dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

335 000 zł48 m² 6 951,65 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Bartodzieje. Budynek: nieruchomość mieści się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

462 891 zł56 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

349 000 zł47 m² 7 489,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Błonie Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

409 112 zł47 m² 8 663,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

466 277 zł55 m² 8 479,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

349 000 zł47 m² 7 489,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,60 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu błonie. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

394 914 zł48 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 900 zł47 m² 6 408,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i dwie piwnice. Budynek: nieruchomość mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł47 m² 8 509,28 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przepiękne wyremontowane trzypokojowe mieszkanie (47m2) na III piętrze w bloku z lat 70 na pograniczu wyżyn/kapuścisk ul. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

428 000 zł53 m² 8 045,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Makler poleca serdecznie! Mieszkanie w najbardziej korzystnej lokalizacji naszego miasta na Bartodziejach. Dzielnica ze względu na bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz szkoły, przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

840 000 zł78 m² 10 737,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży komfortowy, gotowy do wprowadzenia trzypokojowy apartament w w prestiżowej inwestycji Enklawa na Osiedlu Leśnym. Opis nieruchomości: apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 500 zł51 m² 6 875,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokal usytuowany jest na II piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Mazowieckiej 29. Powierzchnia użytkowa 50.83 m2, lokal po generalnym remoncie, częściowo umeblowany. W budynku zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

335 000 zł42 m² 7 938,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią (układ szczeciński), położonego w świetnie zagospodarowanym punkcie osiedla Wyżyny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł59 m² 7 050,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 26m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

446 420 zł49 m² 9 073,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

486 900 zł55 m² 8 835,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

662 211 zł67 m² 9 950,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

686 211 zł60 m² 11 415,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

422 911 zł48 m² 8 790,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

507 600 zł54 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

470 733 zł55 m² 8 507,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

575 988 zł69 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 1. piętrze budynku znajdującego się na nowo powstającym osiedlu Industria. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

381 322 zł42 m² 9 031,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

624 492 zł75 m² 8 357,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 74,70m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z garderobą i dwoma balkonami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

629 811 zł55 m² 11 428,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny B4,Bydgoszcz

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 53m2, w bloku na 4 piętrze. Składa się z : kuchni z jadalnią, 2 sypialnie, łazienka i osobne wc. Zalety tego mieszkania to: 1. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

418 912 zł48 m² 8 705,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

577 911 zł65 m² 8 875,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Bocianowo,Bydgoszcz

365 000 zł49 m² 7 459,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Najnowsza oferta naszego biura, dostępna wyłącznie w DM nieruchomości: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy, przy ulicy Hetmańskiej. Ta ciekawa nieruchomość posiada 49 m2 powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

2 200 zł49 m² 44,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane w centrum Bydgoszczy. Składa się z trzech sypialni, kuchni oraz łazienki z wc. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Babia Wieś,Bydgoszcz

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Na sprzedaż mieszkanie o metrażu 67 m2 usytuowane na 4 piętrze apartamentowca z windą Lokal 3-pokojowy zawiera: * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł42 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości polec na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu wyżyny W bydgoszczy. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

547 911 zł65 m² 8 415,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tatrzańskie,Bydgoszcz

460 000 zł63 m² 7 260,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na osiedlu Szybowników w Fordonie. Nieruchomość o powierzchni 63,36m2 znajduje się na parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

489 458 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

565 633 zł66 m² 8 527,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

470 314 zł49 m² 9 518,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Skrzetusko,Bydgoszcz

299 000 zł46 m² 6 557,02 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką z wc, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie miasta - Osiedla Skrzetusko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

529 300 zł60 m² 8 805,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

410 511 zł44 m² 9 306,53 zł/m²