dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

499 712 zł61 m² 8 213,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w bloku położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Bartodzieje. Mieszkanie dostępne od zaraz! budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

379 000 zł61 m² 6 213,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie kapitalnym ,które było remontowane pod potrzeby własne właścicieli,gotowe do wprowadzenia bardzo ładne mieszkanie Spółdzielcze o pow.61m2 położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Wyżyny,Bydgoszcz

389 000 zł53 m² 7 343,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

House Team Nieruchomości & Finanse poleca funkcjonalne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe na bydgoskich Wyżynach. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze. Mieszkanie na osiedlu Kapuściska, 47 mkw., II piętro, do własnej aranżacji. Blok z cegły z lat 60-tych położony w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

542 000 zł81 m² 6 658,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Makler Nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze na Osowej Górze! Budynek 3 piętrowy, tylko 12 mieszkań, po 4 na każdym. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

529 000 zł79 m² 6 696,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun nieruchomości: koseda - Mogiłka tel. Nieruchomości Prestige Zapraszam Państwa do zakupu przestronnego, trzypokojowego, mieszkania w świetnej lokalizacji na bydgoskich Kapuściskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

379 000 zł47 m² 8 096,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz mieszkania z dostępem do bezpłatnego parkingu ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

595 238 zł69 m² 8 571,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Łuczniczka,Bydgoszcz

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem M-4 w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 16 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul. Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

306 000 zł53 m² 5 768,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie w lubianym i poszukiwanym układzie szczecińskim. Składa się z: - trzech pokoi (16, 11 oraz 9 m2) - przedpokoju, kuchni (8 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

397 610 zł48 m² 8 283,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania sie Z naszą ofertą M4 na Bartodziejach - pokoje nieprzechodnie Mamy przyjemność przedstawić Państwu tą wyjątkową ofertę mieszkanie typu M4 na malowniczych Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

379 000 zł55 m² 6 841,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Bartodziejach o powierzchni 55,40m składa się z salonu, dwóch sypialni,łazienki,wc i przedpokoju.Do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Bartodzieje,Bydgoszcz

375 000 zł55 m² 6 768,95 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie na os. Bartodzieje. Nieruchomość w układzie szczecińskim o powierzchni 55,4 m2 znajduje się na 7 piętrze 11 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

423 000 zł53 m² 7 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - dzielnicy Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

470 000 zł59 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! Została podpisana umowa przedwstępna! Na sprzedaż oferujemy przytulne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na na drugim piętrze w bloku z 2007 roku na pograniczu bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł44 m² 8 697,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Doskonała Inwestycja! Dwu-Pak na Sprzedaż z Wysokim Zwrotem Z przyjemnością prezentujemy unikalną okazję inwestycyjną dla wszystkich poszukujących rentownej nieruchomości. Ten pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

345 000 zł47 m² 7 309,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku i jest gotowe do własnej aranżacji.Na mieszkanie składa się przedpokój, kuchnia, łazienka z wc, 2 sypialnie oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

506 955 zł56 m² 9 015,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

487 210 zł56 m² 8 684,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

486 810 zł56 m² 8 677,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

643 000 zł55 m² 11 690,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament na osiedlu Panorama Wiślana , w nowo wybudowanym bloku, o powierzchni ok 55 m2, z garderobą, klimatyzacją oraz 10-metrowym tarasem na V - ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na osiedlu Górzyskowo! Mieszkanie składa się z 3 pokoi. * powierzchnia 64,5m2 : salon ~23m2, sypialnia ~11m2, pokój dziecięcy ~11m2, kuchnia ~10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, położone na wyżynach(glinki) Mieszkanie o powierzchni niespełna 60m2 położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wyżyny,Bydgoszcz

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia mieszkanie na bydgoskich Wyżynach B3 w bloku o pow. użytkowej 51,3 m2. Nieruchomość mieści się na II piętrze , to popularny tzw. układ szczeciński:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

379 000 zł60 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M-4 o powierzchni 60 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 21m2, -pokój 12m2, -pokój 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

318 000 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wymarzonego mieszkania do własnej aranżacji ? Nie płać za wystrój, który nawet nie jest w Twoim guście! Sam zadecyduj jak ma wyglądać Twoje lokum. Do generalnego remontu przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

699 419 zł60 m² 11 696 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni około 64 m2, znajdującego się na osiedlu Okole, przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

539 300 zł66 m² 8 204,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

614 010 zł55 m² 11 073,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

538 400 zł79 m² 6 806,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

429 900 zł62 m² 6 933,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler Nieruchomości serdecznie poleca zadbane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 na pograniczu osiedla kapuściska/wyżyny. Mieszkanie w lubianym układzie "szczecińskim" położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

385 500 zł57 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler nieruchomości poleca mieszkanie trzypokojowe W poszukiwanej lokalizacji na szwederowie. Lokal mieści się na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

594 820 zł55 m² 10 733 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,54m2, na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

445 900 zł63 m² 7 071,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- agencja Nieruchomości Prestige Polecam Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze o pow. 47 m2. Budynek 4 piętrowy zlokalizowany na osiedlu Kapuściska wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzińskiego

Górzyskowo,Bydgoszcz

299 900 zł43 m² 6 974,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego mieszkanie W trakcie remontu Zdjęcia przedstawiają realizację innego mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

375 000 zł55 m² 6 768,95 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 7. piętrze wieżowca znajdującego się w świetnej lokalizacji jaką są Bartodzieje. Winda z poziomu 0 , więc nie trzeba pokonywać żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

583 922 zł70 m² 8 328,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij