dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

165 000 zł48 m² 3 402 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w bloku ocieplonym na pierwszym piętrze o powierzchni 49m2. Wnętrze lokalu bardzo czyste zadbane w pokojach na ścianach znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

154 000 zł44 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum miasta z widokiem na ulice Gdańską idealnie nadające się na biuro lub do zamieszkania. Mieszkanie do remontu i do własnej aranżacji. Blisko sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

248 000 zł53 m² 4 679 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie M-3 o powierzchni 53 m2 w nowym budownictwie, na dobrze zadbanym ogrodzonym terenie z bramą na pilota, z wieloma miejscami parkingowymi, dwoma placami zabaw i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

148 000 zł42 m² 3 507 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż M-3 42,2 m 2 w bloku na wysokim parterze. Pokoje 16 i 9 m 2 , kuchnia 8 m 2 , łazienka 4 m 2 wc 1,1 m 2. W pokojach na podłodze wykładzina pcv na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

750 zł54 m² 13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w bloku na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. Wnętrze umeblowane, zadbane. Świetna lokalizacja w centrum dzielnicy blisko sklepów, komunikacji, targowiska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

190 000 zł53 m² 3 584 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga cena do negocjacji!mieszkanie M-3 na Kapuściskach na sprzedaż. Mieszkanie wymaga remontu brak balkonu w mieszkaniu pomimo 3 piętra. W łazience junkers starego typu do podgrzewania wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o pow. 45m2 na Szwederowie w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie o podwyższonym standardzie. Czynsz 1100zł + media Wiecej inforamcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zrealizuj marzenia Oferujemy mieszkanie na sprzedaż na os. Wyżyny m.Bydgoszcz. Dwupokojowe 45-metrowe mieszkanienie w bloku o typowym układzie pokoi. Standard określany jako typowy średni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie n os. Bartodzieje m. Bydgoszcz. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 45m2 w wierzowcu na 8p. Dobra lokalizacja. cena 180000zł-możliwa neg. ceny. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"Wynajmę Mieszkanie Bydgoszcz Fordon" Do wynajęcia mieszkanie o pow. 46m2 na pierwszym piętrze. Mieszkanie mieści się w Fordonie -okolicy utp. Blok położony w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

209 000 zł49 m² 4 265 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Wstrzymane - umowa przedwstępna/dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze w ocieplonym bloku na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. Wnętrze po kapitalnym remoncie, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla studentów do wynajęcia blisko ukw, o pow. 55m2 w bloku z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Możliwość zamieszkanie 4 osób. Doskonała lokalizacja. Czynsz 1500 zł+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mały apatament do wynajęcia. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Oferta godna zainteresowania polecamy. Kwota najmu to 1200+media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

178 000 zł43 m² 4 139,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Sprzedam mieszkanie Wzgórze Wolności Bydgoszcz" Sprzedamy malowniczo umiejscowione mieszkanie z bardzo ładną perspektywą bez widoku na inne bloki. W bliskim otoczeniu znajdują się tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"bydgoszcz do wynajęcia" Posiadamy do wynajęcia partament w Bydgoszczy w okolicy ul Stefana Wyszyńskiego o bardzo wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowny o pow. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni umeblowane. Na wyposażeniu jest lodówka. Koszty: - czynsz najmu: 800 zł, - opłaty: 360 zł/1 os. + prąd wg zużycia. Dogodna lokalizacja. W zasięgu ręki tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie na Osowej Gorze m. Bydgoszcz. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 45m2 na drugim piętrze w bloku z balkonem. Mieszkanie wyremontowane tj. gładzie na ścianach, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

155 000 zł42 m² 3 690 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie położone w sercu osiedla, gdzie w zasięgu ręki są sklepy, banki, rynek, przychodnia, komunikacja miejska, szkoły, przedszkola, itp. Budynek w całości odnowiony. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy mieszknie do wynajęcia w Fordonie o pow. 53m2. Mieszkanie dwupokojowe umeblowane i wyposażene. Przeznaczenie dla studentów Wiecej inforamcji tomasz kieszkowski tel. nr.oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 2 - pokojowe, całkowicie umeblowane. Pokoje: 25 m kw z aneksem kuchennym /umeblowany i wyposażony/, 15 m kw -umeblowany. Łazienka razem z wc. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

