dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

368 000 zł49 m² 7 556,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon (osiedle Bajka). Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

533 200 zł60 m² 8 886,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Bielawy,Bydgoszcz

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy. Blisko przystanków autobusowych oraz tramwajowych umożliwiających sprawną komunikację z innymi częściami miasta. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 800 zł58 m² 7 151,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 26m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

389 000 zł54 m² 7 217,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie na Błoniu. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

427 300 zł46 m² 9 289,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

468 211 zł48 m² 9 754,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

729 000 zł70 m² 10 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Poszukują Państwo nowoczesnego, dużego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania wielu klientów, nie zwlekaj! Trzypokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

501 900 zł45 m² 11 153,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

587 800 zł65 m² 9 043,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galla Anonima

Fordon,Bydgoszcz

470 000 zł63 m² 7 496,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 62,7 m2, położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Duży narożny balkon o powierzchni 11,80 m2. Powierzchnia pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

308 000 zł48 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W ofercie naszego biura Nieprzechodnie, 3 - pokojowe mieszkanie w wieżowcu z balkonem. Do dyspozycji mieszkańców dwie windy. Lokal znajduje się na 8 piętrze 10 piętrowego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

599 000 zł87 m² 6 866,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Libera Nieruchomości prezentuje świetną ofertę sprzedaży stylowego i komfortowo urządzonego mieszkania w pięknej kamienicy. Mieszkanie zlokalizowane w Centrum Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Wyżyny,Bydgoszcz

335 900 zł53 m² 6 341,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

House Team Nieruchomości & Finanse poleca bardzo jasne i przestronne mieszkanie na bydgoskim osiedlu Wyżyny - jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych dzielnic Bydgoszczy. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

526 600 zł61 m² 8 635,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

485 199 zł56 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

463 400 zł52 m² 8 911,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

498 630 zł54 m² 9 182,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

523 200 zł55 m² 9 495,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

436 190 zł51 m² 8 501,07 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

678 000 zł88 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osowa Góra!na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

487 800 zł54 m² 9 033,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Modrakowej, wyżyny. Lokal znajduję się na 3 piętrze. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

3 800 zł59 m² 64,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie na Górzyskowie w kameralnym bloku trzypiętrowym z windą i garażem podziemnym. Mieszkanie posiada balkon i klimatyzację. Mieszkanie ma 59,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

677 400 zł74 m² 9 154,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysoka

Błonie,Bydgoszcz

3 200 zł53 m² 60,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Apartament z windą z 2018 roku położony na 2 piętrze w nowszym bloku w Bydgoszczy przy ulicy Wysokiej 1e. Lokal mieści się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

524 000 zł62 m² 8 516,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyżyny,Bydgoszcz

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

W ofercie naszego biura. Piękne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Wyżynach. Po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój z wyjściem na balkon ok. 15 m2 - Średni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

665 965 zł58 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

502 833 zł52 m² 9 608,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

623 808 zł58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

396 990 zł47 m² 8 375,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca bardzo atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż! Nieruchomość jest położona w zadbanym, czteropiętrowym, ocieplonym bloku na bydgoskich Wyżynach. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

359 000 zł52 m² 6 869,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 52,26 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

340 000 zł41 m² 8 212,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 41,40 m , usytuowane na 4. piętrze w wieżowcu przy ulicy Solskiego w Bydgoszczy. Idealne dla rodzin lub osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbary

Okole,Bydgoszcz

349 000 zł44 m² 7 903,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! okole, ul. Garbary Przestronne mieszkanie o powierzchni 44,12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe do zamieszkania, komfortowe mieszkanie, oferujące wygodę, nowoczesność i doskonałą lokalizację idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość miasta i natury. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

498 900 zł58 m² 8 591,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Osiedlu Leśnym. Nieruchomość o powierzchni 58m2 znajduje się na 3 piętrze trzypiętrowego w cichej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

312 000 zł44 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Hit cenowy! makler nieruchomości ma przyjemność przedstawić nieruchomość o pow. 44 m.kw położoną w Fordonie na osiedlu Nad Wisłą przy ul. Altanowej. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

465 000 zł59 m² 7 881,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Bielicka Prezentuję Państwu komfortowe M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Skrzetusko,Bydgoszcz

299 000 zł44 m² 6 873,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie Białej Posesji na sprzedaż mieszkanie przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 34 a - osiedle Skrzetusko / Bartodzieje. Mieszkanie w bloku z windą - 43,5 m2, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

453 299 zł51 m² 8 889,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij