dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł53 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 nieumeblowane na osiedlu Leśne w bloku na 3 piętrze. Kuchnia w zabudowie. Łazienka w kaflach z kabiną prysznicową. Opłaty 900zł + koszty eksploatacyjne ok 350zł. Kaucja zwrotna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

198 000 zł54 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne,przestronne mieszkanie doskonale zlokalizowane.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni.Pokoje 22m, 13m, kuchnia 9m.Na podłogach panele,kafle,wykładzina dywanowa,na ścianach tapety.W cenie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fordońska

Fordon,Bydgoszcz

510 zł54 m² 9,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia pokój w mieszkaniu 2-pokojowym o powierzchni 13m od 1 września. Lokal znajduję się przy ulicy Fordońskiej 418(fordon). Całe mieszkanie o powierzchni 54m i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł47 m² 3 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małgorzata   . Polecam nieruchomość W bardzo dobrym punkcie osiedla.POD BOKIEM DOJAZD PRAKTYCZNIE W KAŻDĄ STRONĘ BYDGOSZCZY.MIESZKANIE JEST PO REMONCIE.BARDZO ŁADNIE ZAARANŻOWANA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

217 000 zł44 m² 4 853 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dobra cena. Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45m2 usytuowane na parterze w bloku z nowej cegły na osiedlu Górzyskowo. Salon z balkonem z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

750 zł60 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy położone na pierwszym piętrze. Okna pcv. Ogrzewanie piece kaflowe. Opłaty 750zł + opłaty licznikowe. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

145 000 zł35 m² 4 057 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ciekawa oferta Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,74m2 usytuowane na II piętrze w bloku, na osiedlu Wyżyny. Pierwotnie było to typowe M2 w układzie szczecińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w kamienicy na 2 piętrze na Bocianowie. Klatka schodowa po remoncie. Okna pcv. Nowe drzwi wejściowe. W pokojach na ścianach gładzie na podłodze panele. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

50 m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 3-4 osobom. Mieszkanie jest umeblowane mieści się w Fordonie na ul Zarębiny. Tanio

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

240 000 zł48 m² 4 958,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w nowym budownictwie M-3 z dwoma balkonami o powierzchni 48,4m. na 2 piętrze. Dwa pokoje: 20m., 9m. - bardzo ustawne. Okna pcv. Na ścianach nowa gładz. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

200 000 zł52 m² 3 861 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie całkowicie umeblowane, zadbane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

319 000 zł58 m² 5 414 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,92m2 usytuowane na wysokim parterze w nowym bloku z cegły na osiedlu Szwederowo. Idealne na biuro lub gabinet. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

217 000 zł50 m² 4 340 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie godne uwagi. Loggia. Do mieszkania przynależy piwnica. Utworzona Wspólnota. Okolica pomimo bliskiego centrum miasta jest spokojna. Opłaty ekploatacyjne, prąd i gaz wedlug zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

190 000 zł45 m² 4 222 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Błoniu w bloku z loggią. Układ rozkładowy, pokoje przestronne. Pokoje(16,5. 12m2). Na podłodze mozaika parkietowa, na ścianach gładzie. Oddzielna kuchnia. Łazienka osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

205 000 zł50 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Błoniu w cegle starszego typu, bardzo funkcjonalny układ. Pokoje 21m, 14m, ustawne w kwadracie. Duża kuchnia dodatkowym atutem. Blok ocieplony, odnowiony, w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: kontakt   atrakcyjna oferta! M-3 na osiedlu bartodzieje 34m2. Okna pcv, na podłogach panele , na ścianach gładzie.DRZWI ANTYWŁAMANIOWE. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

144 000 zł50 m² 2 891,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie M-3, z działką w cenie nieruchomości, o powierzchni 49,8m. na parterze. Dwa pokoje: 13m., 17m.,- bardzo ustawne. Okna pcv. Na ścianach nowa gładz i tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

160 000 zł42 m² 3 818,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 z działką o pow. 90m w cenie nieruchomości. Powierzchnia mieszkania: 41,9m, w tym dwa pokoje: 16,66m., 13,26m. Okna pcv. Na ścianach nowa gładz. Ogrzewanie: gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

