dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w bloku monitorowanym,ocieplonym i odnowionym.Cicha,spokojna okolica.Bdb punkt komunikacyjny,bezpieczny plac zabaw dla dzieci.Pokoje 16m,9,5m,7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie-Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

450 zł61 m² 7,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 3 pokoje (2x 2-os., 1x1-os) w mieszkaniu o wysokim standardzie (61m2), całkowicie umeblowanym. Bardzo dobra lokalizacja (naprzeciwko szpitala im. Jurasza). W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

1 450 zł61 m² 23,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o pow. 61m2, położone na parterze w 4-piętrowym bloku w Fordonie(os. Szybowników). Bardzo dobra lokalizacja, blisko mzk, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

176 000 zł47 m² 3 744,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Świetnie zlokalizowane mieszkanie W bloku na wyżynach Mieszkanie(47m2) położone jest na pierwszym piętrze. Składa się z trzech oddzielnych pokoi(15,8,7m2), kuchni(7m2) oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł62 m² 14,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia mieszkanie M-4 o pow. 62m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym, odnowionym bloku z cegly. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

240 000 zł60 m² 3 966,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Metro Nieruchomości. Komfortowe mieszkanie trzypokojowe na 2. piętrze w ocieplonym bloku ze starszej cegły w wyjątkowo pożądanej lokalizacji na Bielawach. Wnętrze po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

199 000 zł61 m² 3 262,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe świetnie zloklalizowane na oś.TatrzańskiemZnajduje się na 4 piętrze w bloku(1992r).Przestronne,słoneczne do wprowadzenia od zaraz.Pokoje 22 m, 12,5 m,8m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

234 000 zł50 m² 4 680,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym bloku z cegły- termin oddania styczeń 2012r.- atutem zakupu mieszkania od dewelopera jest zwolnienie Kupujacego z podatku 2% PCC; 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

ładne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. c-sklodowskiej- idealne dla rodziny jak i dla studentów; umeblowane; super lokalizacja - w pobliżu rynek, szpital, szkoły i przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

215 000 zł56 m² 3 873,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w wieżowcu na I piętrze na Osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, urządzone w nowym gustownym stylu. Duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

159 000 zł47 m² 3 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze z balkonem; lokal w stanie do remontu z wyjątkiem łazienki. Na ścianach gładzie, na podłodze kafle. Wymienione zostały wszystkie instalacja /wod-kan oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

240 000 zł65 m² 3 692,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne 3-pokojowe mieszkanie w bloku; przestronne, ustawne pokoje o wym.: 18, 15,5 i 12m2. Kuchnia o pow. 6,5 m2 w zabudowie, nowe agd (zmywarka, kuchenka, okap). Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zürna

Fordon,Bydgoszcz

900 zł64 m² 14,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie trzypokojowe, odnowione (3 pokoje odmalowane, w 1 położone nowe panele). Kuchnia jest umeblowana, w przedpokoju znajduje się szafa wnękowa. Miejsce bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

320 000 zł70 m² 4 558,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

M4 - 70,2 mkw Osowa Góra Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w trzypiętrowym ocieplonym bloku na osiedlu Osowa Góra. Mieszkanie posiada 3 pokoje o wymiarach 20,19, 8 mkw, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

205 000 zł47 m² 4 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie,nietuzinkowe,słoneczne do wprowadzenia od zaraz.Znajduje się na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Usytuowane w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

192 000 zł86 m² 2 222,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

( prowizję pośrednika w całości pokrywa Sprzedjący0 3 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy, zarządzanej przez wspólnotę mieszkaniową. Opłaty do wspólnoty 2zł/m2 - z tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

203 000 zł54 m² 3 759,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

M4, 54 mkw Wyżyny Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze w czteropiętrowym ocieplonym bloku wraz z balkonem. Mieszkanie składa się z 3 pokoi o metrażach 15, 11 , 10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 000 zł67 m² 14,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 67 m2 na terenie ogrodzonym-górzyskowo-1000zł+450zł+prąd Do dyspozycji trzy niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka, wc, przedpokoj. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 zł70 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu piękne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu górzyskowo- 70m2-1400zł+420zł+prąd Do dyspozycji najemcy trzy niezależne pokoje (21,14, 10m2), oddzielna kuchnia, łazienka (4m2), osobno wc (1,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

