dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

350 000 zł74 m² 4 677 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na parterze kameralnego budynku w świetnej lokalizacji na bydgoskim Miedzyniu w pobliżu lasu. Inwestycja składa się z kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

255 000 zł74 m² 3 422 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecam piękne, niebanalne mieszkanie M-4 o powierzchni użytkowej 74,39 m2. Mieszkanie pierwotnie (M-5) zostało przearanżowane i obecnie składa się z 2 oddzielnych pokoi (25 i 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

223 000 zł53 m² 4 207 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-4 o łącznej powierzchni 53 m 2. Pokoje 16, 11 i 9 m 2. W pokojach na podłodze panele na ścianach gładzie oraz tapety - w najmniejszym pokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w bloku(1989r.) w dogodnym punkcie komunikacyjnym(oś.Tatrzańskie).Ładne,funkcjonalne do zamieszkania od zaraz.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

199 000 zł55 m² 3 592,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,ładne,słoneczne usytuowane w dogodnym punkcie komunikacyjnym.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni.Pokoje 16m,11m, 9m, kuchnia 7m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nad Wisłą

Nad Wisłą,Bydgoszcz

243 000 zł65 m² 3 738,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Zadbane, wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w Fordonie, os. Nad Wisłą. Mieszkanie słoneczne, okna od strony wschodniej (1 pokój) i południowej (2 pokoje, kuchnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

350 000 zł68 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie w Apartamentowcu 2 poziomowe góra do wykończenia i schody .Czynsz 740zł /4 os. Mieszkanie w samym centrum Wyżyn,sklepy,przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł62 m² 3 824 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! Mieszkanie M-4 na Szwederowie. Powierzchnia: 62,50m2. Piętro: wysoki parter. Liczba pięter w bloku: 4. Rok budowy: lata 80'. Wykonanie: wielka płyta. (blok ocieplony) Ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

350 000 zł76 m² 4 579 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na 1. piętrze kameralnego budynku w świetnej lokalizacji na bydgoskim Miedzyniu w pobliżu lasu. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie w Kamienicy M-4 po generalnym remoncie.Ogrzewanie gazowe. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Przestronne mieszkanie w Fordonie gotowe do zamieszkania, idealne dla rodzin z dziećmi blisko szkoła przedszkole. Kuchnia zabudowana plus prawie nowa kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na Bartodziejach w wieżowcu na parterze bez balkonu. Mieszkanie do remontu. Możliwość ciekawej aranżancji wnętrza ze względu na gipsowo-kartonowe ściany dzielące pokoje. Cena 169000 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

269 000 zł70 m² 3 842 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż M-4 o łącznej powierzchni 70 m 2 Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy. Lokal składa się z trzech pokoi 24, 18 i 11 m 2 , kuchni ok. 6 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Małgorzata   .Polecam mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy na Os. nad Wisłą.Lokal posiada 3 ładne ustawne pokoje.Jest jasne przestronne.Na ścianach tapety. a na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

235 000 zł62 m² 3 790,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w cichej i zielonej okolicy. W znakomitej lokalizacji.Ładne,funkcjonalne do odświeżenia.Pokoje 25m,12m,9m,kuchnia 7m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

199 000 zł56 m² 3 553 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2 na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie o nietypowym rozkładzie. Jeden pokój zamykany, oddzielny (16 m2). Na ścianach gładzie, na podłodze panele. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: kontakt:   Ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75 mkw. Znajduje się na trzecim piętrze, czteropiętrowego, dwuklatkowego bloku na Bartodziejach. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 zł60 m² 15,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 dla studentów, 2 oddzielne sypialnie +jeden pokój przejsciowy Z możlowością wyodrębnienia 3 samodzielnego pokoju, na podłodze kafelki oraz panele, ściany tapety, łazienka oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

179 000 zł48 m² 3 729 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dobra cena za ładne mieszkanie Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

170 000 zł51 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na szóstym piętrze .Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach salon szesnaście m2, dwie sypialni pierwsza dwanaście m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

