dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piętro domu wolnostojącego- 3 pokoje- piękna aranżacja doskonała lokalizacja - os. Kapuściska- cicha I spokojna okolica Mieszkanie obejmuje obszerny 40m2 pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

308 677 zł67 m² 4 589,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań" zlokalizowanej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

314 782 zł66 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

350 000 zł75 m² 4 664,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie W kameralnym apartamentowcu na miedzyniu Atrakcyjne nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na parterze kameralnego budynku w świetnej lokalizacji na bydgoskim Miedzyniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

261 492 zł62 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkania W centrum nad brdą Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej w centrum miasta w pięciopiętrowym trzyklatkowym budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

184 000 zł64 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Fordonie na os. Przylesie. Pow. mieszkania wynosi 64 m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje o pow. 10 m2/ 11 m2/ 22 m2, kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 148 zł62 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

279 252 zł59 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

310 982 zł65 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne duże mieszkanie po niedawnym kapitalnym remoncie,mieszkanie nowocześnie zaaranżowane w pokojach na podłodze panele,na ścianach gładzie w dwóch pokojach szafy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugory

Szwederowo,Bydgoszcz

215 000 zł60 m² 3 580,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł95 m² 9,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Goraco polecamy do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie M-4, położone na 1 piętrze w odnowionej kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Bardzo dobra lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

320 007 zł67 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, przestronne mieszkanie w okolicy wyższej szkoły gospodarki. Salon z aneksem o pow. ok. 35m2, dwie niezależne sypialnie. Łazienka z kabiną w gustownych kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł80 m² 20,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta mieszkania na wynajem przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie bardzo przestronne rozkładowe , słoneczne Z pięknym widokiem na brdę. Bardzo dużym atutem tego mieszkania jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu nowocześnie I ciekawie zaaranżowane, 3 pokojowe mieszkanie na górzyskowie-umeblowane I wyposażone-1400zł+330zł+prąd Do dyspozycji najemcy komfortowe mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

350 000 zł77 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko z nami kupisz mieszkanie na sprzedaż! Duże przestronne mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż na Osowej Górze. Mieszkanie typu M-4 trzypokojowe. Wolne od zaraz z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

298 395 zł63 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

298 395 zł63 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

231 720 zł58 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Fordon mieszkanie 3-pokojowe stan deweloperski rynek pierwotny budynek Z windą teren ogrodozny 4000 zł/m2 Mieszkanie w stanie deweloperskim na czwartym piętrze w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

266 899 zł62 m² 4 308,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

281 532 zł59 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

290 647 zł68 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gotowe nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań" zlokalizowanej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! mieszkanie bezczynszowe! Polecam trzypokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 w ocieplonej i odnowionej kamienicy. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

1 600 zł56 m² 28,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia luksusowe, 3 pokojowe mieszkanie W aprtamentowcu-calkowicie umeblowane I wyposażone Do dyspozycji najemcy duży pokój z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie. Salon umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

175 000 zł56 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 7 piętrze w wieżowcu w otoczeniu zieleni.Blisko przedszkole,szkoła,basen,przychodnia,punkty usługowo-handlowe,tereny spacerowe,plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

196 000 zł56 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu.Doskonała lokalizacja,kulturalne sąsiedztwo.Mieszkanie zadbane,słoneczne do wprowadzenia.Pokoje 16 m,11 m,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

253 603 zł55 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śnieżna

Fordon,Bydgoszcz

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na ul.śNIEŻNEJ O POW. 63 M2, czwarte piętro. Trzy pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Duży balkon wyłożony kaflami. Mieszkanie po remoncie wymaga ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 764 zł52 m² 4 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

203 000 zł64 m² 3 182,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Fordon, os. Bohaterów Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze we wieżowcu o pow. 63,79m2. Składa się z trzech pokoi o powierzchni: 20/10,3/8,2m2, kuchni 7,9m2, łazienki 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 3-pokojowa, ul. Grunwaldzka

Wilczak,Bydgoszcz

1 100 zł6 m² 183,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! -wynajem- 3 pokojowe-nowe-teren ogrodzony-garaż W cenie!-1100zł+opłaty Do wynajmu trzypokojowe mieszkanie w nowym bloku na ul. Grunwaldzkiej. Trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

145 000 zł43 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok. 43mkw, parter w małym ładnym, ocieplonym wieżowcu. Pokoje o pow. ok. 16, 9 i 6 mkw, kuchnia ok. 6mkw, łazienka ok. 3mkw, przedpokój i balkon. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 4 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym w znakomitej lokalizacji.Mieszkanie ustawne,zadbane do wprowadzenia.Pokoje 16 m,9 m,6,5 m, kuchnia 6,7 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

176 000 zł47 m² 3 744,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Znajduje sie na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Blisko żłobek,przedszkole,szkoła,rynek,komunikacja miejska.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 700 zł82 m² 20,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe i komfortowo wykończone dwupoziomowe mieszkanie w pięknej lokalizacji na Czyżkówku. Piękna, pełna zieleni okolica w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami! Bardzo dobra oferta mieszkania na wynajem! Super oferta mieszkania na wynajem! Komfortowe mieszkanie na terenie ogrodzonym na Górzyskowie wolne od zaraz. Mieszkanie nowe bardzo mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

850 zł47 m² 18,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M-4 o pow. 47m2, położone na 2 piętrze w odnowionym, ocieplonym wieżowcu na Bartodziejach. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, markety, apteki, rynek, szpital Jurasza, am,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

181 000 zł55 m² 3 267,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w znakomitej lokalizacji.Blisko przedszkole,szkoła,kościół,rynek,punkty usługowo-handlowe,plac zabaw dla dzieci,przystanki komunikacji miejskiej.Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 190 zł47 m² 25,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia mieszkanie dla studentów-3 niezależne pokoje-osiedle kapuściska Mieszkanie o powierzchni 47m2 na I piętrze bloku. Mieszkanie po remoncie - pomalowane ściany, nowe płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

180 000 zł56 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Znajduje się na 7 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Funkcjonalne,słoneczne do zamieszkania od.