162 000 zł49 m² 3 306,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w ocieplonym i odnowionym bloku na III piętrze. Spokojna i bezpieczna okolica. Doskonała lokalizacja: w pobliżu komunikacja miejska, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

2 000 zł78 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowość! W naszej ofercie posiadamy ekskluzywne mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie w doskonałej lokalizacji. Teren ogrodzony, monitorowany. Do mieszkania przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

169 000 zł56 m² 3 017,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do częściowego odnowienia.Znakomita lokalizacja,cicha,spokojna okolica,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 16m,11m,9m,kuchnia 7m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku - teren ogrodzony; mieszkanie zadbane; do wprowadzenia- mały pokój do remontu; pokoje; 25m2 z dużą loggią, 12,5m2 i 7m2; ładna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! M-4 o pow. 48m2 do całkowitego remontu. Okolice castoramy. Lokal jest w trakcie postępowania spadkowego. Warunkiem właścicieli jest sprzedaż mieszkania z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

180 000 zł53 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w 4 piętrowym bloku na Wyzynach w okolicy Modrakowej; mieszkanie bez balkonu ale istnieje możliwość dostawienia balkonu; cena do negocjacji! Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w atrakcyjnym miejscu.Znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

176 000 zł56 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie trzypokojowe(56m2 ) w dobrej lokalizacji na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w wieżowcu na ul. Ogrody. Mieszkanie jest jasne, słoneczne. Okna dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 000 zł74 m² 13,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem - bydgoszcz - osowa góra - 3 pokoje-tylko 1000zl+opłaty! Do wynajmu zadbane mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Trzy niezależne pokoje (25, 12, 11m2) całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

265 000 zł59 m² 4 461,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Super oferta! okazja! Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w bloku z cegły na Osowej Górze. Gustownie zaaranżowane, wykończone z wysokiej klasy materiałami. Na ścianach gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

222 000 zł61 m² 3 639,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie po remoncie. 3 pokoje o pow. 25, 12 i 9m2, kuchnia 7m2, łazienka 3,5m2, wc 1,2m2. Okna pcv, nowa stolarka drzwiowa, w pokojach na podłodze panele, na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł75 m² 21,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra oferta mieszkania na wynajem! Super oferta mieszkania na wynajem! Komfortowe mieszkanie na terenie ogrodzonym strzeżonym, monitorowanym wolne od zaraz. Mieszkanie nowe bardzo mało używane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

227 000 zł53 m² 4 283,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,ładne otoczenie,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje. Usytuowane na 2 piętrze bloku. Salon z wyjściem na loggię ok. 20 m2, dwie niezależne sypialnie 12 i 9 m2, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Spokojna,cicha okolica,dogodna komunikacja.W pobliżu przedszkole,szkoła,punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze bloku.Cicha zielona okolica,dogodna komunikacja,kulturalne sąsiedztwo. Pokoje 23m,10m,8m,kuchnia 6,5m,garderoba.Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bydgoszcz - Wyżyny - Nowowiejskiego 2: 56m2, 3 pokoje, piętro 8/10, dwustronne, jasne, z widokiem na podwórko i panoramę Bydgoszczy. 1200/mies. + zużyte media. Odnowione, gładzie na ścianach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł64 m² 4 140,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w poszukiwanej okolicy.Mieszkanie wymaga odnowienia.Pokoje 22m,11m,13,5m,kuchnia 9m.Na podłogach panele,wykładzina pcv, na ścianach gładzie i tapeta.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

187 000 zł48 m² 3 855,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji.Znajduje się na 7 piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

199 000 zł73 m² 2 726,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w wolno stojącej kamienicy.Funkcjonalne, przestronne do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych. Z okien roztacza się piękna panorama na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł69 m² 5 120,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal zlokalizowany na 1. piętrze w kamienicy na ulicy Długiej w sercu bydgoskiej Starówki. Wnętrze po kapitalnym remoncie wraz z wymianą instalacji, ogrzewanie gazowe własne. Trzy duże,.