dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzyska

Czyżkówko,Bydgoszcz

529 000 zł67 m² 7 917,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia Państwu bardzo przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na Wyżynach! Mieszkanie składa się z: - salon z wyjściem na balkon, - sypialnia, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży przytulne mieszkanie w wieżowcu z lat 80 znajdujące się na parterze, całościowo umeblowane 3 pokojowe o powierzchni 56m , parter z duża loggia plus mała piwnica, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

379 900 zł49 m² 7 753,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zakupu pięknego i nowocześnie zaaranżowanego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 49m2 Lokal mieści się na drugim piętrze niskiego bloku, posiada balkon i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na osiedlu leśnym? Cenisz świetna lokalizację i zależy ci na funkcjonalnym układzie pokoi? To koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Bezpieczna okolica, spokój i cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M4/47m2, usytuowane na III piętrze w bloku na osiedlu Błonie. Na sprzedaż mieszkanie na powierzchnię którego składają się: -trzy pokoje 6,5 m2 ; 12m2; 16m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

317 900 zł53 m² 5 998,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położnego w jednym z najlepiej ulokowanych punktów Bydgoskich Wyżyn. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne przestronne M-4 na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 55 m2, usytuowane na 10 piętrze w wieżowcu, składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Błoniu o powierzchni 35m2. Lokalizacja - Osiedle Błonie powstawało jako jedno z pierwszych osiedli w mieście i mimo upływu czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży piekne dwupoziomowe bezczynszowe M4 na osiedlu Leśnym. Wyposażenie ( widoczne na zdjęciach: kuchnia w zabudowie z drewnianym blatem kuchennym, sofa skórzana rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

440 000 zł81 m² 5 404,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w odnowionej i ocieplonej kamienicy w centrum miasta. Pomieszczenia: 81,42 m 2 - salon 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Terenów Nadwiślańskich

Terenów Nadwiślańskich,Bydgoszcz

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Fordonie na oś. Terenów Nadwiślańskich Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią o powierzchni 26,2 m2, 2 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pestalozziego

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, 3- pokojowy apartament oddany do użytku w 2019 roku przy ulicy Pestalozziego na Osiedlu Paryskim. Apartamentowiec został wykończony materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe w Fordonie! Nieruchomość o powierzchni 64m2. Mieszkanie składa się : -osobnej kuchni w pełnej zabudowie -salon -pokój -pokój -łazienka -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

408 975 zł52 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujesz mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! Zarezerwuj wybrany lokal deweloperski przez nasze Biuro i otrzymaj darmową pomoc na każdym etapie zakupu! Mieszkania w bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

682 080 zł78 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz bez prowizji i podatku pcc! Wyjątkowa oferta - mieszkania w apartamentowcu położonym w ścisłym centrum Bydgoszczy, w lokalizacji wręcz idealnej pod wynajem! Zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

402 834 zł58 m² 6 990,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! Zarezerwuj wybrany lokal przez nasze Biuro i otrzymaj darmową pomoc na każdym etapie zakupu! Mieszkania deweloperskie w nowym bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

610 679 zł75 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujesz mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! Zarezerwuj wybrany lokal deweloperski przez nasze Biuro i otrzymaj darmową pomoc na każdym etapie zakupu! Mieszkania w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

422 576 zł55 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

349 443 zł42 m² 8 389,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! Zarezerwuj wybrany lokal deweloperski przez nasze Biuro i otrzymaj darmową pomoc na każdym etapie zakupu! Mieszkania w nowym bloku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

451 065 zł65 m² 6 990 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

319 000 zł66 m² 4 822,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny M-4 w Bydgoszczy, w dzielnicy Fordon - Bajka, przy ulicy Rodzinnej. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

513 678 zł78 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

827 065 zł71 m² 11 624,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bez prowizji i podatku pcc! Mamy do zaproponowania przestronny Apartament z limitowanej oferty nieruchomości o wyjątkowo wysokim standardzie na Bartodziejach. Idealny dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

80 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! Zarezerwuj wybrany lokal przez nasze Biuro i otrzymaj darmową pomoc na każdym etapie zakupu! Mieszkania w Centrum miasta Bydgoszczy położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

452 053 zł58 m² 7 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

362 500 zł53 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w układzie szczecińskim o powierzchni 53m2 zlokalizowane na osiedlu Wyżyny biv. 3. piętro niskiego bloku, balkon. Salon 16m 2 , sypialnie: 11m 2 i 9 m2, odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł50 m² 6 820,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzy pokojowego mieszkania na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze niskiego bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

454 000 zł51 m² 8 901,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w bydgoskim Fordonie opis nieruchomości: nieruchomość 51m2 położona jest na pierwszym piętrze w bloku z 2022r, z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bielawy,Bydgoszcz

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, dwóch przedpokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

475 000 zł61 m² 7 748,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Proponujemy Państwu świetne mieszkanie w 4 piętrowym bloku zlokalizowane na 2 piętrze budynku wybudowanego w 1994 roku z cegły. Mieszkanie zadbane i wykończone bardzo starannie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 677 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r mieszkanie w budynku nr 7a 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z windą na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: salon 3,30x4,65 Pokój 3.78x4.65 Pokój:5,00x1,39 kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w Centrum Bydgoszczy w pięknie odrestaurowanej secesyjnej kamienicy Szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-4 na piątym piętrze wieżowca na Wzgórzu Wolności. Lokal o powierzchni 48 m2 i składa się z: - pokoju dziennego o pow. 14 m2, - sypialni o pow. 11,5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezewracja do piątku 23.09 MAKLER NIERUCHOMOŚCI poleca Państwu bardzo ustawne mieszkanie usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie w tzw. układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

325 000 zł48 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Makler poleca do sprzedaży mieszkanie usytuowana na 10 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 48,41m i składa składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe na II piętrze o powierzchni 57m2, na Bartodziejach! Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

346 000 zł56 m² 6 189,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro Makler Poleca! Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu nowoczesnych bloków w Fordonie przy Politechnice. Teren zamknięty z bezpośrednim sąsiedztwem lasu. Nowe budownictwo oraz usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

310 000 zł47 m² 6 650,93 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M4/47m2, usytuowane na IV piętrze w bloku na osiedlu Błonie. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 46,61 m2 na 4 piętrze w bloku na Błoniu na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł53 m² 5 452,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Wyżynach. Do własnej aranżacji. Składające się z 3 niezależnych pokoi (16,11,9m2) oraz osobnej kuchni 11m2. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu:.