dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

287 000 zł59 m² 4 889,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 55,40m2 i składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 000 zł91 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m2 zlokalizowane na jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Lokal mieści się na ostatniej kondygnacji w 4- piętrowej kamienicy wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości Poleca: mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, zlokalizowane na osiedlu Wyżyny. Usytuowane na I piętrze w bloku IV piętrowym. Powierzchnia 53 m2, pozwoliła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł61 m² 4 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.800 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie TRZECI/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

375 000 zł61 m² 6 142,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M -4 z dużą loggią usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku z lat 90-tych. Mieszkanie zajmuje powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

405 000 zł62 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 61,5 m , na I piętrze w bloku. Szwederowo W skład mieszkania wchodzi: - duży salon - 2 pokoje - Kuchnia - Łazienka - Toaleta - Przedpokój duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

610 000 zł62 m² 9 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż 3 pokojowy apartament z dużą garderobą i słonecznym taras em w nowo wybudowanym bloku ( 2020r. ) znajdujące się na osiedlu Glinki. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł61 m² 4 818,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

335 000 zł56 m² 5 975,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 3 pietrze w 4-pietrowym bloku z cegły na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 56,06m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł59 m² 5 076,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

380 000 zł69 m² 5 514,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży przestronne, wysokie, doskonale nasłonecznione mieszkanie o pow. 68m zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Bydgoszczy- na Okolu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł59 m² 5 085,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 000 zł102 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Makler poleca Przestronne, klimatyczne mieszkanie na 2 piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy w prestiżowym miejscu Bydgoszczy, w sercu śródmieścia tuż obok urokliwego parku ze słynną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł61 m² 4 815,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł58 m² 5 111,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 780,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

359 000 zł49 m² 7 296,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż M-4 o powierzchni 49 m2, lokal mieści się na 10 piętrze. Mieszkanie przeszło generalny remont , całkowicie wymienione zostały instalacje elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł54 m² 4 906,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena od 4.700 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł58 m² 4 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości Poleca: mieszkanie zlokalizowane Na Bydgoskich Wyżynach na VI piętrze. Powierzchnia 53 m2, pozwoliła wyodrębnić: - pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł59 m² 5 085,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 zł52 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53m w odrestaurowanej kamienicy, która mieści się w ścisłym centrum Bydgoszczy-na Starym Rynku. Pomimo lokalizacji, która tętni życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł58 m² 4 737,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

440 800 zł52 m² 8 476,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

458 000 zł66 m² 6 992,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest pięknie wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Fordonie na spokojnym osiedlu. Budynek z lat 90-tych świeżo po ociepleniu w świetnym stanie. Blok czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

364 900 zł50 m² 7 371,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest bardzo ustawne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w ciszej i spokojnej okolicy na Bartodziejach. Nieruchomość mieści się na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

372 000 zł54 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Położone jest w cichej spokojnej okolicy na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 590 zł100 m² 25,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 101m2 położone na drugim piętrze w nowoczesnym budynku w dzielnicy Górzyskowo. Istnieje możliwość całkowitego wyposażenia mieszkania lub jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł61 m² 4 851,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł54 m² 4 902,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł58 m² 4 793,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł61 m² 4 832,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.8000 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. 1 oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł61 m² 4 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

363 000 zł67 m² 5 417,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Makler przedstawia mieszkanie w Fordonie o powierzchni 67m2. Nieruchomość składa się : - duży ustawny salon (20,4 m2), z wyjściem na balkon ( 10 m2) z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł58 m² 4 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

340 500 zł70 m² 4 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Makler nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowe, przestrzenne i bardzo przytulne mieszkanko usytuowane na III piętrze przepięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł61 m² 4 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 400 zł58 m² 24,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na wynajem. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku na Szwederowie. Całkowity metraż to 57 mkw. W sklad tej powierzchni wchodzą: - salon.