dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

524 170 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kapuściska,Bydgoszcz

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane M-4 na Kapuściskach Mieszkanie 3-pokojowe z kuchnią i łazienką. Położone na drugim piętrze bloku. Cicha i spokojna lokalizacja. Mieszkanie wolne od zaraz. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

440 000 zł47 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowa cena!okazja! oferta na wyłączność! tylko U nas! W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47mkw usytuowane na parterze bloku na osiedlu Kapuściska przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

501 900 zł55 m² 9 125,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Bohaterów,Bydgoszcz

390 000 zł53 m² 7 362,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,97 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze, 4 piętrowego bloku przy ulicy Monte Cassino na os. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyżyny,Bydgoszcz

495 000 zł63 m² 7 892,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu 6 Planet w Bydgoszczy Biała Posesja Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska ul. Boh. Westerplatte. W skład mieszkania wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

565 106 zł66 m² 8 614,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

349 000 zł46 m² 7 585,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy w 4 piętrowym bloku z cegły wybudowanym w latach 50. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,pomorskie

429 000 zł81 m² 5 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż część domu w zabudowie bliźniaczej, na bydgoskim osiedlu Bartodzieje. Budynek wybudowany w latach powojennych, który w 1975 roku podzielono na 3 lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

438 990 zł55 m² 7 924,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą - Wzgórze Wolności Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na loggię od strony południowej 17 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

414 900 zł46 m² 9 019,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

669 000 zł81 m² 8 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler nieruchomości poleca serdecznie Mieszkanie 81 m2 z bez skosów (z skosami około 90 m2) z balkonem, wybudowane w 1997 roku. Mieszkanie na 3 piętrze (ostatnim). Osiedle Tatrzańskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

463 400 zł53 m² 8 799,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

340 000 zł58 m² 5 891,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Agencja Nieruchomości Prestige Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze, w bloku przy ul. Śniadeckich. Budynek z lat 60 - tych. Budownictwo, które warto docenić z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

558 300 zł65 m² 8 574,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

638 809 zł73 m² 8 774,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

349 000 zł57 m² 6 144,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z widokiem na balaton! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56,8 m2 położone w Bydgoszczy w bardzo poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

579 199 zł69 m² 8 418,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się na parterze w bloku z cegły na os. Bielawy - ul. Chodkiewicza 93. Jest to pełna własność z Księgą Wieczystą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

489 400 zł59 m² 8 294,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

625 000 zł63 m² 9 868,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego Apartamentu z oddzielną kuchnią, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon/osiedle Pod Skarpą. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

748 000 zł70 m² 10 631 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego trzypokojowego apartamentu w inwestycji iq City Park przy ul. Chodkiewicza na osiedlu Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

479 109 zł53 m² 9 039,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

521 761 zł59 m² 8 849,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

404 683 zł45 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obok już wybudowanych bloków powstają nowe, które tworzyć wspólnie mają "osiedle filmowe " Zrealizowane i oddane o użytkowania bloki to 1,3,5, 5a. W trakcie realizacji jest etap VI ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca na wynajem trzypokojowe mieszkanie na osiedlu W fordonie. Lokal mieści się na czwartym piętrze w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność! tylko U nas! W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47mkw usytuowane na parterze bloku na osiedlu Kapuściska przy ul. Wojska Polskiego 49 lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

423 373 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

463 400 zł52 m² 8 911,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

428 130 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

432 180 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko W naszym biurze, oferta na wyłączność! makler nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Wyżyny przy ulicy Modrakowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomosci Prestige : Mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny! Na sprzedaż: bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

438 000 zł49 m² 8 942,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

389 900 zł53 m² 7 384,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Wyżyny. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

468 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych mieszkań w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej nad Wisłą, w sąsiedztwie urokliwego bulwaru. Budynek składa się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

422 832 zł46 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

564 750 zł75 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

525 000 zł87 m² 6 055,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Makler nieruchomości poleca atrakcyjną ofertę na bielawach! Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na Bielawach o powierzchni 87m2 .Lokal mieszkalny mieści się w bloku czteropiętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

483 578 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024