"sprzedam mieszkanie szwederowo bydgoszcz" M-3, ekskluzywne mieszkanie w bloku na Szwederowie o pow. 58m2 z dużą loggią. Znajdujące się w przysłowiowym "centrum" szwederowa wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zrealizuj marzenia Oferujemy mieszkanie na Górzyskowie w Bydgoszczy o pow. 55m2 z balonem. Mieszkanie nowe gotowe do zamieszkanie, na ogrodzonym osiedlu. Pokoje rozkadowe pow. 25m2, 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

192 000 zł41 m² 4 682,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na M-3 na Wzgórzu Wolności (bydgoszcz) o pow. 41,5m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze. W cenie częściowe umeblowanie m.in zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

135 000 zł42 m² 3 214 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Okazja! Atrakcyjna nowa cena, dobra lokalizacja. 2 - pokojowe mieszkanie na osiedlu Kapuściska. Spokojna okolica, dobry punkt komunikacyjny. Pokoje oddzielne 19mkw i 10mkw; na ścianach tapety, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Wyżynach o pow. 56m2. Mieszkanie nowoczesne i komfortowo urządzone. Oferta godna polecenia. Czynsz 1500zł + media (wg. stanu odczytów licznika).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

310 000 zł59 m² 5 254 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne mieszkanie w nowym budownictwie na Wyżynach. Spokojna okolica, teren ogrodzony, monitorowany z placem zabaw. Pokoje: salon połączony z przedpokojem otwarty na kuchnię 37mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł42 m² 5 952 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42m 2 w kompleksie nowych bloków na osiedlu Sześciu planet. Nowocześnie urządzone, ciepłe, bardzo ciekawy układ pomieszczeń. Z obydwu pokoi wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie dwupokojowe w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie, odrestaurowanej, w bardzo dobrej lokalizacji na granicy Sielanki i Centrum. Mieszkanie o bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

157 500 zł36 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Kapuściska. Pokoje 14mkw i 7,5mnkw, na podłodze mozaika parkietowa, ściany gładź. Kuchnia 7mkw bez zabudowy, płytki w pasie roboczym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł56 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze bloku po remoncie elewacji i ocieplonym, w bdb lokalizacji. Kuchnia z jadalnią, sypialnia i duży pokój - wszędzie na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Znajduje się ono w doskonałej lokalizacji, gdzie w zasięgu ręki jest komunikacja miejska we wszystkich kierunkach, usługi, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

205 000 zł58 m² 3 534 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bardzo gustownie wykończone mieszkanie 2-pokojowe we Fordonie na osiedlu Nad Wisłą, w budynku na terenie ogrodzonym strzeżonym, z monitoringiem. Mieszkanie o pow. 58m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jest to mieszkanie w nowym budownictwie na ogrodzonym terenie. Na wyposażeniu są meble i sprzęty, które widać na zdjęciach. Koszty: - czynsz najmu: 1.000 zł, - opłaty: 440 zł/3 os. + prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"sprzedam mieszkanie kapuściska" Mieszkanie w spokojnej okolicy o atrakcyjnym położeniu komunikacyjnym m.in blisko szkoła,sklepy. Mieszkanie o pow49m2 na 2 piętrze z balkonem. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie na Glinkach m. Bydgoszcz. Mieszkanie w bloku na drugim piętrze o pow. 55m2 z balkonem. Mieszkanie po remoncie gładzie na ścianach, deski i kafelki na podlogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajecia w Bydgoszczy na Bartodziejach. Mieszkane o pow. 50 m2 w bloku na pierwszym piętrze. Ciekawa aranżacja. Mieszkanie w db punkcie komunikacyjnym dzielnicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

228 500 zł47 m² 4 861,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Bydgoszczy na Osowej Górze. Czyste, zadbane, dobrze nasłoneczne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji dzielnicy. Powierzcnia 47m2 obejmuje dwa pokoje 20 i 9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

192 000 zł49 m² 3 918,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zrealizuj marzenia Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Błoniu o pow. 49m2. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku po renowacji (nowy tynk + styropian). Okna odstrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

65 000 zł58 m² 1 120,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w kamienicy.Znajduje się w znakomitej lokalizacji.Do własnej aranżacji.Pokoje 19m,13m,kuchnia 12m.Na podłogach panele,deski,wykładzina pcv,ściany pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

173 000 zł49 m² 3 567,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 3 pietrze w bloku.Zadbane,słoneczne,położone w zielonej i spokojnej okolicy.Dogodna komunikacja,w pobliżu przedszkole,szkoła,bezpieczny plac zabaw dla dzieci.Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

298 000 zł72 m² 4 138,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zrealizuj marzenia Luksusowe mieszkanie w kamienicy z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie ma pow. 72m2 i mieści się na pierwszym piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij