne pokoje (pełne wyposażenie) + kuchnia + łazienka (ok. 70 m2 ) w centrum miasta (boczna od Chodkiewicza) w cichej i spokojnej dzielnicy Bydgoszczy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

900 zł49 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

330 zł43 m² 7,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie od zaraz,2 pokoje,kuchnia,wc i lazienka oddzielne,po odświeżeniu,balkon,piwnica, lodówka,pralka,kuchnia gazowo-elektryczna,umeblowane,tvk,niski czynsz 330zł,za wynajem 900zł,bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł49 m² 3 673 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie położone na III kondygnacji w bloku z cegły. Rok budowy budynku 1988. Bardzo ładne i zadbane mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Na podłogach panele oraz kafle w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł37 m² 4 773 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 37,5m2 w wieżowcu ocieplonym, na dziesiątym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji w centrum. Wnętrze nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

296 562 zł49 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

159 000 zł49 m² 3 244,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   prawdziwa okazja cenowa! M-3 fordon osiedle bajka, 49m2, blok po remoncie, ocieplony, i piętro, mieszkanie nieumeblonawe do własnej aranżacji, pokoje duże oraz ustawne, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   M-3 fordon, bardzo ładne i komfortowe mieszkanie w bloku z cegły o powierzchni 59m2 większy pokój 24m2 , mniejszy 12m2 bardzo duża kuchnia ok 10m2 , komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne nowe mieszkanie do wynajęcia. W tej chwili pokoje są puste lecz właściciel może umeblować mieszkanie w tej cenie. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł63 m² 5 203 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł46 m² 4 264 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Mieszkanie na Osiedlu Leśnym o pow. 46,6 m2, dwa pokoje wymaga remontu. Położone jest w bardzo spokojnej i cichej okolicy , w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

128 000 zł35 m² 3 581 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ciekawa oferta! wyżyny ul. Modrakowa Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,74m2 usytuowane na II piętrze w bloku, na osiedlu Wyżyny. Pierwotnie było to typowe M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karłowicza

Bielawy,Bydgoszcz

279 134 zł46 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt   mieszkanie na wyżynach W wieżowcu na 3 pietrze umeblowane. NA podłogach parkiet na scianach gładzie. Mieszkanie umeblowane. Koszt najmu 700zł + 480 zł do spóldzielni +prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

210 000 zł32 m² 6 562 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, umeblowane, z nowocześnie urządzoną kuchnią oraz łazienką. Mieszkanie jest usytuowane w cichej i spokojnej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

148 000 zł39 m² 3 823,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   zadbane M3 na bartodziejach nie wymaga dużych nakładów finansowych na podłogach parkiet oraz wykładzina pcv na ścianach tapety okna pcv wszystkie wschodnie internet upc mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 500 zł45 m² 5 399 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-