dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

186 000 zł55 m² 3 357,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze usytuowane w dogodnym punkcie komunikacyjnym.Słoneczne,funkcjonalne.Pokoje 16m,11m,9m,kuchnia 7m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie i tapeta.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

1 200 zł59 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne przestronne mieszkanie położone przy ulicy Chodkiewicza. Mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym jest jeden przechodni. Mieszkanie całkowicie umeblowane.Koszty: Kaucja zwrotna 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

219 000 zł73 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, jasne mieszkanie w wolno stojącej kamienicy na drugim piętrze. Z okien roztacza się piękna panorama na całe miasto. Atrakcyjna lokalizacja. Własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

184 000 zł53 m² 3 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Znakomita lokalizacja,spokojne,kulturalne sąsiedztwo,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Mieszkanie wymaga remontu.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

209 000 zł53 m² 3 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Znajduje się na 1 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Pokoje 16m,11m,aneks kuchenny 16m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku w otoczeniu zieleni.Znakomite położenie,dogodny dojazd do Centrum.Mieszkanie po częściowym remoncie.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

189 000 zł48 m² 3 937 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe 48m2 + 6m2 zagospodarowane z częśći korytarza. , położone na 5 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku. Rozkładowe, do zamieszkania, bez dużych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

225 000 zł56 m² 4 017 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie na Wzgórzu Wolności w bloku na parterze. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Nieruchomością zarządza Spółdzielnia Bydgoska. Powierzchnia całkowita mieszkania 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

205 000 zł48 m² 4 253 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni: 48,2 m 2 na Bielawach spółdzielcze własnościowe z kw. Mieszkanie znajduje się w bloku na 4 piętrze, blok wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

214 000 zł53 m² 4 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w pobliżu lasu.Świetna komunikacja,spokojne sąsiedztwo.Znajduje się na 4 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Pokoje 16m,11m,9m,kuchnia 7m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

385 000 zł95 m² 4 052 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nowa niższa cena! szczególnie polecam! Komfortowe, dwupoziomowe, przestrzenne mieszkanie na Osowej Górze. Na pierwszym poziomie mieszkania znajduje się, przedpokój 6m2, sypialna 10m2, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

208 000 zł64 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku w doskonałej lokalizacji.Spokojna,zielona okolica,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 24m,11m,9m,kuchnia 7m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

230 000 zł68 m² 3 338 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,9m2 położone na trzecim piętrze w ocieplonym bloku. Mieszkanie o rozkładowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

195 000 zł61 m² 3 196 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie M-4 w bloku na 3. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji na os. Tatrzańskim w Fordonie. Standardowy układ mieszkania obejmuje pokoje (20,12,9m2), kuchnię (7m2) łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

249 000 zł65 m² 3 830 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne M-4 usytuowane na II pietrze w bloku z 1995 roku na osiedlu Tatrzańskim. Mieszkanie M-5 przebudowane na M-4. Okna pcv, wystawa okien wschód - zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

215 000 zł66 m² 3 277,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Pokoje : 18 m, 18 m, 9 m, kuchnia 9 m, łazienka 4 m, wc 1,5 m, piwnica 8 m. Mieszkanie umeblowane. Podłogi : parkiet pcv. Ściany : tapety. Łazienka i wc osobno! /podłogi i ściany : kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karłowicza

Bartodzieje,Bydgoszcz

380 185 zł63 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Bartodziejach w bloku. Pokoje rozkładowe, ustawne(22,16,10m2). Okna częściowo wymienione.Na podłodze mozaika parkietowa, na ścianach tapety. Lokal wymaga remontu. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

318 000 zł61 m² 5 213 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie grodzonym o powierzchni 61 m2. Wnętrze mieszkania urządzone bardzo starannie, materiałami dobrej klasy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

179 000 zł47 m² 3 808 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na osiedlu Wyżyny. Salon o pow. 16m2, z balkonem, na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

192 500 zł60 m² 3 192,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Funkcjonalny układ,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Znakomite położenie,dużo zieleni i przestrzeni.Świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

329 000 zł78 m² 4 168 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena: M-4 z garażem za 329 000 zł 0% prowizji - gratis pomagamy w formalnościach związanych z zakupem nieruchomości oraz w uzyskaniu kredytu Polecam nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

213 000 zł66 m² 3 227 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie M-4 o powierzchni 66m2 w centrum Fordonu (szybowników). Pokoje 18m2, 18m2 oraz 7m2. Na podlogach panele na ścianach gładzie i tapeta. Kuchnia 9m2. Na ścianach i podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,komfortowe usytuowane w ocieplonym i odnowionym bloku na 4 piętrze.Cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja.Pokoje 16m,11m,9m, kuchnia 7m.N podłogach panele,kafle,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

320 000 zł66 m² 4 848 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 66,3 m2, usytuowane na osiedlu Błonie. Wnętrze mieszkania posiada trzy niezależne pokoje, wykończone bardzo starannie materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

320 000 zł74 m² 4 276 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na parterze kameralnego budynku w świetnej lokalizacji na bydgoskim Miedzyniu w pobliżu lasu. Inwestycja składa się z kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

335 000 zł66 m² 5 056 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wystawiona na sprzedaż nieruchomość znajduje się w bloku -dzielnicy Górzyskowo. Ciekawy i nietuzinkowy układ mieszkania.Lokal mieszkalny według projektu podstawowego stanowił mieszkanie trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

190 000 zł53 m² 3 584 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Wyżynach w ocieplony bloku na parterze. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Pokój dzienny (16m2), dwie sypialnie (11m2 i 9m2), kuchnia (9m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

217 000 zł64 m² 3 390,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku położone w samym Centrum Fordonu(oś.Szybowników)Znakomita infrastruktura.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 22m,11m,10m,kuchnia 8m.Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

180 000 zł55 m² 3 272 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe z loggią, układ szczeciński na Wzgórzu Wolności. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoły, komunikacja miejska, kościół. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karłowicza

Bielawy,Bydgoszcz

377 190 zł62 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pałcz

Pałcz,Bydgoszcz

340 000 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w cichym zakątku bydgoskiego Fordonu (os. Pałcz) Kameralny budynek, 8-mieszkaniowy z garażami pod budynkiem (istnieje możliwość wykupienia garażu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Wzgórzu

Błonie,Bydgoszcz

215 000 zł73 m² 2 945,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od właściciela okazja! mieszkanie po obniżce ceny, dostępne od zaraz! pilnie sprzedam! Funkcjonalne, przestronne, jasne mieszkanie w wolnostojącej kamienicy na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

205 000 zł53 m² 3 867 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pilna sprzedaż! M4, pow. 53m2, 3p. Iiip. Dwustronnie rozkładowe, układ szczeciński. Świetna lokalizacja. Do remontu. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji! lokalizacja: sklepy o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

238 000 zł60 m² 3 933 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,5m 2 na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie posiada bardzo ciekawy rozkład, jest wyremontowane. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł52 m² 4 561 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o pow. 52,40m2 położone na parterze w ocieplonym bloku z płyty. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie na podłodze w pokoju dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

185 000 zł49 m² 3 775 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M4 o powierzchni 49m2 w ocieplonym bloku , na parterze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Bielawy. Wnętrze nieruchomości po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

240 000 zł66 m² 3 636 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oryginalne M4 w bloku na 3. piętrze na osiedlu nad Wisłą w Fordonie. Wnętrze ładnie zaaranżowane, wykończone, nie wymaga nakładów finansowych. Obejmuje 2 duże słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Altanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz bardzo ładne, komfortowe i nowocześnie urządzone mieszkanie o wysokim standardzie wykonania na okres przynajmniej 1 roku. Mieszkanie składa się z: kuchni w formie aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

135 000 zł44 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze w bloku ze starszej cegły.Ładne położenie,dogodna komunikacja.Dookoła dużo zieleni przestrzeni.Pokoje 17m,10m,7m.Na podłogach m.parkietowa,kafle,wykładzina pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

900 zł47 m² 19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Jest ono w pełni umeblowane wraz ze sprzętem agd i rtv. Doskonała lokalizacja: szkoły, basen, sklepy, usługi, komunikacja miejska w zsięgu ręki.