dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bocianowo,Bydgoszcz

340 000 zł69 m² 4 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą klimatycznego, trzypokojowego mieszkanie w odnowionej i zadbanej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Siernieczek

Siernieczek,Bydgoszcz

255 000 zł66 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klucze W biurze! Bardzo zadbane i czyste mieszkanie umiejscowione w kamienicy na I piętrze. Powierzchnia 66 m2, pozwoliła wyodrębnić: - kuchnię z jadalnią - salon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

450 000 zł64 m² 7 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem i piwnicą, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

362 250 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, o pow. 51,75 m2 z balkonem 0% prowizji 0% podatku pcc Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest bardzo ustawne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w ciszej i spokojnej okolicy na Bartodziejach. Nieruchomość mieści się na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz spokojnej przystani dla całej rodziny? Dlaczego jest to oferta skierowana właśnie do Ciebie? Biała Posesja z przyjemnością prezentuje przestronne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania na Szwederowie. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią ok 50 m2 ,dwie sypialnie o powierzchni 17 m2 i 12m2 , łazienka około 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

339 000 zł47 m² 7 197,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie osiedla Bartodzieje. Budynek: nieruchomość mieści się na dziesiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 z balkonem na Kapuściskach. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane na parterze bloku, składa się z salonu, 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

617 700 zł87 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości Makler prezentuje klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Okolu! Zrewitalizowana kamienica z początku XX wieku roku poddana termomodernizacji w roku 2016 (docieplenie, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

410 000 zł70 m² 5 854,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie trzypokojowe (70m2) na drugim piętrze w bloku z cegły na bydgoskim Górzyskowie. W skład tego bardzo funkcjonalnego mieszkania wchodzi: salon (30 m2) z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossaka

Górzyskowo,Bydgoszcz

405 000 zł70 m² 5 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładne mieszkanie na 3 piętrze, osiedle Górzyskowo M-4 z garażem przy ul. Kossaka Mieszkanie w doskonałej lokalizacji z niezależną kuchnią - rozkładowe i dwustronne. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

215 000 zł32 m² 6 646,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie na poddaszu 33m2 na bydgoskim Śródmieściu. Klimatyczna nieruchomość o powierzchni 33 m2. Powierzchnia po podłodze wynosi 40 m2. Mieszkanie zostało zaadoptowane z poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł58 m² 4 909,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.900ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

2 000 zł89 m² 22,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie trzy-pokojowe (89 m2) na parterze odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie nie wymagające większych nakładów finansowych. Funkcjonalny rozkład oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

497 500 zł83 m² 5 993,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Poszukujesz przestrzennego mieszkania "z duszą"? Biała Posesja Nieruchomości poleca wyjątkowe M4 przy ul. Żmudzkiej. Na powierzchnię 83 m2 składają się: - przestronny i słoneczny salon (20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką oraz wc położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Fordon Salon z oknami skierowanymi na stronę południową, balkon typu loggia z widokiem na duży plac zabaw otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe (48m2) na szóstym piętrze w wieżowcu w Centrum Bydgoszczy. W skład tego bardzo funkcjonalnego mieszkania wchodzi: salon (ok.16 m2) z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł61 m² 4 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.8000 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. 1 oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

326 000 zł56 m² 5 821,43 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2, zlokalizowane na osiedlu Wzgórze Wolności. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

329 000 zł47 m² 6 940,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe (47,4m2) na pierwszym piętrze na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. W przedpokoju pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości Poleca: mieszkania zlokalizowane na Bydgoskim Fordonie, na I piętrze w II piętrowym, kameralnym bloku. Powierzchnia 64 m2, pozwoliła wyodrębnić: - pokój dzienny: 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

339 000 zł47 m² 7 197,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomość poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Bartodzieje Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - pokoju - garderoby - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł63 m² 5 830,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Fordonu. Niniejsza oferta obejmuje nieruchomość lokalową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

423 000 zł49 m² 8 632,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe - Osiedle Leśne. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Wskład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - duża sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47 m2 na parterze bloku zlokalizowanego na Osiedlu Błonie Mieszkanie świetnie zlokalizowane, tylko kilka kroków dzieli nas od komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja! Została podpisana umowa przedwstępna! Świeżo wyremontowane, pachnące nowością 3 pokoje z oddzielną kuchnią na parterze, w niskim bloku położonym na osiedlu Wyżyny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł59 m² 5 085,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

320 000 zł62 m² 5 152,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy - Śródmieście Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 68m2. Lokalizacja - Osiedle Nad Wisłą to cicha i spokojna okolica położona blisko terenów nadwiślańskich. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

440 000 zł72 m² 6 077,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie trzy pokojowe (72m2) na drugim piętrze u zbiegu osiedla Wilczak, okole i Śródmieście. Przestronne i bardzo ciche mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł66 m² 7 196,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 66m2 znajdującego się w odnowionej, wolnostojącej kamienicy. Budynek : Nieruchomość jest otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł101 m² 4 940,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Makler poleca Przestronne, klimatyczne mieszkanie na 2 piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy w prestiżowym miejscu Bydgoszczy, w sercu śródmieścia tuż obok urokliwego parku ze słynną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Makler nieruchomości poleca Państwu nietuzinkowe, przestrzenne i bardzo przytulne mieszkanko usytuowane na III piętrze przepięknej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy na bydgoskim Okolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Wykończone i wyposażone mieszkanie trzy-pokojowe (57m2) w nowym bloku mieszkalnym (2016 r.) na bydgoskim Skrzetusku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

464 000 zł76 m² 6 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m2 w kamienicy. Lokal znajduję się w prestiżowej lokalizacji na Bielawach. Piękna i wyremontowana kamienica, stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

333 000 zł53 m² 6 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow.53m2 w bloku na drugim piętrze w bloku z loggią w Fordonie. Mieszkanie dwustronne, jasne i ciepłe. Salon z oknami skierowanymi na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

328 000 zł47 m² 6 986,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - 2 sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

359 965 zł54 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Trzypokojowe deweloperskie mieszkanie, na drugim piętrze nowoczesnego bloku w Bydgoskim Fordonie. Powierzchnia mieszkania: 54,13m2 Mieszkanie składa się z trzech pokoi (2sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

369 000 zł64 m² 5 765,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie trzy pokojowe (64m 2 ) na drugim piętrze z dużą loggią w bloku mieszkalnym na bydgoskim Wzgórzu Wolności Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Klucze w mojej.