dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 047 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

305 000 zł40 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Makler poleca na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy w doskonałej lokalizacji - samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

367 422 zł35 m² 10 467,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

352 401 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

319 000 zł44 m² 7 186,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Umowa przedwstępna, rezerwacja Ustawne 2-pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy z 2005 roku, idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako mieszkanie dla singla czy pary: - powierzchnia 44,39 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

445 560 zł38 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

249 000 zł43 m² 5 777,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 42,9m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

282 900 zł27 m² 10 540,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca : Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

329 601 zł34 m² 9 553,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Szwederowo,Bydgoszcz

324 602 zł30 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W bydgoszczy! szwederowo! Zaczynamy budowę nowej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Orlej w centrum Bydgoszczy! 1,2 km od Starego Rynku! 41 funkcjonalnych mieszkań. 38 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

503 360 zł48 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okole,Bydgoszcz

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Bydgoszczy Przedstawiamy ofertę, która zadowoli osoby szukające równowagi między dostępem do miejskich atrakcji a możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam mieszkanie 37 m2 w kamienicy w centrum składające się z pokoju , kuchni łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

299 000 zł29 m² 10 410,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Bydgoszcz, osiedle Kapuściska! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

369 000 zł42 m² 8 789,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

379 000 zł48 m² 7 814,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości makler pragnie Państwu zaprezentować ciepłe, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze 10-piętrowego budynku zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Bydgoszcz

1 799 zł45 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie (45m2) w super lokalizacji. Idealne lokum na potrzeby studenta, pary bądź singla ceniącego sobie bliskość wszystkiego co najważniejsze oraz piękne otoczenie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

360 000 zł41 m² 8 827,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Babia Wieś,Bydgoszcz

358 000 zł40 m² 9 063,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie, które jest w trakcie remontu (planowane zakończenie koniec stycznia 2025). Załączone zdjęcia przedstawiają inne realizacje, mieszkanie zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

415 350 zł39 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

274 900 zł39 m² 7 048,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecamy M-3 do kapitalnego remontu mieszczące się na Osiedlu Leśnym, w całkowicie odrestaurowanym bloku z piękną klatką schodową. Parter, dwa pokoje, bez balkonu, ok.39 m2 NISKI CZYNSZ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

338 000 zł43 m² 7 860,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1985 roku na osiedlu Wyżyny B_4 w Bydgoszczy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

424 900 zł51 m² 8 331,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu stylowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,7 m 2 (pow. użytkowa 38,1m 2 ) z komórką lokatorską o powierzchni 1,57m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca: do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni 90 m , położone w urokliwej dzielnicy Sielanka w odnowionej willi. W skład lokalu wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

445 000 zł42 m² 10 495,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

420 000 zł56 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż - Wyżyny 2 piętro 56,4m2. 7446 za m2! Mieszkanie jest bardzo jasne, z możliwością przekształcenia na M-4 Biuro nieruchomości Makler prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

308 880 zł29 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

283 000 zł42 m² 6 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z lat 70, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

351 600 zł32 m² 11 021,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

509 000 zł32 m² 15 661,50 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko U nas! makler nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowy apartament w pełni umeblowany o powierzchni 32,23 m2 znajduje się w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

374 000 zł39 m² 9 540,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

465 000 zł39 m² 11 880,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Karpacka 39a Oferujemy mieszkanie dwupokojowe, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jackowskiego

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości przedstawia: 2-poziomowe mieszkanie w sercu Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Bydgoszczy przy ulicy Jackowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

599 000 zł39 m² 15 226,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

378 900 zł45 m² 8 401,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Biuro Makler poleca serdecznie! Jeśli marzysz o przytulnym mieszkaniu położonym na bezpiecznym osiedlu cieszącym się spokojna okolicą warto poznać tę ofertę. Nieruchomość jest usytuowana na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

357 700 zł32 m² 11 178,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

312 000 zł44 m² 7 172,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Szewederowo ,o powierzchni 43,4m2. Atuty nieruchomości: pokój 15,6m2, pokój 16,2 m2 kuchnia 5 m2 przedpokój z zabudową i szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

363 000 zł41 m² 8 886,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w bloku na Osiedlu Leśnym, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 40,85 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia oddzielna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

378 100 zł39 m² 9 797,88 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

265 000 zł31 m² 8 682,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,52 m2 w ścisłym centrum Bydgoszczy 7 minut od Starego Rynku, opery Novej. Nieruchomość mieści się na I piętrze w odnowionej Kamienicy,.