dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

426 426 zł40 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Okolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Leśne,Bydgoszcz

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja -oś Leśne. Park , cisza spokój to wartości dodane do mieszkania które jest po kapitalnym remoncie zaaranżowane w nowoczesny sposób. Ogrzewanie miejskie .Dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowackiego

Czyżkówko,Bydgoszcz

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 45m do wynajęcia na Czyżkówku - świeżo po generalnym remoncie Układ mieszkania: przestronny, jasny salon z wyjściem na taras. Wyposażony w wygodną sofę narożną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

295 000 zł40 m² 7 356,61 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

336 047 zł31 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

450 000 zł45 m² 10 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam mieszkanie w wysokim standardzie! Mieszkanie z klimatem w centrum miasta! Mieszkanie jako inwestycja, idealne pod wynajem! Mieszkanie bez dodatkowych inwestycji znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

368 900 zł26 m² 13 973,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Mamy okazję zaoferować mieszkanie idealne zarówno dla singla, pary jak również stanowiące świetna ofertę biznesową pod inwestycję typu wynajem krótko lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na Prestiżowym Osiedlu industria w Centrum przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie jest nowe i w całości umeblowane z zachowaniem dobrego smaku i gustu.Użyte materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m . Lokal znajduje się na 8 piętrze z 11 w wieżowcu położonym na Oś Leśnym. Balkon. Mieszkanie jest jasne, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie z balkonem i piwnicą przy ul. Kormoranów 132 w Bydgoszczy. Nieruchomość: powierzchnia 53 m. Piętro 1. Miejsce postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

367 000 zł40 m² 9 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Oferta sprzedaży mieszkania - Osiedle Osowa Góra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na osiedlu Osowa Góra. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

467 908 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

492 000 zł40 m² 12 269,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż polecamy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2018 roku. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

309 000 zł34 m² 9 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty Polecam rodzinne mieszkanie na Szwederowie, w odrestaurowanej kamienicy. Lokal mieści się na 1 piętrze 2 piętrowe kamienicy. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

368 448 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy. Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

327 540 zł31 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

344 900 zł30 m² 11 496,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim i powierzchni 30m 2 z ogródkiem w przyjemnej dzielnicy Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nastrojowa

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

428 795 zł40 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,74m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bocianowo,Bydgoszcz

330 000 zł34 m² 9 771,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż | Klimatyczne mieszkanie z antresolą po remoncie | Centrum Bydgoszczy ul. Gdańska Cena: 330 000 zł styles estates Real Estate Agency oferuje na sprzedaż wyjątkowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy Oś Leśne. Mieszkanie zadbane słoneczne w stanie do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

398 000 zł41 m² 9 707,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

649 000 zł52 m² 12 361,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowa do zamieszkania perełka! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania, które łączy w sobie wszystko, co najtrudniej znaleźć w centrum miasta: ciszę, piękny widok, przestrzeń, stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu zapowiedź pachnącego świeżością mieszkania o powierzchni 49 m 2 znajdującego się na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bydgoszcz

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone przy ul. Dworcowej w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szwederowo,Bydgoszcz

240 540 zł25 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Zawisza,Bydgoszcz

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Bydgoszcz na Osiedlu Leśnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Kapuściska,Bydgoszcz

349 000 zł50 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Housing Market oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie, idealne do własnej aranżacji, zlokalizowane w sercu bydgoskich Kapuścisk przy ulicy Architektów. Kluczowe informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie (pow. 46 m2), usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w Centrum. Gotowe do wprowadzenia mieszkanie, świeżo po remoncie z nowymi meblami, usytuowane w Centrum przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny B4,Bydgoszcz

385 000 zł42 m² 9 123,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny B4. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe, słoneczne o funkcjonalnym układzie , w super lokalizacji osiedla Kapuściska .Blisko rynek, sklepy,szkoły.Duży pokój 18m 2 ,mniejszy 8m 2.Balkon. Niski czynsz. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

348 000 zł50 m² 6 960 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Osiedle Leśne. Sprzedamy mieszkanie M3 Osiedle Leśne 50m, niedaleko dworca Bydgoszcz Leśna, pokoje 22m i 12m, kuchnia 7m. Mieszkanie do wprowadzenia lub odświeżenia wedle upodobań.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo,Bydgoszcz

559 000 zł41 m² 13 634,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz pięknie wykończonego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biziela

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

399 000 zł39 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Biziela w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

741 160 zł53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

310 000 zł36 m² 8 615,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 35,98 m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Błonie,Bydgoszcz

2 300 zł42 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości makler poleca na wynajem w pełni umeblowane, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 3. piętrze niskiego bloku na osiedlu Błonie - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

421 617 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie (pow. 66 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu na bydgoskim Skrzetusku, blisko szpitala Jurasza. Przestronny, wysoki na prawie 3 metry apartament z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

670 000 zł45 m² 14 985,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupokojowe z garażem w bryle budynku w bloku na zamkniętym terenie na Górzyskowie! Mieszkanie zadbane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z balkonem w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bydgoszcz

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy, gdzie elegancja nowoczesnych wnętrz idealnie współgra.