264 000 zł64 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie w wieżowcu w Fordonie. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi: salon 24 m2 ,pokój 11 i 10 m 2 - na ścinach gładzie gipsowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 850 zł82 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe i komfortowo wykończone dwupoziomowe mieszkanie w pięknej lokalizacji na Czyżkówku. Piękna, pełna zieleni okolica w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 700 zł69 m² 24,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy i luksusowy apartament dla wymagającego klienta położony w bloku na Szwederowie. Mieszkanie znajduje się na III pietrze lecz warto wspomnieć, że w bloku jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

340 000 zł72 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta nr.4/231 Trzypokojowe mieszkanie w bloku z cegły o powierzchni 72m2 z loggią. Pokój z aneksem o powierzchni 35m2. Na podłodze nowy parkiet dębowy w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt   mieszkanie trzy pokojowe dla studentów Z pełnym umeblowaniem opłaty 1300zł + prąd co drugi miesiąc kaucja 1300zł polecam zapraszam na prezentacje Powyższy opis ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

225 000 zł63 m² 3 554 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie typu M-4 o łącznej powierzchni 63,3 m 2 usytuowane na 4 piętrze w bloku. Lokal składa się z trzech pokoi (22, 10 i 9 m 2 ), oddzielnej kuchni 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

177 000 zł53 m² 3 339,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie mieszkanie na 4 pietrze W bloku Z balkonem na fordonie. NA scianach gładzie na podłogach deska. Okna drewniane nowe. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego. Czynsz do spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 250 zł62 m² 20,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, duże mieszkanie na Błoniu. 3 sypialnie, 2 balkony, aneks kuchenny z przedpokojem stanowi dodatkowe pomieszczenie. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu szkoła, przedszkole, ciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

234 000 zł74 m² 3 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku(oś.Przylesie)usytuowane w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni.Atutem mieszkania jest doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

188 000 zł49 m² 3 836,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze, położone w znakomitej lokalizacji.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Ładne,funkcjonalne do zamieszkania od zaraz,Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 250 zł62 m² 20,16 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

235 000 zł55 m² 4 241,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, komfortowe w cegle na 1 piętrze, położone na terenie ogrodzonym w atrakcyjnej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.W pobliżu tereny spacerowe,spokój,cisza,dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

159 000 zł45 m² 3 533 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego w bloku na 4. piętrze na pograniczu osiedla Nad Wisłą i Starego Fordonu. Wnętrze po kapitalnym remoncie. Salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Zawisza,Bydgoszcz

400 000 zł70 m² 5 687,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mamy na sprzedaz trzypokojowe, mieszkanie na 1-szym pietrze. Mozliwosc wykupienia rowniez miejsca postojowego W garazu wielostanowiskowym pod budynkiem. Okolica spokojna, bliskosc lasu I parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

249 000 zł61 m² 4 081 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w ocieplonym bloku na czwartym piętrze o pow. 61m2. Lokal po kapitalnym remoncie tzn: wymieniono instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

185 000 zł53 m² 3 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku w poszukiwanej lokalizacji.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 16m,11m, 9m, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

310 000 zł78 m² 3 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: M4 Z czerwonej cegły na szwederowie Z dwoma balkonami na pierwszym pietrze. NA scianach gładzie na podłogach panele. Bardzo ustawne I słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

239 000 zł56 m² 4 267,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na osiedlu leśnym Z balkonem. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka ,na ścianach gładzie na podłodze panele. Mieszkanie bardzo gustownie urządzone. W korytarzu zabudowa typu komandor. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

172 500 zł48 m² 3 591,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku.Znakomita lokalizacja.W pobliżu dużo zieleni i przestrzeni.Ładne,słoneczne do zamieszkania od zaraz.Pokoje 16m,9m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowodworska

Szwederowo,Bydgoszcz

241 000 zł60 m² 3 988 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Uwaga! wyjątkowa oferta! Proponuję mieszkanie do zamieszkania od zaraz, bez żadnego wkładu finansowego , przy ul. Nowodworskiej. Wieżowiec ocieplony z 1991 roku. Wymieniona stolarka okienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

900 zł56 m² 16,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 fordon-tatrzańskie, pokoje umeblowane, na ścianach nowa gładź, podłogi parkiet oraz kafelki, łazienka oddzielnie Z wc, duży balkon , cicha spokojna okolica cena 900zł + 450zł czynsz +prąd.