dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

319 437 zł67 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum Szwederowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

311 000 zł74 m² 4 202 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 74 m2, usytuowane na osiedlu Osowa Góra. Wnętrze mieszkania posiada trzy niezależne pokoje, wykończone bardzo starannie materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 100 zł77 m² 14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta trzypokojowego mieszkania na wynajem! tylko U nas ta oferta! Mieszkanie na terenie ogrodzonym w nowym bloku z cegły słoneczne , bardzo przestronne i przytulne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

314 782 zł66 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

274 848 zł57 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie deweloperskim na drugim pietrze w budynku apartamentowym z windą. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń jasne i przestronne.Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 760 zł69 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta mieszkania na wynajem w najpiękniejszym miejscu w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Bydgoszczy w willowej części miasta. Mieszkanie nowe nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w znakomitej lokalizacji.Znajduje się na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku.Funkcjonalne,słoneczne do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w bloku z cegły(1998r),położone na osiedlu Tatrzańskim.Znakomita lokalizacja,dookoła spokój,cisza,dużo zieleni i przestrzeni.Funkcjonalne,słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

276 960 zł57 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w budynku apartamentowym z windą. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń jasne i przestronne.Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

184 000 zł65 m² 2 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Fordonie, powierzchnia 65 m2. Lokal do własnej aranżacji. Powierzchnia pokoi ok. 25, 10, 7 m2, kuchnia oddzielna z oknem, łazienka osobno z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

166 000 zł47 m² 3 531 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje z możliwością przerobienia na trzy osobne pokoje. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

259 830 zł57 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie deweloperskim na trzecim piętrze w budynku apartamentowym z windą. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń jasne i przestronne.Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

285 000 zł66 m² 4 318 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 66,3 m2, usytuowane na osiedlu Błonie. Wnętrze mieszkania posiada trzy niezależne pokoje, wykończone bardzo starannie materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 600 zł76 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie położone w idealnej lokalizacji Osowej Góry. Blisko las szkoła tereny spacerowe oraz sklepy. Lokal mieszkalny gotowy do wprowadzenia w tej chwili już pusty zwolniony dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł67 m² 3 507 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W kamienicy W centrum bydgoszczy Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na parterze w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

288 230 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

320 000 zł70 m² 4 571 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, usytuowane na I piętrze w bloku z cegły na osiedlu Fordon Niepodległości. Pokoje o pow. 20m2, 15m2 i 13m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

315 162 zł66 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

187 500 zł48 m² 3 906 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie 3 pokojowe 48mkw na Błoniu. Komfortowe, wykończone materiałami wysokiej jakości nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Kuchnia z nowoczesną zabudową ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

320 000 zł66 m² 4 830 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wystawiona na sprzedaż nieruchomość znajduje się w bloku -dzielnicy Górzyskowo. Ciekawy i nietuzinkowy układ mieszkania.Lokal mieszkalny według projektu podstawowego stanowił mieszkanie trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

289 180 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

190 000 zł64 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze.Cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja.Pokoje 21m,10,5m,9m, kuchnia 7,5m.Na podłogach panele,kafle,wykładziny pcv i dywanowe,na ścianach gładzie.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

205 000 zł48 m² 4 253 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na wzgórzu wolności Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4 w ocieplonym, zadbanym wieżowcu na 8. piętrze w świetnej lokalizacji na Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł75 m² 9,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy atrakcyjne, umeblowane, dwuosobowe pokoje w zadbanym mieszkaniu znajdującym się w samym centrum Bydgoszczy! Metraż pokoi: 13m (pokój z logią), 18m, 22m Cena za pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

900 zł62 m² 14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowość! Mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, blisko przystanków autobudowych, rynku, kościoła. W bliskiej odległości szkoły, przedszkola, uczelnia. Mieszkanie jest na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

178 000 zł47 m² 3 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku w otoczeniu zieleni.Przytulne,słoneczne do zamieszkania.Znakomite położenie,spokojne sąsiedztwo.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołobrzeska

Bartodzieje,Bydgoszcz

190 000 zł55 m² 3 429,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ocieplonym wieżowcu, środkowa klatka. Pokoje o powierzchni 16, 11 i 9 m2, oddzielna kuchnia (do remontu) i łazienka połączona z wc. Czynsz na 3 os. ok. 550 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 200 zł65 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Bardzo atrakcyjna oferta. Mieszkanie na wynajem. Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz w nowym bloku z cegły na terenie ogrodzony. Wjazd brama na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

990 zł56 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne trzy pokoje o pow. 56m2 z balkonem usytuowane na II piętrze w bloku na osiedlu Kapusciska. Kuchnia w nowoczesnej zabudowie w kaflach na podłodze. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

173 000 zł53 m² 3 264,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze w bloku.Zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Ładne,słoneczne do zamieszkania.Wymaga tylko odświeżenia.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł81 m² 18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone w Centrum Bydgoszczy w przy ulicy Śniadeckich. Mieszkanie poddaszowe urządzone komfortowo. Łazienka po całkowitym remoncie.Umeblowana kuchnia i dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Lokal z wyjątkowym klimatem po kapitalnym remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum-okolice multikina, wsg). Trzy pokoje o pow. 20,20,10m2 (jeden przejściowy),gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

253 000 zł54 m² 4 605 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

NA sprzedaż trzypokojowe mieszkanie W bloku na osiedlu tatrzańskim Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z 1997 roku na osiedlu Tatrzańskim. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

215 000 zł60 m² 3 536 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż M4 mieszczące się na Wzgórzu Wolności o powierzchni 60,8m2. Mieszkanie znajduję się w niewielkim wieżowcu na 7 pietrze co sprawia, że jest cicho, a za oknem rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

195 000 zł77 m² 2 532,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnegopracuje pod nadzorem 936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łuczniczka

Łuczniczka,Bydgoszcz

155 000 zł48 m² 3 229 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,5m2 usytuowane na parterze w bloku na osiedlu Łuczniczka. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 20m2, pokoje o wym. 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

200 000 zł53 m² 3 773 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na Wyżynach z balkonem 3- pokojowe, ul. Modrakowa. Układ mieszkania szczeciński (rozkładowy). Dzienny pokój otwarty na przedpokój co daje poczucie większej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 000 zł58 m² 17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest trzypokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje z balkonem, kuchnię z widokiem na podwórko oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

172 000 zł49 m² 3 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w bloku ze starszej cegły. Znakomite położenie,bdb punkt komunikacyjny.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Słoneczne,przestronne do zamieszkania od zaraz.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł54 m² 5 351 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie M4 na Os. 6 planet w Bydgoszczy, na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie. Powierzchnia : 54m 2 Mieszkanie w stanie idealnym na 2 pietrze, nowe budownictwo z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Szybowników,Bydgoszcz

193 000 zł60 m² 3 184 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! M-4 fordon szybowników W ocieplonym bloku na parterze Super lokalizacja, oryginalny układ mieszkania! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na parterze ocieplonego bloku w Fordonie na.