154 000 zł37 m² 4 162 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 na pierwszym piętrze w ocieplonym i odnowionym budynku na Kapuściskach. Pokój z aneksem kuchennym - 21m 2 panele na podłodze, na ścianach gładź. W części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

185 000 zł48 m² 3 854 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do wprowadzenia na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie o powierzchni 48 m2. Dwa pokoje o wymiarach 21 m2 i 10 m2. Na ścianach gładzie, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

158 000 zł38 m² 4 157,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu na Bartodziejach. Okna pcv, balkon. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy, ciąg komunikacyjny, szpital. Polecam i zapraszam na prezentacje. Powyższy opis ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

150 000 zł39 m² 3 846 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie M3 do remontu o pow. 39m2 (16m2, 8m2), kuchnia 6m2, łazienka 3,5m2 o ciekawym, wygodnym układzie, dwustronnie rozkładowe. Wieżowiec ocieplony, VI piętro. Ofertę polecam osobom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

195 000 zł38 m² 5 131 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Wzgórzu Wolności o powierzchni 38m2. Duży pokój z wyjściem na balkon i widokiem na panoramę miasta o powierzchni 16m2. Mały pokój o powierzchni 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

750 zł60 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w kamienicy położone na drugim piętrze. Mieszkanie jest do remontu - po uzgodnieniu z właścicielem do rozliczenia w czynszu. Opłaty 750zł + opłaty licznikowe. Powyższy opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłogi

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

500 zł90 m² 5,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jesteśmy studentkami 4 roku i poszukujemy współlokatorki, jednej lub dwóch osób, najlepiej Świadków Jehowy, ewentualnie innych spokojnych, bezkonfliktowych, niepalących i mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie polozone w pieknej okolicy, nowe, swiezo wykonczone, prawie nieumeblowane. Standard wykonczenia wysoki. Osiedle monitorowane, ogrodzone. Przylacze tv, telefoniczne i internetowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

144 000 zł35 m² 4 114 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 35 m 2 w bloku na 4 piętrze. Mieszkanie w stanie dobrym. Nie wymaga większych nakładów finansowych. Pokoje 16 i 6 m 2. Na podłodze panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

165 000 zł37 m² 4 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowocześnie wykończone. Słoneczne Z balkonem. Opłaty eksploatacyjne 309zł/bydgoska spółdzielnia mieszkaniowa. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

155 000 zł43 m² 3 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne M-3 na Wzgórzu Wolności o pow. 43 m kw; pokoje /16; 9/; na podłodze wykładziny dywanowe; kuchnia /6,5/; łazienka z wanną 4,5; wc osobno; blisko do szkoły; przedszkola;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

600 zł60 m² 10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrym punkcie w Fordonie. Mieszkanie duże przestronne, umeblowane i wyposażone, zadbane , słoneczne. Idealne dla studentek utp lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 300 zł53 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie o powierzchni 53,5 m2. Dwa pokoje- 21,5m2 i 11,5 m2. Na ścianach gładzie, na podłodze panele. Pokoje wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

175 000 zł49 m² 3 571 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w wieżowcu ocieplonym na 7p o powierzchni 49m2. Wnętrze lokalu bardzo czyste zadbane w pokojach na ścianach znajdują się gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 48 m2 na drugim piętrze w nowym dwupiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie bardzo ładne, nowocześnie urządzone. Pokoje - 20 / 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

150 000 zł32 m² 4 687 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na Osowej Górze, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Na podłodze panele, gładzie na ścianach. Jeden pokój z aneksem kuchennym(ciemna kuchnia).Czynsz 227 zł na dwie osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 w bloku z balkonem o powierzchni 38m. na 4 piętrze. Dwa pokoje: 15m., 9m. - bardzo ustawne. Okna pcv. Na ścianach tapety. Drzwi wejściowe-podwójne. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowym bloku z cegły na parterze z balkonem typu loggia.Mieszkanie ma duży hol z szafą typu komandor, łazienka, osobno toaleta z umywalką, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

155 000 zł42 m² 3 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 w bloku z płyty w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie do własnej aranżacji wymagające remontu. Cena do negocjacji.Do pilnej sprzedaży. Bezpośredni kontakt.