dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z miejscem w hali garażowej, znajdujące się w nowym bloku na osiedlu Filmowym. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

289 000 zł70 m² 4 104,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Makler nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowe, przestrzenne i bardzo przytulne mieszkanko usytuowane na III piętrze przepięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

255 000 zł43 m² 5 908,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Bielawach o powierzchni 43m składające się z salonu , dwóch małych sypialni, przedpokoju i łazienki z wc.Mieszkanie idealne pod inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

460 000 zł60 m² 7 669,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką z wc oraz przedpokojem, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Na sprzedaż mieszkanie w sercu bydgoszczy w idealnej lokalizacji. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68m2 , usytuowane na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż , trzypokojowe mieszkanie na Kapuściska Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49m2 w bloku na 1 piętrze na Kapuściskach. Lokal jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

512 000 zł104 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Makler poleca Mieszkanie do sprzedania centrum Bydgoszczy bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 104 m składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Czyżkówko,Bydgoszcz

465 000 zł70 m² 6 664,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! czyżkówko Świetna Oferta!. Idealna funkcjonalność pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł75 m² 5 588,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 3 pokojowe mieszkanie 75,15 m2 położone na 4 piętrze, czteropiętrowego bloku Fordon Mieszkanie idealne dla dużej rodziny. Do odświeżenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z 2 balkonami, znajdujące się w bloku z 2013 r. na osiedlu Terenów Nadwiślańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 60 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

500 000 zł67 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem oferty jest nieruchomość usytuowana w niskim i zadbanym bloku z roku 1998. Teren zamknięty pośród zabudowy niskich budynków i domów jednorodzinnych. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

339 900 zł47 m² 7 231,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie M4/47m2 usytuowane na III piętrze w bloku na osiedlu Błonie. Mieszkanie bardzo zadbane. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

699 000 zł66 m² 10 511,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Makler nieruchomości poleca; apartament o powierzchni 66,5m składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, korytarza, łazienki i garderoby. Mieszkanie pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Leśne,Bydgoszcz

434 000 zł62 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości poleca Państwu bardzo przestrzenny apartament usytuowany na parterze nowego bloku na osiedlu zielony las przy ul. Zaświat, który znajduje się z dala od miejskiego zgiełku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: piękne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - osiedle Wyżyny. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie instalacje. Materiały wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

299 999 zł47 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc, położonego w świetnej lokalizacji - Błonie. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 - pokojowe znajdujące się na parterze. Lokal zawiera: * 3 pokoje - 20 m2, 12,2 m2, 9 m2 * kuchnie * łazienkę *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

425 000 zł72 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Mieszkanie na Osiedlu Glinki w zacisznej okolicy, gotowe do zamieszkania od razu. Składa się z salonu, 2 sypialni, kuchnio- jadalni i dużej piwnicy o powierzchni 6 m2. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł75 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie 75m2, za jedyne 5600/m2! Mieszkanie składa się z trzech pokoi, usytuowane jest na IV piętrze w bloku w pięknej części Fordonu! Mieszkanie bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

293 000 zł42 m² 6 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w wieżowcu, na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 42 m 2 - salon 16 m 2 , - sypialnia 10 m 2 , - kuchnia 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

468 000 zł60 m² 7 852,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Makler nieruchomości poleca mieszkanie W bydgoszczy na osiedlu eskulap. Tylko z Makler Nieruchomości maja Państwo możliwość zakupu mieszkania 59.5m2 na parterze , w skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

367 450 zł52 m² 7 053 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wielka wyprzedaż mieszkań nie przegap! oferta obowiązuje jedynie W listopadzie! Bez prowizji i bez podatku pcc W ofercie posiadam mieszkanie 3-pokojowe, słoneczne, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

383 885 zł52 m² 7 368 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wielka wyprzedaż mieszkań nie przegap! oferta obowiązuje jedynie W listopadzie! W tej ofercie: miejsce postojowe naziemne gratis! Bez prowizji i bez podatku pcc W ofercie posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

439 000 zł56 m² 7 837,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro Makler poleca: piękne mieszkanie z ogrodem zimowym i dużym tarasem! Mieszkanie urządzone nowocześnie. Oryginalna zabudowa tarasu. Mieszkanie ciepłe zimą, a latem nie nagrzewa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 000 zł57 m² 5 671,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze. II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2023r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

269 999 zł61 m² 4 426,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Makler poleca: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok 61m2 Fordon, osiedle Bajka. Niepowtarzalna okazja 4400zł za m2! W skład mieszkania wchodzą: - pokój 20m2 - pokój 12m2 - pokój 9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

545 000 zł72 m² 7 569,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży apartament w wysokim standardzie do zamieszkania od zaraz, w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy glinki/kapuściska, zapewniającej bliskość infrastruktury miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł52 m² 5 568,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego, położonego na drugim piętrze bloku wybudowanego w 1975 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny oraz piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Bydgoszcz

699 000 zł112 m² 6 241,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu bardzo ładne mieszkanie, przestronne 112m2, czyste suche, ciepłe. 3 pokoje oraz kuchnia ze spiżarką lub garderobą. Wysokość pomieszczeń 3m -3 pokoje:28m2 ( + wykusz 0,8x0,5m); 27,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

304 900 zł48 m² 6 345,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedazy mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w czteropietrowym bloku na bydgoskim Błoniu. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 48 m2 i składa sie z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 400 zł102 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości poleca przestronne, trzypokojowe mieszkanie (101 m 2 ) położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym Centrum Bydgoszczy, ulica Poznańska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twardzickiego

Fordon,Bydgoszcz

499 000 zł66 m² 7 581,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie (2008r.), położonego w Nowym Fordonie przy ulicy Twardzickiego. Niniejsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 950 zł64 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy Szpitalu Wojskowym i bliskości Myślęcinka. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

365 000 zł61 m² 6 004,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania z garażem blaszanym w cenie, położonego w świetnie skomunikowanej części dzielnicy Fordon - Osiedle Bajka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Kapuściska,Bydgoszcz

299 900 zł57 m² 5 263,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania mieszczącego się na bydgoskich Bartodziejach Małych/ os. Kapuściska! Lokal mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

314 000 zł45 m² 6 946,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie zlokalizowane w bloku na bydgoskim Błoniu. Budynek po termoizolacji z windami. Teren dookoła zadbany pośród innej zabudowy i terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

367 141 zł52 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Symbol: m94_f Opis mieszkania: 3 pokojowe mieszkanie na 7 piętrze 7 piętrowego bloku Kuchnia w formie aneksu Powierzchnia 51,71 m2 Dodatkowe atuty: - - cicha okolica - tereny zielone - plac zabaw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szelburg-Zarembiny

Bajka,Bydgoszcz

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (61 m2) położoną w świetnie skomunikowanej części Fordonu. Klucze W biurze! Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

379 000 zł53 m² 7 154,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego słonecznego mieszkania z większościowym pakietem wyposażenia znajdującego się w dzielnicy Wyżyny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galla Anonima

Fordon,Bydgoszcz

376 000 zł66 m² 5 696,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie - gotowe do wprowadzenia. Uwaga - bez prowizji od kupującego. Tylko W naszym biurze nieruchomości Pierwsze piętro. Mieszkanie to 66 m2 na pierwszym piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

435 100 zł51 m² 8 518,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

!Nowa lepsza cena! Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75 m2, użytkowej 51 m2. Blok wybudowany w 2004 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze.