dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta dostępna wyłącznie w biurze makler! Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 53,88 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

309 900 zł40 m² 7 770,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,88 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1955 r. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje(16m2 i 9,2m2), osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

295 000 zł28 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Do wynajęcia tylko w libera Nieruchomości funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 40m , położone na parterze gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego Apartamentu, położonego w świetnej lokalizacji Wzgórze Wolności (ul. Karpacka). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Bartodzieje,Bydgoszcz

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze! Wyłączność klucze w biurze. Zdjęcia poglądowe Z Z wizualizacji. Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania M-3 z loggią na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

327 858 zł31 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje | 44,29 m | Wzgórze Wolności | Garaż + Komórka | 2014 r. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,29 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Tatrzańskie,Bydgoszcz

435 000 zł53 m² 8 161,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Bezpośrednio | 53,3 m2 | Parter | Ogromna Garderoba | Brak Podzielników! cena do negocjacji Sprzedam bezpośrednio przestronne , bardzo jasne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o pow. 53,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

399 000 zł40 m² 10 078,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości Glam House mają Państwo możliwość nabycia nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,6 m z przynależną piwnicą 1,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

545 000 zł46 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46,21 m | 2022 r. Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,21 m , zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Twoje nowe M3 na Przylesiu! Świetna okazja dla studenta lub pod inwestycję! Mieszkanie ulokowane na parterze w bl oku z lat '80, położone w dogodnej lokalizacji na Nowym Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł43 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dostępne od 1 lutego, mieści się w bloku trzypiętrowym, na drugim piętrze. Rok budowy 2001. Teren zamknięty. Atrakcyjna lokalizacja oddalona od ulicy, okolice Ronda Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

380 000 zł34 m² 11 255,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

354 600 zł37 m² 9 557,95 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

427 900 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 44 m2 w cenie od 187.500 zł. Mieszkania w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

401 486 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

461 304 zł36 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Leśne,Bydgoszcz

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39m , zlokalizowane przy ul. Powstańców Warszawy w Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się w nowym budynku oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

419 000 zł34 m² 12 265,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

334 000 zł37 m² 9 027,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe do zamieszkania, świeżo po remoncie, 2 pokoje na Małych Bartodziejach! Mieszkanie na VI pi ętrze w bloku z lat '70, położone w dogodnej lokalizacji. Wnętrze to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

653 835 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

429 000 zł35 m² 12 299,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

370 385 zł40 m² 9 225,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe (32 m2) położone na trzecim piętrze w nowym (2025 r.) budynku na bydgoskim Szwederowie. Do wynajęcia wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane mieszkanie na Wzgórzu Wolności, ul. Karpacka. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bielawy,Bydgoszcz

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny i jasny apartament na wynajem 64 m - osiedle Bielawy. Układ mieszkania: przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym. Wyposażony w 2 wygodne sofy, stolik kawowy, szafkę rtv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

290 000 zł27 m² 10 877,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26,66 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Bydgoszcz

219 800 zł29 m² 7 685,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 28,7 m , zlokalizowane na parterze kameralnej kamienicy z lat 30. XX wieku. Lokal.