dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą - Osiedle Filmowe - Wyżyny lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Fordon,Bydgoszcz

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Fordonie! Łącznie ok. 100 m przestrzeni do dyspozycji (70 m mieszkania + ok. 30 m tarasu) to element, który realnie wyróżnia tę ofertę na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

842 160 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

848 610 zł81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Błonie,Bydgoszcz

450 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | 48 m | 3 piętro | po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Osiedle Błonie | Bydgoszcz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na pograniczu Szwederowa, a Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie umeblowane. Trzy odrębne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

589 000 zł48 m² 12 379,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,58 m , położone na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Filmowym - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

772 700 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

593 604 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 600 000 zł74 m² 21 645 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe wnętrze premium | Zabudowa na wymiar | Gotowe do wprowadzenia - zamieszkaj od zaraz! Wyjątkowy, elegancki apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

669 000 zł53 m² 12 718,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

681 408 zł58 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżkówko,Bydgoszcz

492 340 zł48 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko | 0% prowizji Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filmowa

Kapuściska,Bydgoszcz

519 000 zł47 m² 11 101,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,75 m , położone na Osiedlu Filmowym w budynku z 2017 roku, na ogrodzonym terenie. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Czyżkówko,Bydgoszcz

601 762 zł57 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

929 000 zł60 m² 15 437 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie trzypokojowe (60,18m2) na drugim piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filmowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

534 336 zł56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle nowoczesne mieszkania w Bydgoszczy- osiedle Bartodzieje Małe. Kupując z nami nie ponosisz dodatkowych kosztów nasze biuro nie pobiera prowizji od kupujących. Osiedle Filmowe to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Szwederowo,Bydgoszcz

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie (65m2) na czwartym piętrze w bloku na bydgoskim Szwederowie (spotkania w celu obejrzenia nieruchomości umawiamy w dogodnych dla stron terminach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

524 000 zł64 m² 8 186,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

355 000 zł42 m² 8 554,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w klimatycznym, secesyjnym domu po remoncie. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie z wydzielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

550 000 zł52 m² 10 516,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler poleca wyjątkowo atrakcyjną ofertę nowoczesnego mieszkania , do którego możesz wprowadzić się bez dodatkowych nakładów finansowych na remonty. Nowe budownictwo, teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

543 685 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

669 528 zł66 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

682 552 zł66 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Błonie,Bydgoszcz

395 000 zł49 m² 8 004,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż oferujemy zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,31 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku na spokojnym osiedlu Błonie przy ul. K.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bardzo zadbanej kamienicy (zarówno z zewnątrz, jak i w środku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

620 060 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

800 000 zł79 m² 10 103,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 79,18 m , położony na parterze nowoczesnego budynku z 2010 roku przy na cenionym bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

749 000 zł63 m² 11 907,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - 3 pokoje | 62,91 m | Platanowy Park | balkon | winda | komórka | Osiedle Leśne Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 62,91 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

647 850 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

585 000 zł56 m² 10 427,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane mieszkanie na w ścisłym centrum Bydgoszczy. Budynek z windą, świetnie zlokalizowany, w cichym i spokojnym miejscu. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta w naszym biurze - do wynajęcia luksusowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w nowym bloku na bydgoskich Kapuściskach. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

660 000 zł67 m² 9 793,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji i sąsiedztwie lasu, w dzielnicy Osowa Góra. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

475 000 zł48 m² 9 978,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane na osiedlu Błonie przy w Bydgoszczy. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

552 463 zł60 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 47 m2 położone na osiedlu Bartodzieje na szóstym piętrze w wieżowcu przy ul. Żmudzkiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powierzchniach 22m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z lat 70. Budynek bez windy, zadbany, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję świeżo wyremontowane, pachnące nowością mieszkanie o powierzchni 54 m , które wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciach - wykończone ze starannością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Seminaryjna

Wilczak,Bydgoszcz

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Seminaryjnej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

450 708 zł49 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.